Щаслива Я• 24 декабря 2024

Що подобається більшості, але не подобається вам?

Є якась річ/явище/фільм/хобі/тощо яка подобається багатьом людям, але не подобається вам?
Видящие_помогите• 24 декабря 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
Получили бы войну тогда, а не сейчас
Вы там знаете, что бы мы получили.
Прибалтика не получила, а мы, ядерное государство, получили бы, конечно.
Видящие_помогите• 24 декабря 2024
Ответ дляКвітка папороті
Не имеют, но у нас в городе обе єти улицы переименовали
Читайте что-то кроме советчицы, тогда бы не возникло недоумения, почему так случилось
Шукаю трусики• 24 декабря 2024
Ответ дляСмурфик
Те, що ви сидите в розпал робочого дня, на форумі, замість того щоб забезпечувати армію своїми податками, то норм?
Чи з чого, по вашому держава має забезпечувати армію?
А курочки не хочуть похвалитись фінансовими успіхами? Чому це маю починати? Я в ж погана, а вони хороші, так жеж? І щось мені підказує, шо там буде декларація зеленського - всі фірми його збиткові, а сам він доларовий мільйонер.
Смурфик• 24 декабря 2024
Ответ дляШукаю трусики
Це і є відповідь на ваше питання: волотнери змушені збирати кошти на забезпечення армії, бо такі як ви не приносять в держбюджет прохідний податок
Повелитель бітка• 24 декабря 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Ваше життя від цього сильно покращилося? Окрім того, що терер я у рідному місті можу заблукати.
а що, разом з найменуванням вулиць, заодно і їх місцезнаходження змінили?
якщо ви в рідному місті блукаєте, то це точно не проблема найменувань, а шось інше, може вікове
Повелитель бітка• 24 декабря 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
И в Америка коммунистическая партия не находится под запретом, а у переименовуют улицу Драйзера, классика американской литературы, только как я понимаю за то, сто он был ее членом. Ну маразм же, такой как в кацапстане.
А в Америці комуністична партія, теж виморила голодом мільйони людей?
Шлях до зірок• 24 декабря 2024
Кроксы ( жутко натирали до крови), суши, Киевский торт, Павлова
Повелитель бітка• 24 декабря 2024
Ответ дляСмурфик
Тим часом, Жіночий квартал вже третій рік допомагає підрозділу мого брата.

А вам так шкода кацапських грошей?
Так інтірєсно -в квартала гроші є, у пінгвінів гроші є, у тихих вечорів Олени Кравець гроші є, а у підрозділі вашого брата нема, йому треба кварталу кланятись за допомогу. такий же добрий квартал, шоб без них і робили.
Повелитель бітка• 24 декабря 2024
Ответ дляСмурфик
мабуть з того що не виділяти 11 млн доларів на пінгвінів, а на підрозділ вашого брата?
або так звану 1000 зеленського, можна було не роздавать всім підряд, а виділить підрозділу вашого брата? та нє фігня якась, піар же дорожче.
Бабайко• 24 декабря 2024
Бурак Озчивит, Стетхэм, гномы без глаз
Бабайко• 24 декабря 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Кроксы, угги, сумка o bag, арестович в начале войны, ален делон, иво бобул
А павлик?
Бабайко• 24 декабря 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Креветки, лобстеры, устрицы и другие морепродукты 🤮
Ой, а я обожаю. Зато не люблю : молоко, йогурты, кофе. Ну и к шоколаду равнодушна
Бабайко• 24 декабря 2024
Ответ дляТролю як можу
Кому нравится Иво Бобул?
Та да. Это ж не Павлик
Бабайко• 24 декабря 2024
Ответ дляНафаня Маня
Аниме , к-поп
Ой тоже не очень нравится
Шукаю трусики• 24 декабря 2024
Ответ дляСмурфик
От дивіться. От пишуть, що жінквартал перерахував 315 тис грн на армію з концерта. А давайте поговоримо про те, скільки на цьому концерті було зароблено (чистий дохід) і скільки податків сплачено. Їх там взагалі то 16 штук бабів, в тому кварталі + обслуга. А то якось я не бачу позитивного прикладу від цих ’зразків високої моралі’. А в ’колгосп тварин’, де ’всі рівні, але дехто рівніший’ я грати застара.
Я тут с краю постою• 24 декабря 2024
Ответ дляНенька наша
Зеленський
о, то любов
Смурфик• 24 декабря 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Це так по-рузьки ще треба вміти перекрутити допомогу. Молодець, іди в бухгалтерії за 3 руБля розпишись
Патриоточка• 24 декабря 2024
Ответ дляСкляна миша
У меня не было там ни крыс, ни тараканов. С 90-х годов не было ни одного таракана в квартире. И вот только в этом году летом нашествие было, когда соседи пошли своими силами интенсивно травить чердак по своей инициативе, вся гадость разлезлась по квартрам. Так что сказки соседей про тараканов я уже слышала. Срач надо меньше дома разводить и тараканов не будет. А вообще был вопрос в теме, был ответ. Какие могут быть дискуссии?
Да господи, никаких дискуссий с такой нервной дамой. Вы из той категории людей которой слово,а в ответ тирада на пол дня Хорошего вечера вам
Шумелка Мышь• 24 декабря 2024
Гарри Поттер, никогда не смотрела и нет желания
Пописанная парта• 24 декабря 2024
Сладкое,Гарри Поттер
Кучерявочка• 24 декабря 2024
мойдан, вся последующая националистическая дичь
Черпак_для_фантазий• 24 декабря 2024
Пиво,алкоголь
База_птеродактилей• 24 декабря 2024
шкварки, квасоля і чоловіки з небритими підмишками (просто ФУ!)
nabludatel• 24 декабря 2024
Ответ дляБибер-анонимер
Ще можна почитати Ларису Ніцой «Незламні мураші» , головне ж що українське, так?
Чомусь я в своєму радянському дитинстві мала в хаті чотири томи Нестайка, обожнювала їх і знала від корки до корки майже напамʼять. Так само, як і Кобзар, і ще купу різних дійсно вартісних українських книжок.
Я не зрозуміла, ви щось маєте проти надзвичайно чудового дитячого письменника Сашка Дерманського? Лауреата безлічі премій, в тому числі міжнародних.
Моя дочка перечитала всього Нестійка. Він чудовий. Але він не єдиний в світі чудовий дитячий письменник. Зараз безліч цікавої дитячої літератури. У моєї дочки величезна бібліотека (додаю фото). Їй не треба безкінечно перечитувати 4-томник одного письменника.
Сиамская сороконожка• 24 декабря 2024
Ответ дляШлях до зірок
Кто такая Павлова?
Украиночка• 24 декабря 2024
Ответ дляОсвічую темряву
Титанік Кемерона і Лео ді Капріо, правда він не що
Коли побачила тему, одразу подумала про Титанік, Лео мені на свиню схож, а дівчина якась негарна, грубі риси обличчя.
nabludatel• 24 декабря 2024
Ось скільки книжок у сучасних дітей. Не єдиним Пушкіним.
nabludatel• 24 декабря 2024
Ответ дляБибер-анонимер
Гарнюнька• 24 декабря 2024
Марка Томмі Хілфігер (скільки різного брали і все по якості жах), Серіал Ігри престолів (взагалі муть мутна, я мабуть єдина людина, що не дивилась його, хоча я прочитала всі книги по ньому ДО того, як вийшов серіал - і вони просто супер, не могла відірватись!), і книги, і фільм-мультфільм - Аліса в країні мрій, таке щось....
Околовита• 24 декабря 2024
Удалено администрацией...