культУра• 26 декабря 2024
Еффезел і спф
Донька лікує акне. Еффезелом.
Треба ще спф купити, якийсь для проблемної шкіри, що порадите?
Невловимий Джо• 26 декабря 2024
вибирайте , для проблемної шкіри є декілька варіантів на різні суми, продавець відповідальний крема чудові
Каляка маляка• 26 декабря 2024
А взагалі еффезел така хрінь, так пересушує шкіру, ті висипання стають червоними і запальними через агресивну дію ефезелу, змініть на deriva cms 2 місяці, потім deriva водний гель + догляд гель і тонік + крем Isobiome
Ро30BbIu_CJIoHuK• 26 декабря 2024
Ответ дляКаляка маляка
І погоджусь до активного сонця можна і без спф до березня
Ага и получить пигментные пятна. Еффазел очень агресивный
Каляка маляка• 26 декабря 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Тому я рекомендую викинути еффезел, як найбільш агресивний комбінований адапален.
Каляка маляка• 26 декабря 2024
Бо потім не прищі стануть проблемою, а побочка від еффезелу ( лікувались місяців 8, так що це не етап чищення)