Гореотума• 25 декабря 2024
Что вы дарите своим детям подросткам на НГ?
Моему 12 лет. Просит хороший планшет. Я наотрез отказываюсь покупать и объяснила почему ( плохое поведение, плохие оценки, не помогает по дому...) и вариантов что ему подарить ничего нет, ему ничего не нужно кроме планшета.
Планшет я не куплю. Оставить без подарка совсем я не могу ( что бы вы сделали в таком случае ? Купили бы хоть что-то и покупали бы что он хочет?
Топтунша• 25 декабря 2024
Ответ длябибизяна
На какую голову? Они просят, чтоб их родали? Ну есть мечта у пацана, планшет. Ну не вытер он там стол за собой, тарелку не помыл, прям ужас, лишить всего.
Ещё несколько лет, вылетит из гнезда и все. И, что он вспомнит
Я не думаю що за «просто не витер стіл/не прибрав тарілку» Автор вирішила б не купувати планшет.
Він не просив його народжувати, але він вже є. Він мешкає не один, а в сімʼї. Окрім його «я хочу!» і «батьки повинні» у дитини є ще обовʼязки.
Мию чакри щоденно• 25 декабря 2024
Ответ дляОноВамнадо
Добре що у вас не моя дитина. Тоді б поговорили про ,,залишити без телефону,,. Не у всіх це працює. Є діти в яких покарання спрацьовує як тригер до ще гіршої поведінки.
Проблема в Вас!
Слава Українi• 25 декабря 2024
Колонку jbl pulse на новый год - светится под музыку ... Ну и звук бешеный, басы и тд
Косметики Clinique на Миколая и денег 2000 (работодатель детям подарил)
Мию чакри щоденно• 25 декабря 2024
Ответ дляТоптунша
Так приятно читать адекватных людей!!!! Полностью солидарна с вами!
Замріяна• 25 декабря 2024
Ответ дляАноним_1857
Муж у Вас забирает гаджеты, если Вы себя плохо ведёте?
Я мужу сосу, он меня трахает. Ребёнок это не муж. Вам сколько лет, что подобные вещи вам нужно объяснять?
Мию чакри щоденно• 25 декабря 2024
Ответ дляТоптунша
дитина на голову влізла і йому за це ще планшет? Ну таке..
Аж бесят такие мамаши. А потом плачут, что ребенок неадекватный.
ОноВамнадо• 25 декабря 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
Проблема в Вас!
Ага. Не правильно без гаджетів пробувала залишити. Треба було ліву брову суворо підняти, а я праву підняла. Характер в дитини зовсім не грає ролі.
Аноним_1857• 25 декабря 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
Значит ведёт ребенок себя нормально у вас! А есть дети, от которых волосы дыбом и глаз дёргается!то таким реально хочется ремня дать, а не планшет дарить.
Думаете если дать ремня или не подарить планшет, то лучше себя вести будет. Не думаю.
Дети все разные, переходный возраст пережить нужно.
бибизяна• 25 декабря 2024
Ответ дляТоптунша
Планшет есть практически у каждого. Это не то, чтобы какая то забаганка, а современный гаджет, развитие, времяпрепровождение, общение, обучение
Если у автора есть деньги, я б на её месте подарила его, ему.
А рычаги воспитания применяла бы другие
Мию чакри щоденно• 25 декабря 2024
Ответ дляОноВамнадо
Вы не авторитет для ребенка. В этом проблема.
Аноним_1857• 25 декабря 2024
Ответ дляЗамріяна
А если плохо будете сосать?
Мию чакри щоденно• 25 декабря 2024
Ответ дляАноним_1857
Как себя поставите, так и будет. Вы не авторитет для ребенка, вот и все!
Замурмишка• 25 декабря 2024
Ответ дляОноВамнадо
В дечому ви не праві. Абонемент це те що підліток повинен мати без прив´язки до свята. Моя дочка туди ходить просто щоб заспокоїти нерви. Краще спорт ніж погані звички. Одяг з бершки чи подібного магазину теж нормально якщо не хоче виглядати гірше ніж однолітки. Кросівки, якщо це не за 5 тис і не десяті в колекції, так само нормально. Меблі в спальню, тут не права що ставить якісь часові рамки, але потрохи можна міняти. Виїзд за кордон, якщо в батьків нема на це коштів, це вже дійсно перебор.
Абонемет це не прив´язка до свята. Тут більше її вік - 14років. В січні виповниться 15. І в тренажерку після 16ти тільки можна. Тобто, це тільки займатися з тренером. Або ходити тільки на групові. Спортзал приватний, дорогий. Я чекаю часу коли зможу разом з нею піти і підтримати в перші місяці. Далі вона звикне і буде бігати сама. Тобто, є нюанси. Я просто вирішую їх і обдумую. Бо зал це не танці (оплатив і вона побігла), тут інший підхід потрібен. Щоб не нашкодити. Тренер дорого там.
Бершку і Зару вона купує регулярно, виглядає гарно. Все по повній ціні. Рідко що по знижці попадається.
Кросівки хоче фірмові і ціна $180.
Спальню, звичайно, міняти потихеньку будемо. Вже виносимо книжки, іграшки, потихеньку шукаємо куди діти двохярусне ліжко. Це все час. )
Повірте, вона не обділена. Вміє добитися свого. Їй треба дякувати Богу. Бо я не знаю як Всесвіт її чує. Бо навіть те, що ми не думали з чоловіком що купимо , купуємо якось.
Так що не переймайтеся)). Краще мене пожалійте, бо на себе мені якраз і не вистачає! І це дууже неправильно.
Кросівки хоче фірмові і ціна $180.
Аноним_1857• 25 декабря 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
С чего это Вы сделали такое умозаключение? У меня с детьми прекрасные отношения.)
Замурмишка• 25 декабря 2024
Ответ дляОноВамнадо
Можливо, я не все написала. Але повірте, свої подарунки вона вже отримала до Різдва. Просто я не думала, що в неї таке дитинство ще в голові, що ще і в цю ніч хоче щоб ’хоч цукерки, хоч носочки’ під ялиночкою знайти , бо це ж відчуття свята!
ОноВамнадо• 25 декабря 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
Проблема в тому що мої діти з дитинства навчені тому щоб з їхньою думкою рахувались і якщо вміли відстоювати свою точку зору. Так, приходиться тепер не відмовлятись від своїх слів і вести себе з ними як окремими особистостями, а не моїм додатком, але плюс такий що вони вміють сказати ,,ні,, одноліткам не тому що мама буде сварити, а тому що вважають їхню поведінку недопустимою і краще зірвуть знайомство ніж підуть проти своїх моральних принципів
Топтунша• 25 декабря 2024
Ответ длябибизяна
А рычаги воспитания применяла бы другие
Ну це теж питання таке… цікаве. Автор мовчить поки. А ми можемо тільки гадати.
Може в випадку Автора планшет це як раз «забаганка»
ми ж цього не знаємо.
Навчання може проходити за компом/ноутом чи оффлайн взагалі. А планшет дитина просто хоче.
Якщо дивитись з боку «дитині планшет потрібен для навчання бо нема компа/ноута, а з телефону не зручно» то я не думаю що стояло б питання «чи подарувати дитині планшет, якщо дитина така розтака?». Тоді б планшет таки купили не привʼязуючись до свят, бо навчання чекати не буде.
ми ж цього не знаємо. Навчання може проходити за компом/ноутом чи оффлайн взагалі. А планшет дитина просто хоче.
Замріяна• 25 декабря 2024
Ответ дляАноним_1857
А если плохо будете сосать?
Дело не в хорошо-плохо сосать или трахать. Дело в распределении ролей. Ребёнок- это не взрослый и ваши сравнения неуместны. Я своему сыну могу много чего позволить себе купить. Но не делаю это не потому что мне жалко, а потому, что вижу, что он не ценит подаренное. Воспринимает все как должное. Так что в воспитательной целях иногда просто говорю нет. Он одет-обут так, как хочет сам, гаджеты все, какие хочет у него есть. Но пардон, ноут в прошлом году покупали, в этом просит новый просто потому что лучше версия ноута вышла, нет уж. Пусть либо копит, либо сам зарабатывает.
Мию чакри щоденно• 25 декабря 2024
Ответ дляАноним_1857
Прекрасные отношения, это когда ребёнок взрослый 12+ уважает свою маму. Помогает ей по дому, а не сидит целый день за компьютером и чуть что огрызается, хамит и тд. Не пишу конкретно за ваших детей, а пишу в адрес тех, кто оправдывает это поведение переходным возрастом. Нет! Это вседозволенность и упущение родителей! Вот и всё!
Моєму сину ось-ось буде 17, на ДР даруємо телефон Самсунг с24 ультра, а на наступний день НР, то навушники до нього з шумодавом та голосовим управлінням.
Ще бук-нук, сиджу тематику обираю. Просто раджу дарувати дітям, котрі полюбляють читати такі книжкові куточки, вони просто чудові. Ще купили книжковий стелаж, треба скласти його під НР.
Топтунша• 25 декабря 2024
Ответ дляtereska
О, а де Ви такі «книжки» дивитесь? Я пару разів бачила але тоді сайт якось довіри не викликав. Але ж мене зачепило )) хочу собі таку і племінниці )
Ответ дляТоптунша
В Україні вони є всюди: тільки но бачила на Розетці та Шафі. Думаю, що можна і з Аліка заказати, так дешевше буде (так і шукайте book nook).
Бо в нас їх продає офіційний представник.
Топтунша• 25 декабря 2024
Ответ дляtereska
Дякую ) піду подивлюсь ) я просто їх побачила минулого року і якось не дуже багато тоді мені варіантів місць продажу показало. Я й закинула цю ідею. А Ви зараз нагадали ) ще раз дякую )
Ответ дляТоптунша
Їх ще цікаво складати, це ж конструктор дерев´яний, ще світло провести в нього.
Мій Лєго Техніку досі полюбляє складати, то і це йому зайде.
Там повно тематики для дівчат, я прям їх детально роздивлялась хвилин з 10))
Пешеходик• 25 декабря 2024
Мой не хотел ничего. Купила парфюм и маленький пауербанк. Он на днях потерял такой же. Вроде доволен.
Коплю на груди• 25 декабря 2024
Ответ дляАноним_1857
Почему бред? Если у ребенка нормально забирать гаджеты за плохое поведение, то значит и у жены можно. Или если муж себя плохо вёл, то тоже лишить его телефона. Ну а чё?
Ну это забирать только на тот случай,если всё-таки она купит ему планшет.
Коплю на груди• 25 декабря 2024
Ответ дляАноним_1857
Вы подарки у мужа тоже должны заслужить? И ребенок у Вас прям как собачка, заслужить должен. Добрая Вы мама.
Мы своим детям просто дарим подарки. За то , что они наши дети.
Ну и дарите хоть каждый Божий день по новому Айфону.Каждый родитель имеет право воспитывать своего ребёнка,как считает нужно.А свои советы засуньте себе в задний проход.
Коплю на груди• 25 декабря 2024
Ответ дляАноним_1857
Нам по-барабану,какие у вас отношения с вашими детьми.Не грузите нас
Аноним_1857• 17 января 2025
Ответ дляКоплю на груди
Какие у Вас глубокие познания про задний проход. На трассе работаете?
Наверное и рот рабочий.
Аноним_1857• 17 января 2025
Ответ дляКоплю на груди
Пошло за кораблём!