Перша скрипка• сегодня в 18:06
Син 16 років вимагає відпустити на НР
на всю ніч із компанією. Я проти, так як розумію, що там буде алкоголь, але по-доброму не дослухається. До цього ще ночами ніде не вештався, і я вважаю, поки зарано.
Сказав, що піде все одно, що я влаштувала гіперопеку і т.п.
Як би ви вчинили, якби ваша дитина таке заявила?
Моя мама вважає, що треба відпускати, інакше все одно пійде, незважаючи на заборону, і це буде ще гірше.
Я в дамках• сегодня в 18:29
Ответ дляАБВГДэшница
Мне знакомая рассказывала про своего брата
Тоже в 16 хотел нг отмечать где-то с друзьями
Хотел уйти несмотря на запрет
Так мать стала в дверях и всё
Сказала «только через мой труп»
Ну вот в прямом смысле
Он бесился психовал
Потом ещё месяц дулся
А сейчас вырос уже выучился, работа хорошая, женился, уже двое детей
Благодарил родителей что не пустили кстати
Хотел уйти несмотря на запрет
Так мать стала в дверях и всё
Сказала «только через мой труп»
Ну вот в прямом смысле
Он бесился психовал
Потом ещё месяц дулся
А якби пішов святкувати, то не одружився б? Такий ідіотизм. мамаша маніпулятор, я б назло переступила і пішла.
Перша скрипка
• сегодня в 18:28
Ответ дляА ось і я
Хто малолєткам здасть баню? Якась фантастика.
Це він мені так сказав. А там, може, просто вдома в когось. Звідки я знаю достеменно.
Перша скрипка
• сегодня в 18:30
Ответ дляГанцю в кєдах
Ну, зазвичай такі борзі всеоднопідуть, бо батька нема, чи він не авторитет.
Бити наче ніхто ще не пропонував…
Ні, він його не боїться. Та й батько в нас... веселий такий. Напроти, розкаже, що він в 13 вже і те, і се у діда з бабою в селі.
Кручу хвости• сегодня в 18:30
Какая баня, что-то чешет вам ваш сын, откуда у малолеток деньги на баню в новогоднюю ночь, зовите девочку к вам отмечать, чтоб под присмотром были
Ганцю в кєдах• сегодня в 18:30
Ответ дляЯ в дамках
Знову діти на форумі…
Вам шо, тіктоку та інсти не вистачає? Нашо вам совєтчіца?
Спішу - перекидаюсь• сегодня в 18:30
Ответ дляПерша скрипка
Я вже вирішила, мені це не подобається в будь-якому випадку.
Баня мне тоже не нравится
Мишка-шалунишка• сегодня в 18:31
Ответ дляПерша скрипка
Ну і що? Хай її куди хочуть відпускають. Вона і до нас проситься ночувати, каже, її мама не проти. Я не вважаю це нормальним, щоб неповнолітні вешталися не вдома вночі.
Ви дивна, у вас немає довірливих відносин з дитиною, одні заборони. В мене двоє підлітків і я знаю їх друзів і дівчат. Більше того коли син ходив до друга в гості з ночівлею я точно знала, адресу, який друг, які в нього батьки. До речі про баню вам на фантазували, ніхто підліткам в оренду її не здаєть, більше того в новорічну ніч ціни будуть космос.
Перша скрипка
• сегодня в 18:31
Ответ дляА ось і я
Дзвонити батькам,щоб знати,що за родина,може якісь маргінали сифілітики чи алкаші
Я проти - якщо там усі професори.
Дівчина вчиться у 9 класі в вечірній школі, їй 14.
Інші - з його коледжу.
Спішу - перекидаюсь• сегодня в 18:33
Ответ дляЯ в дамках
16 років хлопцю, Ви довго збираєтеся його тримати під спідницею?
Слушайте, ну какая баня в 16 лет? Что там всю ночь делать, а если что случится, то родители и приехать не смогут.
Ганцю в кєдах• сегодня в 18:33
Ответ дляПерша скрипка
Ну то ви можете бути заодно, чи ні?
Діти роблять рівно те, що їм дозволяють кордони. Може, вже й пізно про щось говорити, як нам знати.
Спішу - перекидаюсь• сегодня в 18:34
Ответ дляПерша скрипка
Пусть папа с ними идет.
Спішу - перекидаюсь• сегодня в 18:35
Что тут обсуждать, победит тот, кто в вашей семье главный, папе все равно.
Мишка-шалунишка• сегодня в 18:37
Ответ дляПерша скрипка
Я проти - якщо там усі професори.
Інші - з його коледжу.
Толку з вашого проти? Ви вже не управлчєте цим процесом, він все одно піде і буде точно знати, що можна вас не слухатись і робити по своєму. Краще зясувати де з ким буде, взяти адресу та телефони друзів і відпустити. Проти ви могли б бути як би він прислухався до вашої думки. У вас два варіанти; він піде і ви НЕ будете знати де він, і він і ви будете знати де віе
Последний вагон• сегодня в 18:38
Ответ дляАБВГДэшница
Я бы не опускала
Все проблемы у парней случаются от гулек в ночное время
Драки, побои, убийства по неосторожности, обвинения в изнасиловании…
Пусть уже в универе гуляет
Мой сын ночью спит, как и все его друзья. Вечером тоже поздно не гуляет. Вот сейчас с тренировки возвращается и уже дома будет
Пусть уже в универе гуляет
Так такое может случится и в 18 и в 20 и старше. Вы своего всю жизнь будете держать на привязи?
Брехушечка• сегодня в 18:44
Ответ дляПоследний вагон
В 20 мозгов побольше, чем в 16, не находите?
АБВГДэшница• сегодня в 18:47
Ответ дляПоследний вагон
С каждым годом шансов меньше вляпаться
С университетскими приятелями я думаю будет лучше
Безопаснее, чем тут по району шляться
И так он у меня крупный и любит кулаками помахать. Весной связался с плохой компанией и сидел практически все лето под домашним арестом
Это лучше, чем в колонию попасть за побои
Безопаснее, чем тут по району шляться
Ганцю в кєдах• сегодня в 18:51
Ответ дляПоследний вагон
Ні, різниця між 16 і 18 є, ще й яка.
Батьки несуть адміністративну відповідальність до 18. І ото всьо - відшкодування збитків, неналежне виконання батьківських обовʼязків і тд, буде на них. Тож, саме для батьків різниця 16/18/20 - суттєва.
Ганцю в кєдах• сегодня в 18:52
Ответ дляСуцільна зрада
А кто малолеткам сдаст баню?
Може, хтось старший в компанії є.
Зашла на 5минут• сегодня в 18:53
Ответ дляПерша скрипка
З його слів - там усі хороші батьки, усіх пускають.
Меня мама пускала с 15 в нормальную компанию
Суцільна зрада• сегодня в 18:53
Ответ дляПоследний вагон
18 лет это совершеннолетний.
Я бы тоже не пустила
Губи з філером• 2 часа назад
Навряд чи хтось вам щось порадить, всі діти різні, всі батьки та родини різні, рівень довіри до своїх дітей різний, вирішувати тільки вам. Я б напевно відпустила, мене відпускали з 15 років на Новий рік в компанії, так там творилася люта дічь, алкоголь, наркотики, секс - все було в тих компаніях, але я вдячна батькам за довіру та розуміння, що настав час відпускати. І мені розуму вистачало триматися в стороні і бути спостерігачем, а не активним учасником.
Моїй донці 15, теоретично теж може в цьому році відпрошуватися на новий рік, поки таких розмов не було, але компанію має, з хлопчиком зустрічається і якщо вони раптом вирішать збиратися - я відпущу. Просто встановити правила - щоб був на зв´язку, щоб чітко в певний час додому, попередити, що по прибуттю додому здає тести на алкоголь, котинін, та наркотики (хай переживає і тримає себе в руках). У них гормони, молодість, тим паче якщо інших дітей з компанії відпускають - вас дитина просто не зрозуміє. Тому краще стати другом та відпустити, але з умовами та правилами.
Суцільна зрада• 2 часа назад
Ответ дляПерша скрипка
Він піде все одно.
Тут питання в цьому, як зробити: відпустити і він піде, чи не відпустити і він піде?
Пропонувала в 3-4 часа забрати його, теж не підходить - ’о 6 ранку приїду сам першим автобусом’.
А что значит: он пойдет,если вы не пустите. Вы не авторитеты с папой что-ли?
Куплю орехи• 2 часа назад
Он у вас никогда вечером не гулял в этой компании? Если они все его друзья, вы их знаете? Если там нормальные дети из благополучных семей - пусть идет, но проговорить, что вы должны знать обо всех его перемещениях в пространстве и чтобы он был на связи в любой момент если вы позвоните. Иначе лично домой под конвоем привезете. Если компания сомнительная я бы не пустила.
вкрации• 2 часа назад
Ответ дляАБВГДэшница
Хотел уйти несмотря на запрет
Так мать стала в дверях и всё
Сказала «только через мой труп»
Ну вот в прямом смысле
Он бесился психовал
Потом ещё месяц дулся
Хотел уйти несмотря на запрет
Так мать стала в дверях и всё
Сказала «только через мой труп»
Ну вот в прямом смысле
Он бесился психовал
Потом ещё месяц дулся
А почему благодарил, как ему этот эпизод помог в жизни?
вкрации• 2 часа назад
Когда мне было 16, новый год мв встречали всем классом, 30 человек, дома у одной из девочек. Память на всю жизнь, хорошая.
ШанельКуКу• 1 час назад
Вспомните себя? Плохо,что так резко и до этого не гулял,по любому напьется,но ему уже 16!!!
АБВГДэшница• 1 час назад
Ответ длявкрации
Район не самый благополучный и остальные ребята из компании встряпались в разные неприятности
Не в тот вечер конечно. Но скорее всего тот эпизод ему не дал пойти с ними не туда
АБВГДэшница• 1 час назад
Ответ длявкрации
Ну это хороший вариант. Я бы в таком случае пустила)