Угадайс• 26 декабря 2024

Дочка хоче спробувати почитати Кінга, яку першу книгу дати?

Я багато чого в нього читала. Не пам´ятаю вже навіть,що було першим. Сама не можу визначитися, що краще. Ще треба щоб було українською. До речі хтось читав "казку" як вона ?
Наполеон Бонапарт• 26 декабря 2024
Нехай сама почитає анотації, Кінг дуже різний, кожному підійде щось своє.
маринабаранова• 26 декабря 2024
,,Сияние,,
автор Угадайс • 26 декабря 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Вона в мене питає , бо читала. А я не можу визначитися, що краще як першу.
22/11/63 точно буде не цікаво. Безсоння легке. Можливо Керрі підійде ... Чи є такі старі твори українською?!
Наполеон Бонапарт• 26 декабря 2024
Ответ дляУгадайс
Звичайно є. Ми Кінга купуємо в КСД - https://bookclub.ua/authorbooks/stiven-king-books/ - скиньте донці цю сторіночку, нехай підбере що сподобається по опису.
Бандитка Сью• 26 декабря 2024
Казка гарна
Я б дала ще ’інститут’, ’серця в Атлантиді’. Головні герої - діти/підлітки і цікаво дуже
Наполеон Бонапарт• 26 декабря 2024
Ответ дляБандитка Сью
Казка гарна
Інститут моєму підлітку взагалі не зайшла, ніяких жахів там немає, а підлітки його хочуть читати саме як хорор автора.
Хоча особисто мені книга сподобалася, але ’мало’. Вся книжка як вступ в якусь круту історію, а продовження нема. Чекаю тепер серіал, здається в 2025 має вийти.
автор Угадайс • 26 декабря 2024
Ответ дляБандитка Сью
Казка гарна
Талісман теж про підлітка. .
Інститут я особисто не читала.
Алина-1240• 26 декабря 2024
’Оно’ наверное)
Грабля• 26 декабря 2024
Я читала когда мне было лет 15 . Кладбище домашних животных и Дети кукурузы.
euhunter• 26 декабря 2024
+ к Талисману
Институтум зайдет после Очень странных дел, фактически приквел
Темная башня
И я считаю, что каждой девочке нужно прочесть Кэри. И посмотреть тоже.
Электричка• 26 декабря 2024
Ответ дляeuhunter
+ к Талисману
Темная башня
Вы вернулись? Давно вас не было. Я недавно вас вспоминала.
Как вы? Как дела у вас?
Gleva• 26 декабря 2024
Ответ дляУгадайс
А до речі, Стівену Кінгу задали саме це (ваше) питання, і він порадив почати саме з 22/11/63. Я своїй доньці (13 років) трохи цю книгу розказую, то вона зацікавлена, щоправда це не її жанр
euhunter• 26 декабря 2024
Ответ дляЭлектричка
Как вы? Как дела у вас?
Спасибо, прекрасно ;) С Рождеством вас, если празднуете
Электричка• 26 декабря 2024
Ответ дляeuhunter
Спасибо!
Вас также с праздником!
Обнимашкина• 26 декабря 2024
Институт - супер
Звожу з розуму• 26 декабря 2024
Ответ дляУгадайс
Талісман теж про підлітка. .
Інститут я особисто не читала.
Талісман класна, навіть перечитувала.
Я, наскільки, пам´ятаю, в дитинстві читала його короткі історії, типу Нічна зміна, про пекельного кота, Туман. Потім оцінила на Кладовище домашніх тварин і Сяйво.
Наталія 0502• 08 января 2025
Скільки років дитині? Найлегша для мене - ’Дівчинка, яка любила Тома Гордона’. І закінчиться гарно і взагалі не жахастик
автор Угадайс • 08 января 2025
Ответ дляНаталія 0502
13р