Добро с Кулаками• 29 декабря 2024

Київ - скільки платите лікарям по декларації?

По запису у офтальмолога була - на 2-х аппаратах провірили, таблицях - підібрали окуляри.
Ендокрінолог - по аналізах прописали ще до гормона рослинний препарат. І програму для зниження ваги по НОМА з препаратами. Я не просила програму, просто сказала, що постійний жор. І вже худала на 16 кг, все вернулось. - Для мене 200 грн здається образливо ендокрінологу, , а 500 для мене вже багато. Я не працюю, лише чоловік. Дитина з інвалідністю. Гроші впритик. 3000 тис в місяць десь залишається.
В рот не ложи• 29 декабря 2024
А що платити треба?
Скіфська пектораль• 29 декабря 2024
Можете ще вночі працювати задля таких ’подяк’
ніколи такого не було• 29 декабря 2024
Ні скільки.
Скіфська пектораль• 29 декабря 2024
Що за рослинний препарат? В протоколі точно є?
Все будет, но потом• 29 декабря 2024
Чарочка діда• 29 декабря 2024
200 це суто символічно. А так частіше за все не плачу взагалі
Море_море_я_скучаю• 29 декабря 2024
если вы по направлению,за вас уже заплачено
Файна_зупка• 29 декабря 2024
Нічого не плачу
тяжкаялюдина• 29 декабря 2024
Ні скільки або в касу. Сходила от до ортопеда в держклініку без направлення - 170 грн в касу і все, від подяки відмовився.
Мerida• 29 декабря 2024
Нисколько не плачу
Дівчина Бобула• 29 декабря 2024
Лишіть їм чайові
автор Добро с Кулаками • 29 декабря 2024
По направленню, запис за 2-3 тижні. без всяких домовленностей. Поліклініка свого району.
В мене закрадаються сумніви, щодо якості обслуговування ортопедів. Нічого не назначають з реабілатації після перелому. Масажу не призначили 2 рази. Електропроцедури - але набряк ноги не проходить. Вже 4 місяці пройшло. Дала 200 грн - нічого не призначив, відправив на КТ, через місяць з КТ прийшла - теж нічого не призначив. Вже не давала ніяких 200 грн. ПІшла до іншого ортопеда - розписав що робити, щоб не було набряку, дав направлення до реабілітолога.. Дала 200 грн. Допомогло частково.
Реабілітологу не давала - прописали - але не допомогло призначення.
Скіфська пектораль• 29 декабря 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Так може і не треба було нічого? Може причина в іншому
Колишня муза• 29 декабря 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
Пора виходити на роботу і всім дякувати
из желе я• 29 декабря 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
В вашем случае ничего б не давала . Я лично хожу в частную или по договоренности к определенным врачам , так как у нас бесплатно можно только туда без толку ходить ничего не лечат . А массаж бесплатный нормальный вообще существует сейчас ?
просто один і той же лікар за руку водить до кабінетів до найкращих спеців. Я їх знаю через реабілітацію дитини - і йду сама домовляюсь, щоб мене взяли.
Збиралась йти на роботу, але зламала ногу. Лише одне взуття взимку підходить - інші 3 пари зимового, і старезні літні кросівки. Вчителі порівняно з безплатною медициною - просто ангели.
Пацака-задирака• 29 декабря 2024
В касу платила декілька разів, а особисто жодного разу
Свідок Перемоги• 29 декабря 2024
Не плачу, держава за мене платить.
Колишня муза• 29 декабря 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Вибачте, але ви самі суєте людям гроші і намагаєтеся повʼязати результат вашого лікування з вашими хабарями. Потім будете направо в наліво тріпатися «як не заплатиш/то не полікують»
Навчіться грамотно спілкуватися зі спеціалістами. Чітко обговорювати етапи лікування, приходити на повторні прийоми, питати про додаткові обстеження. Лікарі вже давно відійшли від радянських схем лікувань, а притримуються протоколів ВООЗ, де набагато менше ліків, обстежень, а про фізпроцедури я промовчу.
из желе я• 29 декабря 2024
Ответ дляКолишня муза
Я не согласна в корне , мама так на халяву ходила результат нулевой только время тратила и тысячи на лекарства ушли . Пошла в нормальную клинику да заплатила за все и за каждый чих , через 2 недели все прошло . Нет у нас бесплатной медицины, а тем где вышло и прошло значит слава богу не серьезное заболевание . Вы еще расскажите как у нас бесплатно операции делают . К сожалению сталкивалась и не раз . Я не говорю что это нормально платить это не нормально но факт остаётся фактом бесплатная медицина только на бумаге .
Так я плачу в кінці прийому. Якщо вважаю, що дійсно щось прописали. А що не так з фізпроцедурами? З лишніх 3 см набряку залишився 1,5. Він не уходить.
Молчавочка• 29 декабря 2024
Педиатру плачу 500. Но знаю, что в любой момент она на связи и проконсультирует удаленно , если что.
Умничка-помощничка• 29 декабря 2024
Ответ дляКолишня муза
100%
Ортопедам платила, бо хромала, нога в ступні розпухша. В жодне взуття не влізала. Купила на базарі взуття на 2 розміри більше, щоб в босоніжку не ходити. Через тиждень випав сніг і 0-3 градуси зранку.
Флюорография гуся• 29 декабря 2024
Ніскільки. Хочу платити - йду в приватну
АсобеннАя• 29 декабря 2024
нисколько! заканчивайте свои совковые взятки давать
Скіфська пектораль• 29 декабря 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
У вас такий важкий стан, що звичайні лікарі не допоможуть?
Скіфська пектораль• 29 декабря 2024
Ответ дляКолишня муза
Тссс, ви ще розкажіть про доказових і чому не призначають усім електрофорез. Лікарі хочуть їсти
Скіфська пектораль• 29 декабря 2024
Ответ дляиз желе я
Так вона пішлв в приватну, де були відгуки, гарні специ чи в звичайнц за хабарі?
из желе я• 29 декабря 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
Я хожу в гос по звонку тоже иду по отзывам к врачам , уже так бесплатно ходили толку от них они не лечат, а просто отсиживают свое время там , мама пошла в частную по отзывам . Если просто идти по декларации не зная к кому то естественно зачем платить врач может быть нулевой смысла платить не вижу .