Я_и_моя_собака• 25 декабря 2024

По слідам теми аутизм а і сліпих батьків. Ви думаєте, що наявність діагнозу щось

Щось змінює?
В нас в країні?
Підтримки фінансової 0! Все лягає на плечі батьків, за часту чоловіки йдуть з родини і дитину виховує і тягне лише мама.
Ну ж діагноз в дитини, далі що?
Якщо ще помічник вчителя потрібен, то є шанс знайти, а якщо асистент дитини, то - ні. Ну або мама сама стає асистентом, але кому тоді працювати?
Все лише на бумазі. Школа не зацікавлена в тому, щоб таких дітей навчати і допомагати.
Я пройшла всі круги аду в Україні, в решті вирішена було виїхати до Польщі. Моя дитина без проблем має все, що їй потрібно для того щоб вчитися і бути такою ж важливою частиною суспільства.
Тому я розумію батьків, які не ставлять діагноз, бо по суті це нічого не змінює.
Околовита• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
В Україні F84
А після крапки? Має бути ще одна цифра, якщо Вам ставили офіційно діагноз
автор Я_и_моя_собака • 25 декабря 2024
Ответ дляСарафанное радио
Эмм. Вы в ППП платили деньги за диагноз?
Так, в державній запис був на візит через 8 місяців. Тому ми зробили це приватно. Дорого, але швидко.
Сарафанное радио• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Терапію надає школа
Не потрібно нічого чекати
Все я написала вище, читайте
Того очень мало. Там занятия максимум 2и раза в неделю

Но дело ваше
Околовита• 25 декабря 2024
Ответ дляУгги в горошек
ну так мова ж про то навіщо робити діагноз
от навіщо
Для оформлення інвалідності і отримання соціальної допомоги. Решта не має сенсу
Сарафанное радио• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
А.
Так и в Польше без денег таким детям херовато?
автор Я_и_моя_собака • 25 декабря 2024
Ответ дляСумка з негодою
А уявіть, що то батьки не приймуть і не визнають особливості дитини, а теж казатимуть, що вона ледача, не хоче нічого робити і повільна. А дитина просто не може і не вміє інакше. От про це мова.
Я це розумію
Але навіть якщо батьки приймуть діагноз, будуть працювати, бо без школи вони не адаптують дитину.
Розумієте?
автор Я_и_моя_собака • 25 декабря 2024
Ответ дляСарафанное радио

Но дело ваше
Яке 2 рази?
Там розписаний цілий план занять на щодня.
автор Я_и_моя_собака • 25 декабря 2024
Ответ дляСарафанное радио
А.
Я могла б почекати але не хотіла
Проработник• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Не має різниці.
Ну був би він. Далі що?
Якщо в родини не має коштів на інклюзію, то нічого для дитини не зміниться
Біля мого дому є реабілітаційний центр. Син ходив туди - у нього опорно-руховий, але він такий там одио був, більшість з ДЦП, і хворобами типу аутизма, я точно не допитувалась.
З ними нормально працювали, повністю безкоштовно, персонал був супер до війни принаймні. Брали якщо дитина має інвалідність і прописана в цьому районі. Київ.

За інше не знаю.
автор Я_и_моя_собака • 25 декабря 2024
Ответ дляПроработник

За інше не знаю.
І черга на 5 років вперед
Навіть на теліги потрапити на безкоштовну терапію то той ще квест.
Цикавенная• 25 декабря 2024
А без официального диагноза папа не уйдет ?
Какая то минимальная поддержка в виде пособия есть , иногда можно по 309 пройти реа , ну и в сегодняшних условиях если у мальчика инва , то никто его не мобилизирует .
Проработник• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Яких саме зусиль? Якщо мама не є спеціалістом і не має фінансової підтримки на реабілітацію і терапію
Моя отримувала все безкоштовно, але діагноз з іншої категорії - реабілітація, взуття інд. пошив, ще деякі засоби. Реабілітація кожні 3 місяці по 2 тижні. Якісна.

У сусідки в іншій області дитина зі спектром, важкої форми точно знаю був логопед безкоштовно і приходила людина, яка з ним займалась зі школи. Бо в школу ходити не можна.
Зараз хлопчик в 4 класі. Все вдома. Він вже говорить хоч якось (можна зрозуміти), себе більш менш обслуговує, не дратужться так як на початку.
Вони і самі за щось платили, але половина точно була безкоштовно.
І це в смт. Не місто.
Околовита• 25 декабря 2024
Ответ дляЦикавенная
Не оформить відсточку і не виїде.
Проработник• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
З документа дитини
Ви хоч розумієте скрін чого ви скинули?
Цикавенная• 25 декабря 2024
Ответ дляОколовита
Не оформить відсточку і не виїде.
Ребенок с инвалидность переходящий на взрослую инву не оформит отсрочку и не выедет ? Откуда у вас такие данные?
Практически всегда нормально проходит, геморно диеспособности лишать.
Проработник• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Яка анкета?
Ви запитали про діагноз дитини, я вам відповіла
У вас запитали чим допомогла Польща
А ви скинули типу анкети, там перелік різних вад, а не діагноз однієї дитини.
автор Я_и_моя_собака • 25 декабря 2024
Ответ дляПроработник
Ви хоч розумієте скрін чого ви скинули?
Так
З ожечення дитини, яке отримала в порадні
автор Я_и_моя_собака • 25 декабря 2024
Ответ дляПроработник
У вас запитали чим допомогла Польща
А потім написала чим саме
Це не антена
Це кусок скодіну з ожечення
Мелочунь• 25 декабря 2024
Так, діагноз нічого не змінює, але робота з реабілітологом, нейропсихологом та дефектологом допомагає скоригувати стан дитини. В Польщі є хороші центри реабілітації, але вони теж коштують немало.
Проработник• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Проходили в приватній, бо в державній черги такі, що можна було чекати рік.
Помічника вчителя взагалі не чекали.
Як тільки в секретаріаті школи був зареєстрований діагноз дитини, наступного тижня вже був помічник.
Так ви пишете, що в Україні капець і дорого, при цьому про Польщу ж те саме виходить.
Проработник• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Але взагалі інше ставлення до дітей.
В Україні помічник вчителя мені розказував про те, яка в мене дитина ледача, не хоче нічого робити, їй потрібно бути швидшою, і тд
Тут дитину прийняли такою, якою вона є і достосувалися до неї.
Ніхто не тиснув, не критикував і вуаля, дитина змінилася за півроку
В приватній - не забувайте додавати..
автор Я_и_моя_собака • 25 декабря 2024
Ответ дляПроработник
Те з саме?
Серйозно?
Я заплатила лише за підтвердження діагнозу гроші і все.
А в Україні платила за все, за підтвердження, щоденні заняття і тд
Це взагалі інші витрати
автор Я_и_моя_собака • 25 декабря 2024
Ответ дляПроработник
В приватній - не забувайте додавати..
В державній
Околовита• 25 декабря 2024
Ответ дляЦикавенная
Залежить, з яким дігнозом буде доросла інвалідність. Аутизм дорослим не ставлять. З легкою розумовою відсталістю визнають придатними до служби
Проработник• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
І черга на 5 років вперед
Прийшли, дали список документів, в мене вони вже були, тому з початку місяця (через два тижні) почали заняття.
Проработник• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Те з саме?
Серйозно?
Це взагалі інші витрати
Ви писали, що дитина в приватному центрі?
Там все безкоштовно?
автор сладкий_ноябрь • 25 декабря 2024
Ответ дляПроработник
Як давно це було?
Железобетон• 25 декабря 2024
вибачте, я зараз нарвусь на хейт і фукання, звинувачення в жорстокості і безсередечності, але ....скажіть в двух словах, чим важлива ваша дитина для суспільства?
автор сладкий_ноябрь • 25 декабря 2024
Ответ дляПроработник
Там все безкоштовно?
Читайте уважніше
Дитині діагноз підтвердили в приватній клініці.
Все
Це не коштувало космічних грошей.
автор сладкий_ноябрь • 25 декабря 2024
Ответ дляЖелезобетон
А ваша?