Катастрофа• 28 декабря 2024

Ангіна, горло з нальотом, я в Польші, як купити антибіотик в аптеці без рецепта?

Приїхала на 3 дні , завтра неділя, вчора тільки червоне , а сьогодні все в нальоті, що купити антибактеріальне, тільки в вівторок- середу додому. Полоскаю содою, прополісом, перекись водню, сіль, розвела левоміцетиновий спирт ,а мені ще в дорогу , прошу поради. Чи в понеділок шукати якусь поліклініку, але я по шенгену зараз
Українська Мрія• 28 декабря 2024
Хлоргексидином полощіть
автор Катастрофа • 28 декабря 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
Хлоргексидином полощіть
Дякую, таблетки маю інгаліпт , завтра куплю в аптеці
Цигарний шланг• 28 декабря 2024
Полоскать перекисью каждый час и никакого налета.
Фрикаделька• 28 декабря 2024
Не купите без рецепту . Тим більше завтра все буде зачинено
Перша на селі• 28 декабря 2024
Телефонувати в страхову, вони мають направити до лікаря, з яким співпрацюють. Ну і в понеділок найшвидше. Якщо в неділю - на SOR можна звернутися, взяти рахунок, а страхова оплатить
автор Катастрофа • 28 декабря 2024
Ответ дляПерша на селі
Не маю я страховки, дякую . Що таке SOR?
автор Катастрофа • 28 декабря 2024
Ответ дляЦигарний шланг
Дякую
Перша на селі• 28 декабря 2024
Ответ дляКатастрофа
Тоді ой...сор- це як прийомне відділення в лікарні, там у вихідний лікарі приймають. Але якщо без страховки, то я не уявляю який вам рахунок виставлять. Ну і з горлом, без температури ви там черги чекатимете дуже довго
Планшетница• 28 декабря 2024
Ніяк не купити антибіотики без рецепта, та ще й без страховки. Хіба, якщо прям критично, шукайте приватного лікаря, але то прийом від 250 злотих буде і не факт, що потрапите. Але сенс вже, якщо у віторок додому.
автор Катастрофа • 28 декабря 2024
Ответ дляФрикаделька
Є аптека цілодобова
Ируся-пуся• 28 декабря 2024
Без рецепта не продадут
Файна дівка• 28 декабря 2024
Ответ дляКатастрофа
Є аптека цілодобова
вы уверены что это ангина, что с температурой?
знаю что можно было заплатить/купить электронный рецепт, ищите на сайтах интернет-аптек, или спросите в группе города, в ТГ...
Фрикаделька• 28 декабря 2024
Ответ дляКатастрофа
Є аптека цілодобова
Часто вони існують тільки в інтернеті. А насправді ви приходите туди, світло горить, але двері зачинені. Можливо у вашому місті інакше
Фрикаделька• 28 декабря 2024
Ответ дляФайна дівка
Щоб придбати електронний рецепт треба докази : як приклад - виставлений від лікаря діагноз з печаткою . Я мамі купувала рецепт , то скидала фото призначення з діагнозом та печаткою . За рецепт - 60 злотих і виставили тільки на одну пачку ліків, а не на три, як просила ( їх приймати пожиттєво) . Тому не варте
Запорожьемойдом• 28 декабря 2024
Хлорофиллипт купите там?
Люблю Украину• 28 декабря 2024
т.800137200,безкоштовний номер,подзвоніть,натисніть 7,лікар випише рецепт.Має прийти код на тел.Правда я користувалася 1,5 роки тому. І номер тел. у мене був польський. Ще знаю,що можна замовити,н-д,через doz apteka e recepta,але послуга платна. Зайдіть на сайт,почитайте.
Файна дівка• 28 декабря 2024
Ответ дляФрикаделька
спорить не буду, сама не пользовалась такой опцией, только слышала что так можно.
автор Катастрофа • 28 декабря 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Дякую за номер, зранку спробую з польського номера
автор Катастрофа • 28 декабря 2024
Ответ дляФайна дівка
Вроде не высокая, нечем померить, но налет ужас просто
Люблю Украину• 28 декабря 2024
Ответ дляКатастрофа
Так,спробуйте. Я тоді так дитині тобрадекс каплі купила,по їх рецепту. До лікаря не ходили. А doz apteka e recepta скоріш за все не підійде вам,почитала більш детельно.
Файна дівка• 28 декабря 2024
Ответ дляЛюблю Украину
а что такое - н-д?
Люблю Украину• 28 декабря 2024
Ответ дляФайна дівка
а что такое - н-д?
наприклад
Файна дівка• 28 декабря 2024
Ответ дляЛюблю Украину
наприклад
часто пользуюсь

doz apteka, не замечала у них,
можно же без наличия ’физического’ рецепта, так?
Люблю Украину• 28 декабря 2024
Ответ дляКатастрофа
Дзвонить з 18:00 до 08:00! Тільки що перечитала свої записи.
Люблю Украину• 28 декабря 2024
Ответ дляФайна дівка
часто пользуюсь

doz apteka, не замечала у них,
Краще зайдіть до них на сайт. Там є вся інфа.
Я такая наивная• 29 декабря 2024
Купите в аптеке octenisept, и полощите.
Поможет точно.
Та не реву я• 29 декабря 2024
Що ви панікуєте? Височенної температури немає, значить не ангіна. Доказана ефективність діючої речовини тамтум верде. Якщо дуже болить - пити нурофен, є стрепсілс з нурофеном. Наліт не обовʼязково вказує на бактеріальне захворювання.
автор Катастрофа • 29 декабря 2024
Ответ дляТа не реву я
Дякую, не панікую, але ж мені треба ще дорогу в 12 годин перебути і нікого не заразити, наліт дійсно на всі гланди, не буду тут фото виставляти