Этожзвяздаяегообожаю• 30 декабря 2024
Питання до фармацевтів
Добрий вечір!
Така ситуація: викупила препарат Резоглобін в аптеці, але він залишився на зберіганні в тій же аптеці, бо укол мені робити трохи пізніше, але тут виявилося, що в той же день в жіночу консультацію завезли безкоштовні уколи, а мені пізно повідомили(
Препарат коштує 2100 грн, для мене це великі кошти. Чи можна якимось способом повернути ці кошти, а препарат не забирати, тобто скасувати це бронювання?
Сумка з негодою• 30 декабря 2024
Скажу так (була така ситуація).
Якщо в аптеку ви замовили під заказ - повернення немаєє
В іншому випадку - як повезе - зав. аптекою рішає, що і як.
Этожзвяздаяегообожаю
• 30 декабря 2024
Ответ дляСумка з негодою
Скажу так (була така ситуація).
Ні, не під заказ, в наявності був один укол, я його просто оплатила
Сумка з негодою• 30 декабря 2024
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
При наявності чека повернуть платню (в мене так).
Мудрецыха мира• 30 декабря 2024
Ответ дляСумка з негодою
Лікарські засоби обміну та поверненню не підлягають
ПодругаМужа• 30 декабря 2024
Якщо препарат залишився а аптеці, то цілком можливо, але це вирішує завідуючий.
Сумка з негодою• 30 декабря 2024
Ответ дляМудрецыха мира
Після вскриття упаковки.
Не знаю, як живете ви, в мене все норм (буває, що затуплю). Багато роботи...
Мудрецыха мира• 30 декабря 2024
Ответ дляСумка з негодою
Після вскриття упаковки.
Згідно закону в будь якому випадку