Самоучка• 28 декабря 2024
Аналоги ароматів порадьте
Відомих зараз, які класні аналоги можна купити. Оригінал не можу, може аналог візьму
Заліковий троль• 28 декабря 2024
Ответ дляМerida
в зару идите. у них все ароматы - аналоги популярных парфюмов
Зара плюсуюсь
Леплю из пластилина• 28 декабря 2024
Ответ дляМerida
ни фига не стойкие.. сегодня тестила
Папина дочка• 28 декабря 2024
Ответ дляДевальвация
Послушаю,Бакара интересует
Лазурде - после распыления не отличите где оригинал, разве что оригинал будет чуть противней)
Самоучка
• 28 декабря 2024
Ответ дляПапина дочка
Какой у вас бюджет и какие из оригиналов нравятся?
300 грн, подобається опіум, ла ві е бель, ск
Самоучка
• 28 декабря 2024
Ответ дляМerida
Зара теж дорого, і вони віддалено схожі
Папина дочка• 28 декабря 2024
Ответ дляСамоучка
Twins чуть дороже
осень харашо• 28 декабря 2024
Я беру аналоги десь в 5ти магазинах різних виробників, плюс маю польські парфуми по мотивам Бі-ес, Ла Рів, але підтримаю Інтенсо, 50% концентрації, можна взяти 5-6 мл об´єм, ну рідко кому не подобається. І ще 30% концентрату в пластикових пляшках 110мл, брала в кількох місцях, знаю, де найбюджетніше. Якщо хоч комусь треба, зроблю скріни сторінок в інстаграм, як ні, то не робитиму, а то наче реклама. Сама я зараз арабами зацікавлена, Латтафою конкретно