Миллениалка• 30 декабря 2024

Вирівнювання зубів підлітку, Київ

Дівчата, підкажіть куди звернутися, де робили своїм дітям, не за всі гроші світу і лишилися задоволені.
Треба малому ставити брекети чи щось таке, бо лізуть один на одного, хлопцю 13 років, вже не можна тягнути.
Грошей обмаль, треба максимально бюджетно, але щоб не переробляти потім( на роботі дівчата радять, але я не готова зараз віддати такі гроші, в мене їх просто немає.
Як ВПО зареєстровані у Шевченківському районі, вул. М.Берлінського.
Прилипало• 30 декабря 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
А какая проблема у дочки?
Клыки выходят немного не под тем углом, боком как бы.
Носит пластину месяц, но результата ждем за полгода.
Визуально пока я не вижу разницы, не буду лукавить,но по ощущениям, дочка говорит, что чувствует давление именно в районе клыков.
Сейчас надо чтоб челюсть расширилась и было место для ровных кликов.