Почемучечка• Изменено 30 декабря 2024

Відчуваю себе шльондрою, роблю помилки

Познайомилися з компанією на одному цікавому заході. Там було три хлопці, спілкувалися. Один пішов мене проводити і напросився в гості. Точніше, він сказав, що після келиху вина останнього мені стало погано, провів мене. Зі мною залишився він один. І в нього було з собою ще пиво і ми були біля мого дому, тому начебто з його слів я його запросила.
Далі провал що в нього, що в мене, але в мене був перший день місячних і якби був секс, то все було б в крові навкруги… Тож думаю, все було нормально, він залишився на два дні (замовили їжу додому), просто обіймав мене цей час, цілував…
Мені багато років, але все ще є проблема з алкоголем та самоконтролем і все вийшло дуже швидко та неправильно: я б не запросила, якби була в порядку.
І плюс дещо в його зовнішності (що можна виправити) трохи псує вид, бо він взагалі високий, спортивний і стрункий, але дещо мене турбує.
Корочє, до алкоголя я - відповідальна, холодна людина, після, якщо перебрати (останній раз тупі речі творила більше півроку тому, але все ж таки тоді зблизилася з ким планувала трохи потім) - чорті що.
До психолога ходила, довго, ніяк мені це не допомогло пропрацювати недостачу любові і тепла. Я все контролюю, а потім мені нікуди дітися і я поводжу себе так, що мені соромно. Зриваюсь.
Що ж робити? Як себе не картати?
Але, чесно, мені б просто когось, кого я можу обійняти, мені той секс даром не потрібен, бо навіть досі згадую ті два дні обіймів - настільки в мене все погано з наповненістю та ласкою в житті.
Вин пише, не зникає, але я сама не знаю, чого хочу.