НуКаНаКа• 28 декабря 2024

Показатель ли, что во втором браке мужчина не хочет совместных детей?

Девочки, по следам последней темы...
Почитала мнение, что если мужчина не хочет совместного ребёнка, то это маркер на то, что он несерьёзно относится к этим отношениям.
Дано: у мужчины первый брак и двое детей, после развода дети с мамой живут за границей. Он платит неплохие алименты, на праздники дополнительно подарки. Общаются не часто, причины разные.
У женщины один ребёнок, живёт с ней.
Мужчина и женщина познакомились, влюбились, поженились. Обоим немного з 30. Про детей говорили до свадьбы. Он вроде бы и хотел бы, но финансовая сторона вопроса, суды с бывшей женой за общение с детьми, потом война и тд...
Но многие говорят и здесь я почитала, что это показатель, что он не хочет детей конкретно с этой женщиной. То ли перспектив не видит, то ли ещё что-то...
Какой ваш опыт?
Фея_3уровень• 28 декабря 2024
А вы хотите? Зачем? Для гарантий?
Мольфарочка• 28 декабря 2024
Так в нього вже є двоє. Навіщо йому ще?
So_so• 28 декабря 2024
Браки ’с детьми’ разваливаются куда чаще браков ’без детей’, живите и радуйтесь.
Я в дамках• 28 декабря 2024
Живите и наслаждайтесь. Ребенком вы не привяжите.
Моя мама родила и он хотел и просил, а ушел когда мне было 5 лет, и знать не знал всю жизнь
Давно без алко• 28 декабря 2024
Не показатель. Я тоже не хочу общих детей. Мне одного ребенка хватает
viter33• 28 декабря 2024
Чоловіка розумію на 101%
Якщо у нього вже є 2 дітей - навіщо ще ? + ’бонусом’ дитини жінки, яка (дитина) житиме з ними
Це обов’язок на ціле життя (як мінімум, по закону, до 18-23 р. дитини)
Питання дітей обговорюється одразу, це одне з першочергових
Якщо не досягають згоди - одразу розходяться
Love_Love_Love_• 28 декабря 2024
Дайте спокій мужику, людина пожити хоче.
Ноу коммент• 28 декабря 2024
А теперь просто представьте себе зеркальную ситуацию - вам содержать потенциально 6 человек)))))
Просто если хотите ещё детей, ищите мужчин без детей или хотя бы с 1
viter33• 28 декабря 2024
І ’спустимося на грішну землю’ - порахуємо економіку:
1) двоє своїх дітей ’платить непогані аліменти + подарунки’
2) дитина автора - житимуть разом
3) запланована автором спільна дитина
4) автор, яка піде в декрет - теж утримувати
Тобто, на нього одного - 5 утриманців......
Прямо скажемо - з економічної точки зору перспектива не блискуча(((
Флюорография гуся• 28 декабря 2024
Чого всі за мужиком ? Альо ! Якщо жінка хоче ще дітей і вона має право хотіти , то при чому тут діти мужика від другої баби ?!
Я б шукали того, який хоче ! Я в свій час дуже хотіла і не родила , а зараз в 40 вже пізно і мене аж ламає , коли бачу рілси і тік токи з немовлятами.Автор , якщо дуже хочете то народжуйте і не слухайте нікого
Парова Машина• 28 декабря 2024
Ответ дляФлюорография гуся
Тоді жінці треба шукати людину яка теж хоче дітей, хіба це не логічно?
So_so• 28 декабря 2024
Ответ дляФлюорография гуся
Так родите, это всё отговорки.
Коник-стрибунець• 28 декабря 2024
Бред....
Далеко не наличие желания иметь ребёнка определяет серьезность намерений мужчины.
Нужно на другие показатели смотреть
viter33• 28 декабря 2024
Ответ дляФлюорография гуся
Ніхто ні за кого
Просто це питання (спільних дітей) - одне з найважливіших
Якщо не доходять спільної згоди - розходяться і не втрачають час
Кожен має право на своє бажання
Флюорография гуся• 28 декабря 2024
Ответ дляПарова Машина
Так вона найшла ! Читайте шапку теми -перед весіллям він хотів !
автор НуКаНаКа • 28 декабря 2024
Ответ дляФея_3уровень
А вы хотите? Зачем? Для гарантий?
Я не хочу. Уже.
Гарантии мне не нужны, любой мужчина захочет уйти -уйдёт
Я спрашивала мнения, которых начиталась в предыдущих темах
Коник-стрибунець• 28 декабря 2024
Ответ дляФлюорография гуся
’Вроди ди бы и хотел бы’ и ’хотел’- это разные вещи
автор НуКаНаКа • 28 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Тай хай живе, чи я ж проти.
Питання в тому, шо багато хто пише про те, що це показник, типу ти зручна, він не хоче вкладатися і тд
Love_Love_Love_• 28 декабря 2024
Ответ дляФлюорография гуся
А чому вам в 40 пізно, якщо вас ламає тим більше?
Там все розмивчато• 28 декабря 2024
’Показатель ли, что во втором браке мужчина не хочет совместных детей?’

По-перше, це показник обдуманих рішень.
По-друге, навіщо ще діти (адже у обох вони є) якщо жоден із партнерів немає абсолютно бажання їх мати. Лише якісь обговорення, роздуми.
Чоловік ’Он вроде бы и хотел бы...’
Про бажання жінки взагалі нічого не сказано.
Коник-стрибунець• 28 декабря 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Я не хочу. Уже.
Если Вас все устраивает в Ваших отношениях, то какая разница что там пишут.
Парова Машина• 28 декабря 2024
Ответ дляФлюорография гуся
«Вроде би хотів, але … (сто причин)» - це хіба хотів? Скоріше сказав їй те що вона хотіла почути.
Love_Love_Love_• 28 декабря 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Тай хай живе, чи я ж проти.
На стіні теж пишуть, ви не здатні оцінити як до вас мужик відноситься по його поступкам, але оцінюєте по словам тьоток анонімок?
Флюорография гуся• 28 декабря 2024
Ответ дляSo_so
Так родите, это всё отговорки.
Просто на все свій час , у жінки є рекомендований вік для цього , тому так , обирати треба свідомо , а він її ніби обманув , я так бачу , одружувались він хотів , а зараз дав задню .У неї зараз вибор без вибору , на свої бажання вона забʼє у цьому шлюбі , бо в нас суспільство навʼязало -раз він узяв тебе з дитиною і ще й при грошах , то сиди і мовчи 🤫 на себе забий
Без образів• 28 декабря 2024
Ответ дляФлюорография гуся
Тобто треба народжувати, бо в тіктоці такі гарні відео про дітей? Для нормальных людей діти - то велика відповідальність, як моральна, та і фінансова. Чоловік вже фактично утримую трьох, має купу негативного досвіду з судами та відсутністю спілкування. А автор сама з першою дитиною не змогла зберегти сімʼю. Для чого в цьому випадку народжувати? Бо «хочу» важливіше розуму?
автор НуКаНаКа • 28 декабря 2024
Ответ дляТам все розмивчато

По-перше, це показник обдуманих рішень.
Чоловік ’Он вроде бы и хотел бы...’
Бажання жінки було. Вона ще молода і на другу дитину в другому шлюбі була згодна. Але конкретно з цим чоловіком зрозуміла, що не буде народжувати з ряду вищезазначених причин
Швендяю містами• 28 декабря 2024
Ответ дляФлюорография гуся
Пожив, побачив, що клуша - перехотів 🤷
Флюорография гуся• 28 декабря 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Автор , тут дуже … мʼяко кажучи , специфічний контингент, так що адекватні відповіді ви не найдете , слухайте лише СЕБЕ 🥰
DianaDee• 28 декабря 2024
’Но многие говорят и здесь я почитала, что это показатель, что он не хочет детей конкретно с этой женщиной. ’

поменьше слушайте посторонних, особенно в интернете
So_so• 28 декабря 2024
Ответ дляФлюорография гуся
Что это за бред? Я захотела родить в почти 40 и родила и никакие тик токи меня не ломают.
Хочет женщина второго ребенка больше всего на свете, пусть разводится и рожает от того кто хочет.
У Вас мышление жертвы.