Добро с Кулаками• 29 декабря 2024
Київ - скільки платите лікарям по декларації?
По запису у офтальмолога була - на 2-х аппаратах провірили, таблицях - підібрали окуляри.
Ендокрінолог - по аналізах прописали ще до гормона рослинний препарат. І програму для зниження ваги по НОМА з препаратами. Я не просила програму, просто сказала, що постійний жор. І вже худала на 16 кг, все вернулось. - Для мене 200 грн здається образливо ендокрінологу, , а 500 для мене вже багато. Я не працюю, лише чоловік. Дитина з інвалідністю. Гроші впритик. 3000 тис в місяць десь залишається.
Скіфська пектораль• 29 декабря 2024
Ответ дляиз желе я
Я хожу в гос по звонку тоже иду по отзывам к врачам , уже так бесплатно ходили толку от них они не лечат, а просто отсиживают свое время там , мама пошла в частную по отзывам . Если просто идти по декларации не зная к кому то естественно зачем платить врач может быть нулевой смысла платить не вижу .
Йти в приватну без відгуків те саме. Тоді члсу по декларації до гарного не можна? Він така скотина, що не буде лікувати? Якщо так, то ще є лікарі. А як тупий, то хоч за гроші, хоч без
из желе я• 29 декабря 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
Да согласна нужно на врача идти , а не просто даже в частную. К сожалению полежала с детьми в больнице и видела отношение . Наш педиатр в отделении больницы работает поэтому я хожу по звонку, с ней нельзя заключить декларацию. Да мне честно лучше 500 грн заплатить и в течении 20 минут к ней подъехать с ребенком она и посмотрит и если нужно анализы сделают быстро .
Добро с Кулаками
• 29 декабря 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
У вас такий важкий стан, що звичайні лікарі не допоможуть?
Через 2.5 месяца болить там, де не будо операции. Операция на стопі - 5 мелких осколков +2 поломанные кости - 2 пластины - 5 шурупов. Нога на ортезе 2 месяца. Онемение всех пальцев, в голени при сгибании боль - то есть при каждом шаге вниз по ступенькам боль . Распухшая ступня и невозможность одеть любую обувь кроме босоножка на начало ноября. И прихрамывание на каждом шаге от боли в пальцах ног. Это легкое состояние или тяжелое?
из желе я• 29 декабря 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Найдите хорошего врача поспрашивайте знакомых , так можно кругами ходить а лечения должного не получить , найдите по отзывам хорошего врача в отделение даже если не через знакомых , я не встречала чтоб отказывали в консультации
Скіфська пектораль• 29 декабря 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Так а толку гроші давати, якщо лікар не знає як лікувати, бо досвіду такого нема. Є спеціалізовані клініки, саме там краще
Скіфська пектораль• 29 декабря 2024
Ответ дляиз желе я
Погано, що нема з неї декларації, але добре, що вона приймає і допомагає. Автор суне гроші і без результату. Реабілітологів лікарів не так і багато, навіть у великих містах одиниці.
А що їй прописав ендокринолог - загадка. У мене подругу ледь не вграли за її ж гроші в клініці Бровко...лікарі... А медсестра розписала дієту грамотно й набагато краще. Але медсестра з магістратурою).
Тектологиня 80lv• 29 декабря 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Ортопедам платила, бо хромала, нога в ступні розпухша. В жодне взуття не влізала. Купила на базарі взуття на 2 розміри більше, щоб в босоніжку не ходити. Через тиждень випав сніг і 0-3 градуси зранку.
автор, якщо у вас немає грошей на зимове взуття, то про які вдячності лікарям йде мова?
Радійте, що і за вас і за себе заплатили по суті інші, тому що виключно на одну державну з/п лікар не буде працювати.
Головне не вопіть про хабарі і що не треба платити, бо так в державних поліклініках взагалі нікого не залишиться, ні платного, ні безкоштовного.
Тектологиня 80lv• 29 декабря 2024
Ответ дляАсобеннАя
нисколько! заканчивайте свои совковые взятки давать
ви дуже здивуєтесь, що скоро не буде кому давати взяток)
зато буде все по-чесному, по прайсу в приватній клініці.