Я_и_моя_собака• 25 декабря 2024

По слідам теми аутизм а і сліпих батьків. Ви думаєте, що наявність діагнозу щось

Щось змінює?
В нас в країні?
Підтримки фінансової 0! Все лягає на плечі батьків, за часту чоловіки йдуть з родини і дитину виховує і тягне лише мама.
Ну ж діагноз в дитини, далі що?
Якщо ще помічник вчителя потрібен, то є шанс знайти, а якщо асистент дитини, то - ні. Ну або мама сама стає асистентом, але кому тоді працювати?
Все лише на бумазі. Школа не зацікавлена в тому, щоб таких дітей навчати і допомагати.
Я пройшла всі круги аду в Україні, в решті вирішена було виїхати до Польщі. Моя дитина без проблем має все, що їй потрібно для того щоб вчитися і бути такою ж важливою частиною суспільства.
Тому я розумію батьків, які не ставлять діагноз, бо по суті це нічого не змінює.
Сито для думок• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
В мене на те, щоб витягнути дитині мову, за 4 роки пішло близько 20 тис уе
Логопеди, масажі, дефектологи, нейропсизологи все це не маленькі гроші
А в нас щомісяця ідуть суми значно більші
Сито для думок• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
На дитину школі виділяють кошти, дитина має додаткові індивідуальні заняття з психологом, сенсорну терапію, заняття з логопедом, групові заняття з психологом, також має помічника вчителя, видовжений час на контрольних. До дитини ставлення таке, як і до інших дітей, вона просто на очах ожила.
А ви де в Польщі працюєте?
Сито для думок• 25 декабря 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Если есть инвалидность много бесплатных занятий . Поэтому да, ’змінюється’ остальное от родителей зависит. Некоторые не могут поднять жопу и поехать на те занятия -’далеко’ проще сидеть на жопе ровно и всех винить. НО это я пишу про Киев
Ми їздили в ірц ,психологиня щоразу придумувала відмазки чому вони не можуть провести заняття,а сама ще паралельно працює в приватному центрі ,що її тоді тримає в тому ірц не ясно
Сито для думок• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Тільки в Польщі я заплатила лише за постановку діагнозу і тепер не плачу за щоденну терапію. А в Україні я щодня платила за кожне заняття
Платять поляки із своїх кишень за заняття вашої дитини
Качка в тапцях• 26 декабря 2024
Ответ дляСито для думок
Який діагноз?
Аутизм .