ok1904• Изменено 30 декабря 2024
В якій країні лікуванням пораненого задоволені. Травматологія складна
Зорієнтуйте, можна в особисті, щоб знати на що орієнтуватися
Катря Харківська• 30 декабря 2024
Австрія. Не травматологія, але медицина на дуже високому рівні. Знайомому бійцю зробили трансплантацію нирок та підшлункової. Безкоштовно. Почуває себе гарно. Перед операціями дуже ретельне обстеження.