Липка-прилипка• 27 декабря 2024

Дайте списать меню на новогодний стол!)

Милые советчицы, кто что планирует готовить, поделитесь идеями, плиз)
Янка-угомонись• 27 декабря 2024
Ничего не буду готовить кроме «Оливье» и бутеров с икрой))
Белая котичка• 27 декабря 2024
Водяра пиво горішки сільодка...ну як розщедрюся то колу куплю
Лепетун• 27 декабря 2024
Ориентируйтесь на свой бюджет и предпочтения в семье
автор Липка-прилипка • 27 декабря 2024
Ответ дляЛепетун
Предпочтения в семье: ’не знаю’
ГендиреХтор• 27 декабря 2024
Донька хоче якийсь салат з зеленню, пармезаном і хамоном. Я ще не вирішила. На гаряче хочу мясо по французькі, торт-не знаю, напевно ні. Може зроблю желе. Мандарини, оливки, може засолю шматочок червоної риби.
Соображалочка• 27 декабря 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
и я так, ничего больше не хочу..вы оливье с колбасой делаете, я вот думаю, может с курицей..
ГендиреХтор• 27 декабря 2024
Ответ дляСоображалочка
Однозначно з куркою або язик відварений. Ті ковбаси тільки хімія
Янка-угомонись• 27 декабря 2024
Ответ дляСоображалочка
Только с колбасой, курица вообще не мой продукт, не люблю ее
Люблю ХОЛОСТЯКА• 27 декабря 2024
я з сином 14р. вдвох. у нас креветки, роли (він зробить сам) шампаське, лимонад і шоколадний торт ( печу я). Це на зустріч. Першого абро ребро запечу, або м’ясо по фпанцузьські зроблю. Ще можу жульєн
Швидка Настя• 27 декабря 2024
Та ну, я на Рождество кутю сварила, и ребенку пюре с запеченным лососем приготовила, то так замахалась. Не буду ничего на нг готовить.
Пригощаю кашею• 27 декабря 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Предпочтения в семье: ’не знаю’
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3655122

Автор, це ваша тема. Дуже схоже на вашу.
Lesy4ka987• 27 декабря 2024
Олів‘є, Наполеон, Ананас і Мартіні замість шампанського.
Ми будемо самі, сім‘єю дивитись щось новорічне
Ще щось гаряче треба, не придумала що. Але наніч наїдатися не будемо точно
Ні грама• 27 декабря 2024
Вчора скупилися. 8000 грн на 4 особи, це без алкоголю і солодощів
Секс-Бомба• 27 декабря 2024
Таке враження, що цілий рік усі голодні , а от на Новий рік , і червона риба , і ікра , і тортик , і Олівʼє , індика обов’язково треба сюди тягнути …тьху 🤦🏻‍♀️совдепія
Соображалочка• 27 декабря 2024
Ответ дляГендиреХтор
В ваш салат ще грушу добавить с хамоном і пармезаном..
Однозначная• 27 декабря 2024
сыну будет пицца, у нас всегда пицца на НГ) себе сделаю салат какой-то и все
Я-ваш шанс• 27 декабря 2024
Суши та піца
Я занадто стара, щоб самій готувати на Новий рік
ПироженкА• 27 декабря 2024
ноги утки в грановом соке, салат с кальмарами, оливье с копченой семгой, грибы с дор блю и беконом, салат с хурмой и хамоном. Икра (бутеры), корзиночки готовые песочка с печенью трески. Тирамису. ФСЁ) А.., ну и алкашка в асортименте)
Леді_в_пледі• 27 декабря 2024
Замовила екзотичних фруктів. Сири, хамон, оливки. Чи готуватимо щось не знаю, якось байдуже
Советничаю тут• 27 декабря 2024
Мій чоловік ненажера.Т.б звичка з дитинства на свята їсти с ранку до вечора.Так що буде шуба, холодець, качка запечена, м´ясо під сиром, олів´є, бутерброди з рибою червоною, т.б як і у всих. Син 13- ть років такого не буде, вже передзамовили суші йому.
автор Липка-прилипка • 27 декабря 2024
Ответ дляПригощаю кашею

не, у меня и детей-то нет
Дарина-Aha• 27 декабря 2024
Оливье, шуба, салат Цезарь (сын очень просит, то немного сделаю)мясо по-французки, рулетики с мягким сыром и лососем, оливки, нарезки сыр/колбаса немного и шампаское)
Совбез• 27 декабря 2024
Ответ дляОднозначная
И мы заказываем пиццу
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 27 декабря 2024
Фаршировані шампіньони
М´ясо по-французськи
Запечені стейки лосося
Печеня в горщиках
+ замовила щоб приготували в смокері качку з яблуками
Тарталетки з ікрою + з червоною рибою
Салат ’віночок’ (мікс салат, хамон, блакитний сир, в´ялені томати, кедрові горішки, заправка)
Можливо олів´є, якщо буде настрій та час.

Я люблю наготувати багато і потім 1-2 січня просто валятися, їсти та дивитися фільми.
автор Липка-прилипка • 27 декабря 2024
Ответ дляСекс-Бомба
ну лично мне не надо полный стол и изобилие, просто на нг традиция сделать что-то новое прикольное)
Я вся ваша• 27 декабря 2024
У меня пока только буженина в планах и запечь красную рыбу, остальное все придумаю 31, если будет настроение
Лунтик-паунтик• 27 декабря 2024
Зроблю пару салатів. Бутерброди з рибою,сирна нарізка
А на десерт у нас вже багато років вафельний торт зі згущенкою і горіхами. І в цьому році хочу улюблений дитячий десерт-чорнослив з горіхами политий взбитою сметаною
автор Липка-прилипка • 27 декабря 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
Суши та піца
ой я как-то раз поймала идею заказать суши) так все злачные места забиты на неделю вперед и это война и кризис, но видимо готовить тоже никто не хочет)
Сито для думок• 27 декабря 2024
Медовик буду печь, купила утку, но скорее всего её буду готовить первого. Ещё планирую салат с кальмарами и салат из пекинской капусты с копчёной курицей и ананасами.
Стильна штучка• 27 декабря 2024
Ответ дляШвидка Настя
Стесняюсь спросить а в будние дни вы с ребенком вообще не едите? если приготовление таких простых блюд ввело вас в панику