Дуняша• 26 декабря 2024
Какой имт стараетесь держать в 40-50 лет?
Результат:
вже голосів:
17 (15.74%)
20.1-21
16 (14.81%)
23.1-25
15 (13.89%)
22.1-23
11 (10.19%)
до 18.5
11 (10.19%)
27.1+
10 (9.26%)
19.1-20
10 (9.26%)
21.1-22
10 (9.26%)
25.1-27
8 (7.41%)
18.6-19
Полюю на дрони• 26 декабря 2024
18,6 - 19 в 40-50 лет это жуткое зрелище.
Худоба не здоровая
Дуняша
• 26 декабря 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Худоба не здоровая
Насмешили)
Кусачая Я• 26 декабря 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Худоба не здоровая
Я 2 года назад была 90 кг, вот где жуткое зрелище в 44 года
Неначасі• 26 декабря 2024
Ответ дляКусачая Я
Как удалось постройнеть? Это было простое переедание? Потому что гормональные и прочие проблемы, обмен сахара, щитовидка, одной диетой не корректируются, к сожалению
Дідова баба• 26 декабря 2024
Бажано до цього віку подорослішати, а ще краще потоваришувати зі здоровим глуздом 👋
Дуняша
• 26 декабря 2024
Ответ дляДідова баба
И как ваши успехи?
Кусачая Я• 26 декабря 2024
Ответ дляНеначасі
Маленькие порции 2 раза в день, без перекусов.
Я на гормонах
Мамин тріль• 26 декабря 2024
Ответ дляКусачая Я
Я на гормонах
Скажіть будь ласка ,а вуглеводи вживаєте як гречка,картопля,цільнозернова паста, чи тільки білок ,жири ,овочі?
Синди Кроуфорд• 26 декабря 2024
Цікаво, скільки чоловіків підозрюють про існування імт? Живуть справжні люди своє щасливе життя без необхідності підтримувати імт і живуть, ніхто їх зі скелі не скидує. І тільки жінок плавить з ідеєю бути завжди у формі, завжди тримати планку єбабельності.
Дуняша
• 26 декабря 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
ну что ж вы не живете свою настоящую жизнь, а по плохим темам ходите?
Зубачистка• 26 декабря 2024
Не рахую імт, якщо не лінь, то розрахуйте самі, раз вас так потрібна ця цінна інформація, тримаю 51-52, рост 162
Синди Кроуфорд• 26 декабря 2024
Ответ дляДуняша
Так я жінка, як я можу жити своє справжнє життя? Мені з дитинства навішали стереотипних думок. Де мені? Просто в цьому плані мені пощастило, я без зусиль тримаю нормальну вагу. Але це все просто пиндець, як сумно.
Дуняша
• 26 декабря 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
Средний вес в большинстве стран - избыточный. А вам грустно, что кто-то следит за своим весом, ну бывает.
Кусачая Я• 26 декабря 2024
Ответ дляМамин тріль
Коли худла то не вживала вуглеводів взагалі, навіть гречку. Тепер 2стол ложки гречки, булгура, або картоплина може бути але не регулярно. В основному білок і овочі стараюсь. Бо тримати вагу дуже тяжко
Синди Кроуфорд• 26 декабря 2024
Ответ дляДуняша
Ви реально не розумієте різниці в тому, що ці хтось, у 98% - жінки? Що це тільки їх життя наповнене стеженням за власним тілом. Замість того, щоб кайфувати від життя, як чоловіки, жінки мучають себе дієтами, вираховують калорії, відпрацьовують шматочок торта. І навіть, як і ви, не замислюються про своє становище, навалюючи ці комплекси своїм донькам.
Кусачая Я• 26 декабря 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
В моїх синів є друзі повні , пацани і вони дуже комплексують. Я за кордоном , їх навіть вчителі висміюють. Мова про +10 кг
Дуняша
• 26 декабря 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
И вам грустно, что женщины себе продлевают жизнь? С чего вы за других решаете, что им слежение за весом мешает кайфовать? Если вы сами этого не делали по вашим же словам. При чем уверена, что вы не заходите в каждую тему про ’практики красоты’ со вздохами, сколько женщины тратят денег на кремы, эпиляции и прочее. А именно вес вам почему-то не дает покоя. Хотя именно поддержание здорового веса - отличная профилактика возрастных болезней.
Жена_КотораяСтена• 26 декабря 2024
Ответ дляКусачая Я
За какой такой границей учителя высмеивают подростков за лишний вес?
Вы в рашке?
Синди Кроуфорд• 26 декабря 2024
Ответ дляКусачая Я
Ми ж не про молодь кажемо, правда? О, у молоді і колір волосся має відповідати очікуванням мас. Ми говоримо про дорослих людей. Серед дорослих чоловіків ви спостерігаєте таку тенденцію?
А от з вчителями я б побалакала.