Кіна не буде• 24 декабря 2024

Вы уже поставили ёлку?

Результат:
вже голосів: 629
369 (58.66%) Да
124 (19.71%) Нет, но скоро буду
94 (14.94%) Нет и не собираюсь
42 (6.68%) Не уверена, буду ли
cosmaximus• 24 декабря 2024
А ще у нас дома з»являється адвент календар ранком 1 грудня. На підвіконні .Точніше 2. Солодкий та іграшковий, частіше Лего.
Дитина веде відлик до Різдва
Будьте так ласкаві• 24 декабря 2024
піду зрізати коли стемніє
Вночі і ставитиму
Думала зрізати вчора, але почала блукати в темноті по лісу - нічого не вибрала
Звездолётчица• 24 декабря 2024
Нет ёлка пока в гараже
Жду окончание ремонта, сборку кухни и остальной мебели и на выходных буду занимая декором дома внутри и снаружи.
Будьте так ласкаві• 24 декабря 2024
Ответ для100%
Да
у Вас неріально гарна ялинка. Вірите чи ні, але з якимось ’присмаком дитинства’!
Хлопаю ресницами• 24 декабря 2024
Ми з початку грудня поставили
Любовь Калистратовна• 24 декабря 2024
Да, 8 декабря
Горня капучіно• 24 декабря 2024
На выходных уберем в доме и будем ставить елку
аглая-аглая• 24 декабря 2024
Ответ дляЧумачечая_
Ой это вот у нас в тц, моргает глазами и разговаривает с детьми, задает всякие вопросы. Выглядит крипово но дети довольны капец
Супер! Обожаю такое) Подскажите, где это?
вАлнуюся сильнА• 24 декабря 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Поставила 5 грудня , що б на Миколая вже мати святковий настрій .
Ми також. В попередній темі про це писала, то мені наліпили смайлів рука-лице. Бо дехто вважає, що саме перед 1 січня треба ставити, інакше ніяк.
Бибер-анонимер• 24 декабря 2024
Ответ дляВся в кредитах
Якась цього року мода странна, і ці ялинки з бантами як вінки похоронні
ОО, ви влучно написали, все не могла пригадати з чим асоціація
Бибер-анонимер• 24 декабря 2024
Ответ для100%
Да
Я вже скучила за такою ялинкою, хоча сама нарядила зовсім інакшу, але чомусь в цьому році саме такі мені подобаються
аглая-аглая• 24 декабря 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Ха) я поставила на початку листопада! І Ви знаєте, через майже два місяці - все не можу надивитись:) Все ж таки це настрій! Тому стояти буде ще місяця півтора, у нас штучна, але дуже гарна, і іграшки - то моя любов)
Криниця щастя• 24 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Поставила
Это что такое? Чехол от котов?
Alfa Coffee• 24 декабря 2024
В цю неділю поставили. Дитина прикрашала))). Суто для неї це все.
Всім шампаньського• 24 декабря 2024
Ответ дляКриниця щастя
Это что такое? Чехол от котов?
для котов)
Снегопадка• 24 декабря 2024
ще 6го
Будьте так ласкаві• 24 декабря 2024
Ответ дляСнегопадка
ще 6го
яка краса!
Виниловая пластинка• 24 декабря 2024
Ответ дляСнегопадка
ще 6го
гарна, то вона в кастрюлі стоїть?
Іллюха Перчик• 24 декабря 2024
Ні і не збираюся.
Чумачечая_• 24 декабря 2024
Ответ дляаглая-аглая
Галифакс, Канада
ЗавЛабСнаб• 24 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Уявіть чим наповнені люди що при вигляді ялинки з них лиється .
Я таку навіть не бачила з дощика.
Да я до форума была лучшего мнения о людях😄 первый мой нежный опыт был с куклой лол, спрашивала, куда деть 1деталь, что я только не увидела, ну верх-это ‘нечего делать- такие дорогие куклы покупать детям’🙄 знали бы они, что она была не детям😄
Гарачий Чокалад• 24 декабря 2024
Ответ дляАnnеt
у нас в этом году будет только такая.
Красивая. Где такую купить?
Аnnеt• 24 декабря 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Красивая. Где такую купить?
я на Али покупала в прошлом году, но похожие видела вчера в АТБ за 300грн.
О_Юми• 24 декабря 2024
Ответ дляВся в кредитах
Блін, а я все не могла зрозуміти, що вони мені нагадують.
Синди Кроуфорд• 24 декабря 2024
Сьогодні ставитиму
Плекаю думи• 24 декабря 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Ви краще почитайте чим наповнений ваш опонент і як вона спілкується у темах з іншими людьми,і що вона пише, з неї не те що л´ється ,а там просто фонтан хамства,образ і неадекватності ,і слів коректних щоб не образити людей вона не підбирає.А у цій темі так,вона святе янголятко з червоним бантом на голові,мі мі мі
GEA66• 24 декабря 2024
Сьогодні поставила))Саме на Святвечір))
ішо• 24 декабря 2024
З 8-го стоїть
Ніколи не збрешу• 24 декабря 2024
Ответ дляПлекаю думи
Нормально вона спілкується.
Не перебільшуйте.
автор Кіна не буде • 24 декабря 2024
Ответ дляішо
З 8-го стоїть
Гарна).
Картини гарні. Це не ви малювали?