Лорка-хлорка• 24 декабря 2024

Моя свекруха напевно зійшла з розуму...

Їй 65 років, жінка далеко не розумна. Купила собі смартфон, так як її подруги мають і попросила щоб зареєстрували в фейсбук. Її дочка та я допомогли, підказали. А тепер сталося те, що вона зійшла з розуму.

В фейсбуці відео вона сприймає як реальність, наприклад: там чоловік говорить вірші - вона думає до для неї, чоловік на відео підморгує - вона ховається та також йому підморгує. На дивилась відео про бога, і каже що до неї бог спустився з небес і говорить з нею. Потім замовила якось ( я навіть не знаю як) амулети якісь. Каже, що там їй гадали. Нагадали, що її дочка - це її ворог.
Також, побачила на відео, що чоловік говорив про новорічні подарунки і тепер чекає на 5 подарунків під ялинку. Ми їй кажемо, що у вас ялинки то немає - вона сказала що поставить.

Потім прибігла до мене зранку і несе перед собою включений телефон і з порогу каже - мене вибрали і я одна з вселеної за те що молилася подарують мені ланцюжок. А там відео золота на продаж.

Ми пояснювали, як не говорили , а вона живе в тому світі. Вважає нас за ворогів. Біжить додому і днями сидить в телефоні. Істи не готує, не прибирає.
Це тільки частина що вона розповідає.

Що в такому випадку робити? Як пояснити простій людині, чи це хвороба, чи старість така?
автор Лорка-хлорка • 24 декабря 2024
Ответ дляsim_sims
То телевізор їй не підморгував, і реклами свекруха ніколи в житті не бачила?
Напевно ні, здвиги пішли з фейсбука
Стрекозей• 24 декабря 2024
Ответ дляТака бойова Я
Автор, зарегистрируйте её на Онлифанс. Глядишь, будет у свекрови успех в категории GILF.
А, что это можно в двух словах? Заработок?
Котя_люлю• 24 декабря 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Не верю.
Потому что у вас нет такой родственницы . Я очень даже верю, нашей 55, сестра мужа, это ппц просто, сказилася баба с тем фейсбуком
Котя_люлю• 24 декабря 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
А я верю. Моей бабушке 70, у неё из-за этого фб крыша поехала. Кидает мне в Вайбер скрины всякой дичи - там группа, где покажут точные цели обстрела, там путёвка на Мальдивы за 5000 грн. Это ппц.
У нас один в один
Меня не звали• 24 декабря 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Вчора до мене з претензіями, чого в неї немає тік току😭😭😭, сказала треба видалити фейсбук. Вона передумала відразу
Вона що жила десь у темному лісі на безлюдному острові в печері???
автор Лорка-хлорка • 24 декабря 2024
Ответ дляМеня не звали
Вам не зрозуміти
КаваЗМолоком• 24 декабря 2024
Ответ дляРаспутница
Ну в чому відмінність? Там їй не підморгують?
відмінність, що тріль бездарний або лінивий до непристойності. Думає, що і так зійде
КаваЗМолоком• 24 декабря 2024
Ответ дляБойова
Бабуля развлекается , тролит вас . Может втихаря пранки снимает с вашей реакцией , насмотрелась ж, что так можно делать . Гляньте в ее телефоне , может вы уже известная
Вільний митець• 24 декабря 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Навіть і якщо це трольна тема такі випадки є
Я так и написала
автор Лорка-хлорка • 24 декабря 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Я не придумала це, це дійсно реально. Мені всеодно повірять чи ні, написала і почула що такі ситуації не поодинокі. Щоб написала більше, то в це мало хто повірить.
ГугелП@лАмался• 25 декабря 2024
Ответ длягодовасик
Моя знакомится с молодыми. Вообще появился дикий интерес к сексу.
Маме уже 66 лет. 6 лет просто жесть.
Спасала ее ,пока сама не выгорела.
Поняла ,что ничем помочь не могу.
Сейчас ещё одна проблема у меня. Мама в прифронтовом городе. Я пока не знаю ,что делать.
Какой интерес к сексу может быть в этом возрасте? После климакса уже и желания нет.
годовасик• 25 декабря 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
Я речь веду о психически больном человеке.
Мне психиатр и не о таком рассказывала,когда я маму привела на прием.
Малявка ще та• 25 декабря 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
ага, какже..у знакомой мать в 70 лет жаловалась на деда, что не может...и она нормальная...