Джага-джага• 24 декабря 2024
Вперше сама приготувала кутю
Наче не погано вийшло :) а як у вас ?
Сколько_мне_лет?• 24 декабря 2024
Ну, я понимаю, когда мои дочери лет в 11-12 пытались печь и бежали мне тортики или печеньки показывали. Но когда взрослая женщина приготовила кутю, которая не требует никаких невероятных усилий, выставила фото и ждёт восторгов, этого я не понимаю...
Джага-джага
• 24 декабря 2024
Ответ дляГладиолус
Гарно.
Аж захотілося. Але мені ще 2 тижні терпіти
🥰🥰🥰
Кіна не буде• 24 декабря 2024
Вітаю вас з дебютом!
Смачної вам куті!
Теж роблю суху з кристалевим медом
Смачної вам куті!
Теж роблю суху з кристалевим медом
Кіна не буде• 24 декабря 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
З назви теми досить зрозуміло, про що пише автор.
Але ви, незалежно від свого віку і святвечора написали цілий опус свого непорозуміння.
Щоб що?
А у нас макарошки• 24 декабря 2024
На вид неплохо, когда-то угощали жидкой, не понравилось) Мы не празднуем, поэтому не делаю.
Лорка-хлорка• 24 декабря 2024
Кожен звик до тої, що робили в сім´ї. У нас це була тільки з пшениці, маку, горіхів і меду, не густа. Для мене тільки ця найсмачніша. Вам смачно вашої
Колгоспниця• 24 декабря 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Тю
Безпринципова• 24 декабря 2024
Ответ дляКіна не буде
Вітаю вас з дебютом!
Смачної вам куті!
Теж роблю суху з кристалевим медом
Смачної вам куті!
Теж роблю суху з кристалевим медом
Що таке кристалевий мед?