Мост_Устал• 25 декабря 2024
Дитина прокоатнула монету. У кого було таке?
Номінал 5 грн, дитині 8 років.
Я образу подзвонила в швидку для консультації, сказали їхати в найближчу лікарню. Поїхали, зробили рентген, монета в шлунку. Хірург сказав їхати додому і рриїхати вранці на повторний знімок. Має вийти саме, знімок покаже чи просунулась далі.
А я все ж думаю, може, треба було в охматдит поїхати?!
Може в когось була така дурна ситуація
Барбітта• 25 декабря 2024
У знакомой была такая ситуация, ребенок сходил по большом и они нашли монету
Трейдер кріпти• 25 декабря 2024
Мій брат ковтав ще радянські 5 копійок. То вони набагато більші. Сказав лікар, головне, щоб не застряли в стравоході. Якщо у вашого в шлунку-це добре, завтра-післязавтра вийдуть
Мост_Устал
• 25 декабря 2024
Ответ дляБарбітта
Це ж має пройти кілька днів, поки воно аж до горшка дійде
Губи з філером• 25 декабря 2024
Ответ дляМост_Устал
Залежить від довжини кишківника. У моєї дитини на 4-й день вийшла
Томатико• 25 декабря 2024
Ответ дляТрейдер кріпти
И я глотала ,только 10 копеек
Маме не сказала ,решила не расстраивать ее ,думала ,что умру ( ну типа мама б на расстроилась если б я умерла -глупые детские мысли
)
Мне было лет 5 тогда
) Мне было лет 5 тогда
Кудлата хмаринка• 25 декабря 2024
Мы в детстве жили недалеко от Лавры и бегали в пещеры. Часто люди там монеты кидали. Мы, как будто целовали мощи и набирали в рот монеты сколько получалось.
Монахи нас выкупили и заставили выплюнуть однажды. Было очень стыдно. Но мальчик один с перепугу проглотил. Потом хвастался, что там почти 2 рубля было.
Глубоководная селедка• 25 декабря 2024
Шарики пластиковые,от подшипников,всякую мелочевку..Я и мои братья с сестрами.Все живы.
ПАЦАНКА О• 25 декабря 2024
Як у відомому бородатому анекдоті: вирахуйте їх з кишенькових))
А якщо серйозно, то не страшно, вийдуть. Спостерігайте декілька днів.
Шикаю і викаю• 25 декабря 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Оце ви бізнесмени малолітні і додумалися ж
Гл. Амурная• 25 декабря 2024
Мой парень в детстве 50 копеек проглотнул , ждали пару дней , сама не вышла
Поехали в больницу , доставали зондом , долго и мучительно , потому что она прилипла к стенке желудка
Цибулька зла• 25 декабря 2024
Ответ дляМост_Устал
Годуйте фруктами
Кудлата хмаринка• 25 декабря 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Старшие перед школой из вечного огня палками с пластилином монеты доставали.
Печерск всегда был хлебным местом)
ГороховаЯ• 25 декабря 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
А дизентерії не підхопили з тими монетами....я в шоці, вважайте з цвинтаря в рот ловити щось. Здоров´я у вас як у коней
Радикальная• 25 декабря 2024
Моя донька колись ковтала 3 монетки номіналом, здається, ще 1 та 2 коп. Їздили у лікарню, рентген підтвердив, що у шлунку. Порадили їсти овочі та більше рухатися. Знайшла через деякий час у горщику
Мост_Устал
• 25 декабря 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Це анікдот)
Мой завтрак• 25 декабря 2024
Главное не вздумайте давать слабительное.
У нас похуже была ситуация. Предмет больше и края слегка острые, попытка достать под наркозом не увенчалась успехом. Вышло через 3 дня.
Божа кульбабка• 26 декабря 2024
Донька моя проковтнула 10 коп десь років в 6.
В невідкладній порадили поїхати в лікарню, зробити знімок. Зробили - монетка зі шлунку вийшла. Сказали, що це головне, бо могла застрягти у шлунку, тоді тільки видаляти під наркозом.
Запропонували в дитячу лікарню лягти і спостерігати, попередили, що це може бути до 3-5 днів.
Тоді пам´ятаю зателефонували більш досвідченій подрузі, яка сказала - будете там в лікарні в загальній палаті маятись, та бігати з горщиком по коридорах, воно тобі треба? В горшку з какахами вдома зручніше копирсатись.
І ми поїхали додому, я для себе вирішила, що чекаю 5 днів і знов їдемо до лікаря, но вийшла на третій день