Я_и_моя_собака• 25 декабря 2024
По слідам теми аутизм а і сліпих батьків. Ви думаєте, що наявність діагнозу щось
Щось змінює?
В нас в країні?
Підтримки фінансової 0! Все лягає на плечі батьків, за часту чоловіки йдуть з родини і дитину виховує і тягне лише мама.
Ну ж діагноз в дитини, далі що?
Якщо ще помічник вчителя потрібен, то є шанс знайти, а якщо асистент дитини, то - ні. Ну або мама сама стає асистентом, але кому тоді працювати?
Все лише на бумазі. Школа не зацікавлена в тому, щоб таких дітей навчати і допомагати.
Я пройшла всі круги аду в Україні, в решті вирішена було виїхати до Польщі. Моя дитина без проблем має все, що їй потрібно для того щоб вчитися і бути такою ж важливою частиною суспільства.
Тому я розумію батьків, які не ставлять діагноз, бо по суті це нічого не змінює.
В нас в країні?
Ну ж діагноз в дитини, далі що?
Я_и_моя_собака
• 25 декабря 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Група 1а - аутизм - 10 000 грн соціальна допомога. Але на цьому все. В ІРЦ теж не зацікавлені в лікуванні справжніх аутистів. Але все рівно краще ніж у Польщі. Наші знайомі пробули там і повернулися, бо підтримки 0 - і адаптації, занять - нуль. 4 місяці закінчилися і їх поляки вигнали з дому. Оренда - півзарплати.
Що??
Як це 0?
Так, гроші на дитину ви не отримаєте, гроші отримує школа
Як це 0?
Я_и_моя_собака
• 25 декабря 2024
Ответ дляMs. Android
то ви витягнули мову?
не факт, що витрачені вами гроши, були витрачені раціонально,тому, так, я певна, що наявність грамотного спеціаліста, який поставить правильний діагноз, ’відкрие’ батькам очи на проблему та скерує їх у потрібному напрямку - це необхідність.
Чи Ви про те, що держава не виконую свои функції...
Майже.
Залишилося два звуки Ш і З
Все
А так з німої дитини маю дуже говірку, рот не закриєш
Залишилося два звуки Ш і З
Все
Угги в горошек• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Не має різниці.
Ну був би він. Далі що?
Якщо в родини не має коштів на інклюзію, то нічого для дитини не зміниться
Ну був би він. Далі що?
выехать может муж тогда с вами
Я_и_моя_собака
• 25 декабря 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Ну так вы неправду тогда пишите. Вам 1 раз в год положена реабилитация на Телиги, 1 раз в год в вашем районном центре для детей с инвалидностью, 1 раз в год по 309 постанове, 1 раз в год реабилитация по программе НСЗУ, 1 раз в год санаторно курортное по вашему ИПР.
Ви вважаєте, що 1 раз на рік цього достатньо?
Гореотума• 25 декабря 2024
У нас проблема знайти хорошого спеціаліста. Навіть той же діагноз проблема поставити. Дитині в 6 років поставили ОНР3. При чому лікування крім нообута не призначили, тільки сказали займатися. Займалася з дитиною сама, дитина вчиться в звичайній школі, досить непогано. Але я бачу що є певні проблеми в комунікації, плюс самостимулюючі рухи. Просто не знаю до кого можна звернутися, щоб отримати реальну допомогу, а не просто втик, що я погана мама.
Апофиозная• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Не має різниці.
Ну був би він. Далі що?
ну как минимум инвалидность и пособие на ребенка и маму могут дать, если тяжелая форма. ну и как минимум есть диагноз - есть понимание ситуации. а не голову в песок и ничегонеделанье.
Освічую темряву• 25 декабря 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Садик обычный или специализированный? Вы считаете себя специалистом по воспитательной работе и Вам страшно?) Даже ментально здоровый ребёнок в чужой обстановке может вести себя неадекватно, Вы знаете об этом. Страшно?! Сидите дома тогда.
Садок звичайний
Але мами сліпі
Вони не визнають
Що в дитини вади, замовчують
Думають, що вихователі дурні
Ні
Ми відразу кажемо, що таких дітей ми не приймаємо
Ментально здорова дитина ніколи не буде гепати головою інших дітей і душити їх, і орати орати орати вити по звірячому
Але мами сліпі
Вони не визнають
Що в дитини вади, замовчують
Думають, що вихователі дурні
Ні
Я_и_моя_собака
• 25 декабря 2024
Ответ дляСарафанное радио
Я правильно понимаю, между первым визитом и допучителем прошла неделя?
Какой город? Я переезжаю к вам
Ні, не між першим. А між зареєстрованим діагнозом в секретаріаті. Я принесла опіню(діагноз) його реєструють в школі.
КартаБезКомиссий• 25 декабря 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Санаторно- курортное - відмова - дитина з батьком прописана в іншому районі. Голосіївський послав. Реабілітація по НСЗУ - це що? В державну поліклініку на програму по сколіозу ходили 2 рази в рік. Ніхто нічого не розповідає. Попросила вписати дошку Євмінова -потрібно від сколіозу нуль - лише ходунки і велосипеди для ДЦП, візки, памперси.
Ну так звоните в соцзахист свой,на 1551, на горячую линию МОЗ или мин Соц политики узнавайте или оставляйте жалобы, чтоб фиксировали. Прописка в другом районе не причина. От этого больше толку чем от нытьтя. Что такое реабилитация по НСЗУ поищите в интернете, откройте их сайт, позвоните... Или кто-то за вас это должен делать?
Околовита• 25 декабря 2024
Ответ дляУгги в горошек
выехать может муж тогда с вами
Це якщо в дитини оформлена івалідність в Україні. Якщо в Польщі, то ні, не може
КартаБезКомиссий• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Конечно. Посчитайте к-во програм. это практически 4-5 месяцев бесплатных занятий в общей сложности.
Юлия_Юлия-2175• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Я смішна?
В нас інклюзія лише на паперах
Та до чого тут інклюзія?
Є дорослі, які досі р не вимовляють, бо батьки вважали, що сам розговориться. А є дорослі, яких батьки вчасно до логопеда завели чи самі навчили. Мова ж не про те, як їм в школі вчитися, а як жити далі.
І це всього лиш злощасна ’р’, в дорослому віці помітна, а не критичніша.
А сдуг, аутизм чи відставання в розвитку без навичок соціалізації впливають на майбутнє. І добре, якщо це легка форма та інтелект в нормі.
В мене кілька сусідів в будинку ’проблемних’, з дитинства їх знаю. В одного явний аутизм, хоча і високофункціональний, є інвалідність. А в дитинстві тільки ми, діти, розуміли, що з цими друзями з двору не все ок, в підлітковому віці розуміли, що там вже не все ок з розвитком та інтелектом. А от моя мама аж через роки зрозуміла, що з цими сусідами не все добре, поки були дітьми не помічала.
Ms. Android• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Майже.
Залишилося два звуки Ш і З
Все
Залишилося два звуки Ш і З
Все
якщо я вірно зрозуміла у дитини Аспергера (згідно фрагменту польскою).
А чи розумієте Ви, что дефекти її звуковимови не пов´язані з вказаним діагнозом?
Я_и_моя_собака
• 25 декабря 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Ні, по факту 3. І це коли ти приходиш і заняття триває не 30 хвилин, а в кращому випадку 15, бо на Теліги беруть платних клієнтів. Постійні переноси занять або відміна. Масажистів моїй дитині залишила на тілі синяки, а від масажу язика дитина плакала
Ні, дякую
Сарафанное радио• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Вам очень повезло.
Просто в школе БЫЛ такой учитель.
Когда ищет школа- это можно и полгода ждать!
Просто в школе БЫЛ такой учитель.
Я_и_моя_собака
• 25 декабря 2024
Ответ дляMs. Android
В дитини була затримка мови, в Україні їй діагнощували аутизм.
В Польщі аутизм аспергера
То вони просто не бачили дитину 4 роки тому
В Польщі аутизм аспергера
Сарафанное радио• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Я польську мове знаю
Діагноз там? Де підкреслено.
Чи вам щось не зрозуміло?
Діагноз там? Де підкреслено.
Чи вам щось не зрозуміло?
Не понятно. К чему давать скерование а не написать нормально диагноз
Я_и_моя_собака
• 25 декабря 2024
Ответ дляСарафанное радио
Мені так захотілося
Сарафанное радио• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Но в польше вы прошли за деньги
Логика покинула чат
Околовита• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
В Польщі аутизм аспергера
Діагнозтували то зрозуміло, який аутизм? РДА, атиповий, Аспергер? Інвалідність в Україні оформляли?
Я_и_моя_собака
• 25 декабря 2024
Ответ дляСарафанное радио
Но в польше вы прошли за деньги
Логика покинула чат
А в Україні я теж за все це платила гроші щодня
Сарафанное радио• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Какие выводы?
Я_и_моя_собака
• 25 декабря 2024
Ответ дляСарафанное радио
Но в польше вы прошли за деньги
Логика покинула чат
Тільки в Польщі я заплатила лише за постановку діагнозу і тепер не плачу за щоденну терапію. А в Україні я щодня платила за кожне заняття
Угги в горошек• 25 декабря 2024
Ответ дляОколовита
ну так мова ж про то навіщо робити діагноз
от навіщо
Сумка з негодою• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Але взагалі інше ставлення до дітей.
В Україні помічник вчителя мені розказував про те, яка в мене дитина ледача, не хоче нічого робити, їй потрібно бути швидшою, і тд
Тут дитину прийняли такою, якою вона є і достосувалися до неї.
Ніхто не тиснув, не критикував і вуаля, дитина змінилася за півроку
А уявіть, що то батьки не приймуть і не визнають особливості дитини, а теж казатимуть, що вона ледача, не хоче нічого робити і повільна. А дитина просто не може і не вміє інакше. От про це мова.
Сарафанное радио• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Какая терапия в Польше? Вам сложно написать? И сколько очередь?
Сарафанное радио• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Эмм. Вы в ППП платили деньги за диагноз?
Я_и_моя_собака
• 25 декабря 2024
Ответ дляОколовита
В Україні F84
Я_и_моя_собака
• 25 декабря 2024
Ответ дляСарафанное радио
Какие выводы?
Висновки я зробила і переїхала в Польщу. Шкодую, що не зробила цього раніше
Я_и_моя_собака
• 25 декабря 2024
Ответ дляСарафанное радио
Терапію надає школа
Не потрібно нічого чекати
Все я написала вище, читайте
Не потрібно нічого чекати
Все я написала вище, читайте