Я_и_моя_собака• 25 декабря 2024

По слідам теми аутизм а і сліпих батьків. Ви думаєте, що наявність діагнозу щось

Щось змінює?
В нас в країні?
Підтримки фінансової 0! Все лягає на плечі батьків, за часту чоловіки йдуть з родини і дитину виховує і тягне лише мама.
Ну ж діагноз в дитини, далі що?
Якщо ще помічник вчителя потрібен, то є шанс знайти, а якщо асистент дитини, то - ні. Ну або мама сама стає асистентом, але кому тоді працювати?
Все лише на бумазі. Школа не зацікавлена в тому, щоб таких дітей навчати і допомагати.
Я пройшла всі круги аду в Україні, в решті вирішена було виїхати до Польщі. Моя дитина без проблем має все, що їй потрібно для того щоб вчитися і бути такою ж важливою частиною суспільства.
Тому я розумію батьків, які не ставлять діагноз, бо по суті це нічого не змінює.
Аноним НаВсеГда• 25 декабря 2024
Ответ дляОсвічую темряву
Працюю в приватному садочку

Приведе на адаптацію і тікає
Мовчить , що в дитини вади
А вона душить інших дітей, мичить реве по звірячому, головою в стіну різко або іншим дітям ногами в живіт і оре оре оре

Просимо відразу забрати і починається.
ллється бруд на садок і вихователів

Це страшно
І таких дітей повно
Садик обычный или специализированный? Вы считаете себя специалистом по воспитательной работе и Вам страшно?) Даже ментально здоровый ребёнок в чужой обстановке может вести себя неадекватно, Вы знаете об этом. Страшно?! Сидите дома тогда.
Хочу в БАНю• 25 декабря 2024
Група 1а - аутизм - 10 000 грн соціальна допомога. Але на цьому все. В ІРЦ теж не зацікавлені в лікуванні справжніх аутистів. Але все рівно краще ніж у Польщі. Наші знайомі пробули там і повернулися, бо підтримки 0 - і адаптації, занять - нуль. 4 місяці закінчилися і їх поляки вигнали з дому. Оренда - півзарплати.
Сарафанное радио• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Яка анкета?
Ви запитали про діагноз дитини, я вам відповіла
Хз. Может вы польский не знаете. Тогда так
автор Я_и_моя_собака • 25 декабря 2024
Ответ дляСарафанное радио
К чему эта анкета?
Я у вас спросила чем именно вашему ребёнку помогла Польша?
На дитину школі виділяють кошти, дитина має додаткові індивідуальні заняття з психологом, сенсорну терапію, заняття з логопедом, групові заняття з психологом, також має помічника вчителя, видовжений час на контрольних. До дитини ставлення таке, як і до інших дітей, вона просто на очах ожила.
КартаБезКомиссий• 25 декабря 2024
Ответ дляХочу в БАНю
В якому ви місті?
автор Я_и_моя_собака • 25 декабря 2024
Ответ дляМотористка
Т е лучше просто ничего не делать и не думать о плохом?
Не має по суті різниці, якщо в тебе не має коштів
Сарафанное радио• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Помогают? Сколько очереди ждёте?
Хочу в БАНю• 25 декабря 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
В якому ви місті?
Київ
Нетутешня• 25 декабря 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Если есть инвалидность много бесплатных занятий . Поэтому да, ’змінюється’ остальное от родителей зависит. Некоторые не могут поднять жопу и поехать на те занятия -’далеко’ проще сидеть на жопе ровно и всех винить. НО это я пишу про Киев
А не про Київ нічого немає безкоштовно.
Мотористка• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Вот это поворот. Т е все родители кто сами занимаются с детьми или убирают триггеры, меняют распорядок дня, диету, прививают рутины это какие-то идиоты.
автор Я_и_моя_собака • 25 декабря 2024
Ответ дляСарафанное радио
В Польше сколько ППП проходили? Сколько учителя ждали?
Проходили в приватній, бо в державній черги такі, що можна було чекати рік.
Помічника вчителя взагалі не чекали.
Як тільки в секретаріаті школи був зареєстрований діагноз дитини, наступного тижня вже був помічник.
КартаБезКомиссий• 25 декабря 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Київ
Ну так вы неправду тогда пишите. Вам 1 раз в год положена реабилитация на Телиги, 1 раз в год в вашем районном центре для детей с инвалидностью, 1 раз в год по 309 постанове, 1 раз в год реабилитация по программе НСЗУ, 1 раз в год санаторно курортное по вашему ИПР.
Наизнанку• 25 декабря 2024
В Германии есть и инклюзия и специализированные школы для таких детей. И решают не родители. И я лично читала, что с инклюзией очень много проблем И обсуждают сокращение списка диагнозов с которыми она возможна. С тьюторами проблем нет, но эти дети также изолированы, ну и немецкие дети вполне себе ’исключают’ их из общества и держаться подальше и никак не общаются, так что с социализацией тоже проблемы. Это только на бумаге бегают розовые пони, причем табунами
Сарафанное радио• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Помічника вчителя взагалі не чекали.
А. Так вы сразу и цены пишите

Что одно занятие биофитбек 130 зл
А их надо минимум 10

Не для простых смертных
Околовита• 25 декабря 2024
Ваш Аспергер? В Україні Аспергерам інвалідність не дають, відповідно реабілітації за кошт держави нема
автор Я_и_моя_собака • 25 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Автор, Україна, на жаль, бідна країна. Батькам нормотипових дітей, які мають особливості з мовленням, рухом теж доводиться проводити реабілітацію за свій рахунок.
Ну а якщо по факту, то інклюзивна освіта в Україні була впроваджена у 2016 році.
В Польщі - з 90-х років, в Німеччині - з 70-х.
Тобто, ці країни на 25-40 років раніше почали робити те, що намагаємося ми зараз впровадити.
Але взагалі інше ставлення до дітей.
В Україні помічник вчителя мені розказував про те, яка в мене дитина ледача, не хоче нічого робити, їй потрібно бути швидшою, і тд
Тут дитину прийняли такою, якою вона є і достосувалися до неї.
Ніхто не тиснув, не критикував і вуаля, дитина змінилася за півроку
КартаБезКомиссий• 25 декабря 2024
Ответ дляНетутешня
А не про Київ нічого немає безкоштовно.
Есть. Но это ж надо искать узнавать, звонить, документы собирать, ездить. Сидеть и ныть оно то легче
автор Я_и_моя_собака • 25 декабря 2024
Ответ дляОколовита
:)
дожену і ощасливлю• 25 декабря 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Настільки неадекватно як описано вище?
Нетутешня• 25 декабря 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Нема. Принаймні до війни точно не було, мені пропонували просто здати на 5днівку до інтернату і все. Я все тягнула за власні кошти і не скажу, що це легше, бо це великі гроші.
автор Я_и_моя_собака • 25 декабря 2024
Ответ дляМотористка
Я про школу пишу.
Стрекоза любви• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Але взагалі інше ставлення до дітей.
Прекрасно, що ви знайшли того помічника, який задовольнив вас, як маму, так і вашу дитину.
автор Я_и_моя_собака • 25 декабря 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Де ж безкоштовні заняття?
В поліклініці психолог 30 хвилин? Який 25 з них грає на телефоні?
КартаБезКомиссий• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Де ж безкоштовні заняття?
Ищите в комментариях,я написала. И это только половина из того что мы посещаем бесплатно.
Околовита• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Де ж безкоштовні заняття?
При інвалідності дають Іпр, де все розписано. Занять багато
Ms. Android• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
В мене на те, щоб витягнути дитині мову, за 4 роки пішло близько 20 тис уе
Логопеди, масажі, дефектологи, нейропсизологи все це не маленькі гроші
то ви витягнули мову?
не факт, що витрачені вами гроши, були витрачені раціонально,тому, так, я певна, що наявність грамотного спеціаліста, який поставить правильний діагноз, ’відкрие’ батькам очи на проблему та скерує їх у потрібному напрямку - це необхідність.
Чи Ви про те, що держава не виконую свои функції...
автор Я_и_моя_собака • 25 декабря 2024
Ответ дляСарафанное радио
Помогают? Сколько очереди ждёте?
Якої черги?
Опіня зареєстрована була в секретаріаті в середу, наступного тижня з понеділка дитина вже мала помічника вчителя. Протягом місяця було зібрання іпетове, де мені розповіли про індивідуальний план занять з дитиною
Хочу в БАНю• 25 декабря 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Санаторно- курортное - відмова - дитина з батьком прописана в іншому районі. Голосіївський послав. Реабілітація по НСЗУ - це що? В державну поліклініку на програму по сколіозу ходили 2 рази в рік. Ніхто нічого не розповідає. Попросила вписати дошку Євмінова -потрібно від сколіозу нуль - лише ходунки і велосипеди для ДЦП, візки, памперси.
автор Я_и_моя_собака • 25 декабря 2024
Ответ дляСарафанное радио
Я польську мове знаю
Діагноз там? Де підкреслено.
Чи вам щось не зрозуміло?
Сарафанное радио• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Якої черги?
Я правильно понимаю, между первым визитом и допучителем прошла неделя?

Какой город? Я переезжаю к вам