Я_и_моя_собака• 25 декабря 2024
По слідам теми аутизм а і сліпих батьків. Ви думаєте, що наявність діагнозу щось
Щось змінює?
В нас в країні?
Підтримки фінансової 0! Все лягає на плечі батьків, за часту чоловіки йдуть з родини і дитину виховує і тягне лише мама.
Ну ж діагноз в дитини, далі що?
Якщо ще помічник вчителя потрібен, то є шанс знайти, а якщо асистент дитини, то - ні. Ну або мама сама стає асистентом, але кому тоді працювати?
Все лише на бумазі. Школа не зацікавлена в тому, щоб таких дітей навчати і допомагати.
Я пройшла всі круги аду в Україні, в решті вирішена було виїхати до Польщі. Моя дитина без проблем має все, що їй потрібно для того щоб вчитися і бути такою ж важливою частиною суспільства.
Тому я розумію батьків, які не ставлять діагноз, бо по суті це нічого не змінює.
В нас в країні?
Ну ж діагноз в дитини, далі що?
Проработник• 25 декабря 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Як давно це було?
Перед самою війною останній раз. Перший - на початку ковіда. Кожні 3 місяці з 2020 до 2022.
Потім сину виповнилось 18. Зараз він в Польщі. Не може навіть до профільного лікаря потрапити. Бо вже дорослий і не має інвалідності дорослої.
Вельшановна• 25 декабря 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Ну так вы неправду тогда пишите. Вам 1 раз в год положена реабилитация на Телиги, 1 раз в год в вашем районном центре для детей с инвалидностью, 1 раз в год по 309 постанове, 1 раз в год реабилитация по программе НСЗУ, 1 раз в год санаторно курортное по вашему ИПР.
у нас в спец классе есть мама, которая пользуется этими услугами, но она НЕ работает, жизнь надо положить на алтарь. я выбрала работать и платить, только гос спец класс для детей с тяжелыми нарушениями речи, но я скептически отношусь к урокам в школе с логопедом, корекционнный и реабилитолог, учителям лишь бы себе часы поставить...
Ответ дляВельшановна
Я повністю з вами згодна
Всі безкоштовні послуги кого рівня, що просто це витрачений час.
Ответ дляПроработник
Чому не поставите інвалідність і в чому проблема потрапити до профільного лікаря?
Железобетон• 25 декабря 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
А ваша?
відповідати питанням на питання це бидлячество, до відома вам
але скажу, моя дитина - платник податків, він створює необхідний для країни продукт а отже і робочі місця для робітників....так а ваша шо зможе?
Проработник• 25 декабря 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Тому що в Україну він не може приїхати, а щоб переоформити інвалідність це потрібно зробити.
В Польщі оформити інвалідність - потрібна або наша, або через профільного лікаря починати оформлювати.
Направлення не дають, бо хлопець ’компенсований,’ і немає скарг. Проблему видно на рентгені на який не може потрапити.
Ответ дляЖелезобетон
😂😂😂 зможе все ж те ж саме, що й ваша.
В моєї дитини не має інтелектуальних порушень. Скажу навіть більше, дитина в минулому навчальному році з мат олімпіади набрала найвищий бал в школі. Зараз займається кодуванням, розроблює інструкції лего.
Чи ви думаєте, що діти щ аутизмом вміють лише в носі ковирятися?
Ms. Android• 25 декабря 2024
Ответ дляСарафанное радио
Эмм. Вы в ППП платили деньги за диагноз?
очевидно платила чтобы сделать это быстрее,не в ’общей’, бесплатной очереди
культУра• 25 декабря 2024
Мне на ребенка с дцп до войны за уход платили 400 грн, у меня интеллектуально нормальный ребенок, поэтому подгруппа А не положена. Всего пенсия на ребенка была 2500. Работать я естественно не могла. Учился в нормальной школе, я была с ним за тьютора. Выбить что-то от государства не реально. Реабилитация за свой счёт.
КартаБезКомиссий• 25 декабря 2024
Ответ дляВельшановна
Ну так тут выбор каждого. Но тем не менее поддержка есть. И получить её, кстати не так уж и трудно, честно, я даже не всегда езжу, просто звоню.
КартаБезКомиссий• 25 декабря 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Я повністю з вами згодна
Не правда. На Телиги офигеннейшие специалисты. Я б ходила к ним и частно, но частно они не работают. Про оборудование там частные центры могут только мечтать. В Салюте в пища Водице если ехать зимой, а не летом то будет очень насыщенный график занятий, специалисты как и везде разные
КартаБезКомиссий• 25 декабря 2024
Вельшановна• 25 декабря 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
А сопровождает ребенка кто?
КартаБезКомиссий• 25 декабря 2024
Ответ дляВельшановна
А сопровождает ребенка кто?
В смысле? А в сумму ваших платных занятий входит отдельный сопровождающий?)))
Хочу в БАНю• 25 декабря 2024
Ответ дляСарафанное радио
Вам очень повезло.
Просто в школе БЫЛ такой учитель.
Когда ищет школа- это можно и полгода ждать!
Просто в школе БЫЛ такой учитель.
мої знайомі так і не дочекались, з березня 22 до вересня 22 року дитина була без навчання, колективу. Якісь таблетки виписали і все. Повернулись в Україну. Школа їх не взяла.
Вельшановна• 25 декабря 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
так на платных все подстроено под мой график, как удобно мне. мне не надо отпрашиваться с работы, потому что у нас реабилитация. и кстати я скептический отношусь к этим интенсивам, нашим надо регулярно периодически
Цикавенная• 25 декабря 2024
Ответ дляОколовита
Залежить, з яким дігнозом буде доросла інвалідність. Аутизм дорослим не ставлять. З легкою розумовою відсталістю визнають придатними до служби
Есть прецеденты где и в 18 ставили аутизм , но через суд , родители все таки добились. С легкой у.о сейчас и детям не ставят инвалидность .
Железобетон• 25 декабря 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
😂😂😂 зможе все ж те ж саме, що й ваша.
’дай боже нашому теляти вовка з*їсти’ (С)
якщо все так распрекрасно, то чому потрібна ще одна людина ( тьютор, помічник, асистент) для навчання вашої геніальної дитини
можете не відповідати, я все це вже бачила. моя дитина вчилась в інклюзивному класі. була дитина з діагнозом, тьютором і генальними здібностями в математиці...зараз хлопець дома на утриманні своїх старших братів-сестер. да, мама народила його третім, в 43 роки, в досить заможній родини....і пшик все це, нажаль.
я задавала вам питання про чим же важлива для соціума така дитина, ви не знаєте відповіді, бо відповіли спираючись на мою....успіхів вам
Околовита• 25 декабря 2024
Ответ дляЦикавенная
Легка уо це інвалідність на 2 роки, хто Вам сказав, що не ставлять
Цикавенная• 25 декабря 2024
Ответ дляОколовита
В Днепропетровской области с легкой у.о не дают . Со средней тоже пободаться надо. Но и оценивают не правильно.
Околовита• 25 декабря 2024
Ответ дляЦикавенная
Це пряме порушення закону
Цикавенная• 25 декабря 2024
Ответ дляОколовита
Це пряме порушення закону
Ой, у нас ставят, что хотят . У моей по психиатрии с 3.6 лет инва, каждые 2 года продлеваем , при первом оформлении познакомились с мальчиком , оч тяжелый и интеллектуально и поведенчески и ему тоже на 2 года каждый раз дают и за эти 6 лет прошедших только к сожалению регресс и мама ничего доказать не может на комиссии.
Околовита• 25 декабря 2024
Ответ дляЦикавенная
Це дуже сумно. Не пробували звертатися в Київ, в лікарню Павлова? Їдуть сюди з усієї країни
Цикавенная• 25 декабря 2024
Ответ дляОколовита
Да, они в Киев вот недавно к Марцинковскому ездили , дал им резолюцию . А у моей немного другого плана , интеллектуально сохранна, поведенчески приколов много+еще моменты есть, тоже иногда думаю поехать , чтоб каждые 2 года не проходить эти круги ада.
Мания-Величия• 25 декабря 2024
На новый год ооочень хотела скороварку, получу перед праздниками, мужу подарила электро бритву Браун.Детям одному телефон, и косметика, духи старшей
УраганнаЯ• 25 декабря 2024
Так, змінює, якщо батьки готові вкладатись і фізично, і фінансово, у дитини з´являється шанс на повноцінне і самостійне життя. Мова не про важкі випадки звичайно - там жодна ждуніха не зможе ігнорувати проблему. Якщо ж сидіти і чекати від держави, або сам заговорить/ піде/ навчиться, то краще не народжувати, бо шкода дітей таких ждунів. І мова тут не про матеріальне забезпечення, а саме про здоров´я дитини. І не тільки ментальне - зуби, очі, хребет, гормони - все можна корегувати і виправляти, якщо не закривати очі і не жлобитися.
УраганнаЯ• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
В мене на те, щоб витягнути дитині мову, за 4 роки пішло близько 20 тис уе
Логопеди, масажі, дефектологи, нейропсизологи все це не маленькі гроші
І все це не дало жодного результату? Геть ніякого?
Сито для думок• 25 декабря 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Звісно змінює ! Ну ви смішна .
Є чудовий приклад з родини . Дитина замість хворої стала генієм . І тут однозначно заслуга лікарів , психологів , батьків та спеціалізованих навчальних закладів .
Наразі хлопчику 13 років , він навчається в звичайній школі і без тютора ! Я в захваті від нього , чесно .
Який діагноз?
Сито для думок• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Яких саме зусиль? Якщо мама не є спеціалістом і не має фінансової підтримки на реабілітацію і терапію
Тоді мама має вимушено стати спеціалістом