ДелиВерка• 03 января в 13:41

Після дтп зник виновний

Отже пройшов вже майже рік ,після дтп. Де людина влупила мені машину, його визнав суд винним( суд стандартний від поліції). Він попросив час до нового року на виплату, ми домовились що залишок після виплати страхової ,ляже на його плечі. Страхова оцінила машину як неліквід, але виплату ще не визнає, вже рік вона відмовляє в виплаті. Причини різні,але головна, що машина була на червоних номерах,я її не встигла переоформити.
Головне питання, що прийшов час коли та людина мала виплатити кошти, він просто зник, телефон вимкнений, біля його будинку я стояла декілька разів ніхто не відчиняє. Це приватний будинок, і кажуть що він його знімав в оренду. На момент дтп він був під наркотою, але в адекватному стані, але і це нічого не вирішило. Поліції всеодно, вона свої документи на початку оформила і умила руки. Що робити?
Весела моль• 03 января в 13:44
Консультуватися з адвокатом, судитися ще, до блокування рахунків, щоб він вас шукав, а не ви його.
автор ДелиВерка • 03 января в 13:45
Ответ дляВесела моль
Справа в тому що за це все треба платити, я і так витратила на машину все що так старанно збирала. Зараз немає таких доходів як до війни(
Небоброїдка• 03 января в 13:50
Ответ дляДелиВерка
Бесплатно адвокаты работать не будут. Можете на него ещё возложить услуги юристов и адвокатов со своей стороны.

Договоренность с ним до нового года была на словах?
автор ДелиВерка • 03 января в 13:51
Ответ дляНебоброїдка

Так на словах,нажаль ,я вперше була в такій ситуації
Смурфетта• 03 января в 13:53
Ответ дляНебоброїдка

Адвокати беруть гроші наперед, а потім через виконавчий лист винуватець повертає кошти.
Небоброїдка• 03 января в 13:54
Ответ дляСмурфетта
Не все. Есть, которые работают на результат и тогда оплата у него выше, чем у тех, кто берет и ничего не делает. Я платила по результату суда.
Небоброїдка• 03 января в 13:55
Ответ дляДелиВерка
Тогда ничего доказать вы не сможете. Надо было зафиксировать на бумаге, что он должен вам денег .
Смурфетта• 03 января в 13:57
Ответ дляНебоброїдка
Не беруть відразу гроші, якщо знають, що з винуватця є що взяти. А в ситуації з наркоманом, то кошти потрібні наперед.
Коханозадовільна• 03 января в 14:06
Так а ваше авто було застраховане? Скільки було страхових випадків платила моя страхова, а потім узгоджувала з страховою винуватця дтп.
Оченьценная• 03 января в 14:07
Если страховая отказывает в выплате с обоснованием отказа, то виновнику ничего не присудят.
Бокс-орун• 03 января в 17:21
Подавать иск в хоз.суд на него для возмещения ущерба. Данные ж его есть в постановлении суда, где он признан виновником
Зрадорозганячка• 03 января в 21:52
Ответ дляВесела моль
Суди будуть дуже довго і виплату повинна робити страхова, по суті суд буде з нею
автор ДелиВерка • 03 января в 22:00
Ответ дляЗрадорозганячка
Сума страхових випрати не покриває вартість машини, навіть якщо вона буде повна
Зрадорозганячка• 03 января в 22:01
Ответ дляДелиВерка
Це хто так вирішив, ви?
автор ДелиВерка • 04 января в 02:16
Ответ дляЗрадорозганячка
Це хто так вирішив, ви?
Ну я а хто, я ж знаю скільки я заплатила за машину.
Зрадорозганячка• 04 января в 02:17
Ответ дляДелиВерка
А експертиза може вирішити, що сума значно нижча