Chaterbox• Изменено 24 декабря 2024
До сих пор не могу свыкнуться с мыслью, что я переселенка
Просто живу, чтобы жить. Я осталась в Украине, но домой уже нет возможности вернуться.
Хожу на работу, вожу дочку на кружки, ходим в парк, на елку, в мак
Но не мило мне это все. Радуюсь тому что я в хорошем городе, на хорошей работе
А вот скучаю по своему прошлому……
Скучаю по своей квартире, столу на кухне, кровати, скучаю по звуку, открывающейся замочной скважины. По подругам, лицам горожан, по знакомым улицам и проулкам. По маленькому рыночку и по местной собаке, которая всегда меня встречала по утрам и бежала до самой работы
Мне здесь все невкусно, я почти не готовлю
В магазине покупаю готовое….либо варю суп да пару отбивных( что нам с дочкой надо)
Но не пеку торты как дома, не устраиваю ничего на Новый год, не наряжаю елку, да у меня ее и нет
Я просто тоскую …….
И очень грущу, что никогда я не куплю себе жилье((((((
Сотрудницы спрашивают меня Ну ? Как тебе у нас?? Нравится??? Ты уже обвыклась?
А я не знаю как сдержаться, чтоб не сказать правду
Да, говорю ….. очень нравится …..
А вот скучаю по своему прошлому……
Я просто тоскую …….
Да, говорю ….. очень нравится …..
Протру пилюку• 24 декабря 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Ну старайтесь держаться, выбора то нет, к сожалению ((( я с ужасом думаю, а вдруг и нам придется все бросать, мы то не сильно и далеко, в Днепре, не хочу даже думать
Держимся, но как раньше не будет никогда, это очень больно
Кредитная• 24 декабря 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Удалено администрацией...
це не штучні ємоції. Це ви дерев,яна. Бо ніколи не були переселенкою, не втрачали свій дім.
Все буде Україна• 24 декабря 2024
Ответ дляКредитная
Мій дім залишився в Маріуполі
На проспекті Нахімова
Точніше, від нього нічого не залишилося
На проспекті Нахімова
Точніше, від нього нічого не залишилося
Уходя дверю не хлопать• 24 декабря 2024
Ответ дляПротру пилюку
Конечно не будет, я вообще думаю вот как мы родились в это время, в этой стране, зачем… так, короче, погнала в дебри))) будет еще лучше, 💯, не грустите❤️
Топтунша• 24 декабря 2024
Ответ дляChaterbox
В сентябре этого года
Это очень маленький срок, дальше станет легче. Если ребенок маленький, постарайтесь украсить жилье, букет из хвои и одна гирлянда на окно, это не много.
Кредитная• 24 декабря 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Мій дім залишився в Маріуполі
На проспекті Нахімова
Точніше, від нього нічого не залишилося
На проспекті Нахімова
Точніше, від нього нічого не залишилося
так не рівняйте всіх по собі. Всі різні, і різне сприйняття
Блиск думки• 24 декабря 2024
Чому не сказати як є? Ви ж не збираєтесь їх ображати? Але й себе не обманеш🤷♀️
Все буде Україна• 24 декабря 2024
Ответ дляКредитная
То я ж ніколи не була переселенкою і нічого не втратила. Ви ж так впевнено це стверджували 5 хвилин тому
успокойте_Меня• 24 декабря 2024
Ответ дляChaterbox
В сентябре этого года
Далі стане легше, а ще далі може накрити так, що мама не горюй.
Моя порада. Не тримайтесь за минуле.
Згадайте його з любов´ю і відпустіть.
Починайте по цеглинки будувати нове життя.
Моя порада. Не тримайтесь за минуле.
Згадайте його з любов´ю і відпустіть.
Метелик• 24 декабря 2024
Ответ дляКредитная
Ви заслужили багато таких відгуків.
ПС: я вдома, Боже, дякую.
На відпочинку мені завжди все не смачне. це просто ВІДПОЧИНОК! Не втрата дома. От просто - не смачно, не лізе. Не люблю їхати кудись більше ніж на добу. І те. що мені не смакує чисто психологічна фігня. Якщо я знаю що сьогодня- завтра додому, меня все добре і смачно. Відпочинок для мене кара. Але те, що ви дочепилися тільки до цього багато каже тільки про вас
ПС: я вдома, Боже, дякую.
А чому Ви думаєте, що у всіх саме так як у Вас має бути? Оця Ваша ’психологічна фігня’?
Сидіти на відпочинку і страждати через їжу, відпочинок кара? ОМГ! Навіщо тоді взагалі їздити кудись?
Та й автор взагалі не про це писала. Вона ДІМ втратила, а Ви про якусь фігню...
ДелайКак_Я• 24 декабря 2024
Я Вас очень хорошо понимаю... Я дважды переселенка, прошло уже почти 10 лет, но я до сих пор скучаю за домом, знакомыми улицами и людьми, теперь уже и за вторым домом... В этот раз мы уехали за границу, возвращаться не будем, устали бегать, копить, покупать жильё и всё бросать, возраст уже не тот... Ещё год назад была надежда, что вернёмся, но уже покупаем тут жильё , надеюсь, что это последнее и тут встретим свою старость...
Тихомандражная• 24 декабря 2024
Потрібен час . Найважкіший період - це з 6 місяців до 2 років . Це просто ад.
Через 4 роки ой як пропускає .
Я з Донецька , переїхала в Чернівці в 2015р, я навіть не розуміла на якій мові тут люди спілкуються , жодної знайомої людини, все чуже було !
А тепер я не знаю міста кращого . Коли я кажу що ми з чоловіком з Донецька - ніхто не вірить , ми повністю асимілювалися , дітям дуже подобається , кордон під боком , люди прекрасні .
Я заздрю тим , хто тут народився .
Через 4 роки ой як пропускає .
Я заздрю тим , хто тут народився .
Коли мовчу- приємна жінка• 24 декабря 2024
Автор я вас очень понимаю и обнимаю. Я со Славянска, недалеко от вас. Третий год переселенка на съемной квартире. в 2014 тоже уезжала на два месяца из города, но нам тогда повезло, длилось это не долго. Я не тоскую по родному городу, а вот мама моя очень тоскует и говорит мне каждый день то что вы написали. Я мечтаю купить свою квартиру, но домой я думаю вряд ли вернусь.
Кредитная• 24 декабря 2024
Ответ дляМетелик
я написала не автору) А тій, яка не рощуміє чому може бути не смачно. Але це дрібниці, бо ви це не побачили
Освічую темряву• 24 декабря 2024
Просто прийміть це.
Чимало людей змушені їхати з рідних міст з різних причин.
Поставте собі питання - де ви себе бачите, ким. Де могли б жити і чого для того не вистачає.
Не живіть минулим, не витрачайте енергію - вона вам зараз потрібна щоб вижити та стати на ноги.
Кредитная• 24 декабря 2024
Ответ дляВсе буде Україна
менен дуже здивувало ваше стверження. І або ви брешете, або таки дерев,яна. Бо вчепилися ви в саме - не смачно.
Метелик• 24 декабря 2024
Ответ дляКредитная
А хіба та, кому Ви відповідали, писала саме про ’несмачно на відпочинку’?
Крошка Енот• 24 декабря 2024
о, у меня соседка переселенка, так задолбала, все жду, когда она уже уедет
Роздратована шкіра• 24 декабря 2024
Ответ дляСпайдерВумен
«И очень грущу, что никогда я не куплю себе жилье((((((» - не потрібно так говорити. Все можливо. Ми в цьому році купили по програмі, досі немає усвідомлення цього, але ж вийшло і у вас вийде обов’язково. Я вас розумію дуже, ми ВПО 2014 року. Тоді коли ми втратили все, в тому місті куди приїхали люди взагалі не думали про війну. Все це дуже важко. Більше того, 10 років і я досі чужа в цьому місті і місто не моє. Але воно прийняло нас , за це велика вдячність. У мене у відділі на сьогодні з 7 людей 4 ВПО, двоє з іншого міста , не з бойових дій. Так і живемо. Тримайтеся.
Що за програма?
Роздратована шкіра• 24 декабря 2024
Автор, вы просто скучаете и мысленно остались в старой жизни. Такое исцеляется временем и поездкой на то место.
Все с годами меняется, даже без войны. Я в детстве в лагерь ездила, очень весело было, вспоминала с теплотой всегда.
Когда оказались рядом с тем местом, все детям рассказывала, тут и то и это было, там так классно, вот мы на озеро ходили купаться.
И как то решили туда сходить. Заходим за поворот, а там болото с мусором и шины автомобильные. У местных спрашиваю, а где озеро. Та тут все застроили дачами, говорят, воду провели и озеро обмелело, ушла вода. То снесли, это вот забором загородили, то убрали.
Все по другому. Осталась только память и все. Потоптались возле болота и ушли. В жизни много радостей и впечатлений. Главное, не впадать в уныние. И война бы закончилась
ЦібаФу• 24 декабря 2024
Ответ дляКрошка Енот
и где ж вы такие нелюди беретесь?!
Дама_с_караваем• 24 декабря 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
Зря ви так.
Я сама переселенка.
Жуєш саму соковиту качку - і смаку не відчуваєш
Бо та сама смачна качка залишилась на маминому столі в окупації
Я сама переселенка.
Ну, це у вас й автора, певно, депресія. Мені, звісно, тех хотілося б додому й в ’до війни’ повернутися, й нове місто мені не подобається. Але їжа смачна й життя триває.
Дама_с_караваем• 24 декабря 2024
Ответ дляChaterbox
В сентябре этого года
Ещё время мало прошло, попустит
Chaterbox
• 24 декабря 2024
Ответ дляДама_с_караваем
У вас жилье разрушено?
Дом многоквартирный разрушен
Квартира цела
Но разрушены абсолютно все школы и моя работа тоже
Квартира цела