Анонимус Я• 28 декабря 2024

Чи допомагає йога зменшити біль у спині?

якщо займатись регулярно
Непозбувна Бентега• 28 декабря 2024
Звичайно.
Чи більше ви сидите, тим менше шансів. Займайтеся будь чим, укріплюйте м´язи.
Матраскин Брат• 28 декабря 2024
Мне помогает.
Тишком нишком• 28 декабря 2024
Я не знаю як йога, але поки я ходила на пілатес, в мене нічого не боліло. Рік як наша тренер виїхала закордон.
Працюю бухгалтером, по 8-10 годин сиджу як креветка перед компʼютером, спина болить, коліна хрустять, лікті ниють. Жах.
Я только за!• 28 декабря 2024
Скорее всего да, как в любом ’правильном’ спорте.
Во всяком случае все мои знакомые, которые жаловались на боли в спине, пошли в разные активности и проблема ушла.
Одна я себя жалею)). Тоже спиной мучаюсь)
Аноним_1857• 28 декабря 2024
Так! Мені навіть після одного коротенького заняття на 25-30 хв стає набагато краще. Але треба правильно займатись, поступово ускладнювати, а не «рвати» себе на перших 10 хвилинах
Там-тарарам• 28 декабря 2024
Якщо у моєму місті нема йоги , де б ще з ким правильно займатися от питання
Аноним_1857• 28 декабря 2024
Ответ дляТишком нишком
В основі пілатесу лежить йога. По суті принцип один той самий
Аноним_1857• 28 декабря 2024
Ответ дляТам-тарарам
Треба подивитись в YouTube, там безліч різних тренерів, просто знайти свого
Я только за!• 28 декабря 2024
Ответ дляТам-тарарам
Можно заниматься онлайн и ездить на семинары в другой город. Там корректируют правильность выполнения
Не їм після шостої• 28 декабря 2024
Да, у меня большие проблемы с позвоночником. Врач-рабилитолог сказал, что если я хочу нормально функционировать, то йога, пилатес и бассейн со мной до конца жизни
Допоможіть знайти• 28 декабря 2024
Зменшити саме під час загострення - не варто братися. А от запобігати болю на постійній основі - чудово.
Не їм після шостої• 28 декабря 2024
Ответ дляАноним_1857
Не совсем
Шальная коклетка• 28 декабря 2024
Пилатес очень помогает. Хожу год
Я только за!• 28 декабря 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Да, мне невролог то же самое сказал).
И посоветовал делать коротенькие упражнения от врача на Ютубе, только я его фамилию забыла. А так бы автору посоветовала бы
Не їм після шостої• 28 декабря 2024
Ответ дляЯ только за!
Да, мне невролог то же самое сказал).
Идеально, конечно, с тренером. И поправит, и подскажет, и проконтролирует
Без комплексів• 28 декабря 2024
Ответ дляТам-тарарам
На ютубі чудовий канал ’йога українською’
Дівчина чудово пояснює як правильно робити!
Безкоштовно робіть щодня
Без комплексів• 28 декабря 2024
Катерина-503a• 28 декабря 2024
Так.
Аноним_1857• 28 декабря 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Не совсем
До речі в йозі повно ізометричних вправ. По суті асана це і є ізометрична вправа
Триндю-бриндю• 28 декабря 2024
Ответ дляТам-тарарам
Я займаюся по відео в ютубі
Плюс є гарна книжка Джейн Стовер Шмідт Йога
Триндю-бриндю• 28 декабря 2024
Ответ дляБез комплексів
Безкоштовно робіть щодня
Дуже приємна дівчина!
Вправи для різних рівнів і різний час)
Не їм після шостої• 28 декабря 2024
Ответ дляАноним_1857
Я в курсе, поэтому так и ответила