Анонимус Я• 30 декабря 2024

Оце ці понти з фотосесіями. І коменти-звєзда, красунечка, лапунька, багіня

Плаття орендоване,а як родина ,то всі в один колір.Ретуш,фотошоп,жирок прибрати,мордочку помолодити.А студії віддай декілька тисяч гр ні за що.
Последний вагон• 30 декабря 2024
Ответ дляфрау Гітта
Постят. Також. Ригайте.
Поверьте вокруг все знакомые ржут с этих постановочных фото, а вы думаете во как завидуют идилии
фрау Гітта• 30 декабря 2024
Ответ дляMs. Похвала
Идут как олени со свитера, да. Знаю таких. Не, ну если бы я попросила, то мой муж тоже бы пошел. Но я знаю, что ему это неприятно и не нравится.
Мій сам може запропонувату якусь тематичну фотосесію. Йому це все по приколу.
Ms. Похвала• 30 декабря 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Нещодавно в одній з тем написала, що мені подарували фотосесію, і я була дуже розчарована, бо це абсолютно не моє. І близька людина мала б це розуміти.
Інстасамки повибігали, звинуватили, що я невдячна, нічого не розумію, а мене люблять і дбають про мене, а я така ..ука. Одним словом, обісрали, як кури драбину.
Ну это все равно, что диабетику торт подарить. И обозвать его неблагодарным, потому что есть не хочет. А для него старались
фрау Гітта• 30 декабря 2024
Ответ дляПоследний вагон
Чхати я хотіла. Ми для себе це робимо. Не подобається, то відпишіться щоб не дивитися. Сенс ото дивитися та реготати осуджуючи?
Последний вагон• 30 декабря 2024
Ответ дляфрау Гітта
Ага для себя...Для себя делают, не выставляя в соцсети для лжекомплиментов
С вас смешно в этих платьях, пижамах, подкидыванием детей и т.д.
фрау Гітта• 30 декабря 2024
Ответ дляПоследний вагон
Ви сама собі не огидна? За спинами гімном поливати друзів... гидота.
Последний вагон• 30 декабря 2024
Ответ дляфрау Гітта
Слава Богу у меня адекватные друзья...
все, кто делает студийные фото не выставляют и не ждут одобрения от других
фрау Гітта• 30 декабря 2024
Ответ дляПоследний вагон
Слава Богу у меня адекватные друзья...
Тоді де ви бачите ці всі фото та лжекомплімєнти?
Кукарикуууууу• 30 декабря 2024
Ответ дляфрау Гітта
А сенс вивішувати, Ви ж для себе робите? Чи не для себе?
Последний вагон• 30 декабря 2024
Ответ дляфрау Гітта
Знакомые всплывают, одно и тоже каждый год с этими надписями, что автор тему создала.))
фрау Гітта• 30 декабря 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Так чого б і ні, якщо в інсті підписані родичі та друзі. Щоб кума подивилася, бабусі. Усі по різним містам та країнам. А воно ось як... ригають та сміються.
Кукарикуууууу• 30 декабря 2024
Ответ дляфрау Гітта
От і подумайте, що насправді думають родичі, друзі, кума і бабуся. Ваша сім´я - це тільки Ваша сім´я. Більше нікому вона так не цікава і не мила, як Вам.
фрау Гітта• 30 декабря 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Я вірю, що у нас адекватні друзі. Ну а якщо вони брешуть та за спинами сміються, то це лише на їхній совісті.
З бісиками• 30 декабря 2024
Ответ дляMs. Похвала
Мой бы пошел, если бы я попросила. Ему все равно, без проблем пол дня побудет в одинаковой одежде для фото
Кукарикуууууу• 30 декабря 2024
Ответ дляфрау Гітта
Чому Ви вважаєте, що хтось неадекватний, бо має відмінну від Вашої думку? В них своє життя, для них воно важливе і правильне, як і переконання, по яких вони його живуть. А Ви кажете, хто не вихваляє Ваші вподобання, той неадекват.
Ваша віра на реальний стан речей ніяк не впливає.
З бісиками• 30 декабря 2024
Ответ дляфрау Гітта
Раз на рік можно й потратитися. Я зараз роздруковую лише фото зі студіі.
На данный момент есть куда тратиться, такая фотосессия не актуальна в условиях нашего бюджета 🤷🏻‍♀️
фрау Гітта• 30 декабря 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Не треба перекручувати мої слова. По темі: лживі компліменти.
Якщо під фото моєї сім’ї мої родичі або друзі написали компліменти, а насправді їм смішно, то це вже їхні проблеми. Хай собі брешуть, якщо вони брехливі та лицемірні.
Дама с заначкой• 30 декабря 2024
Ответ дляMs. Похвала
Мне интересно, как они уговаривают своих мужей натянуть свитер с оленями или красную пижаму и участвовать в этом шоу
Тобто, ви свого не можете вговорити?
Ms. Похвала• 30 декабря 2024
Ответ дляДама с заначкой
Тобто, ви свого не можете вговорити?
Где вы такое прочитали?
Дама с заначкой• 31 декабря 2024
Ответ дляMs. Похвала
Где вы такое прочитали?
Логічний висновок. Якщо вам цікаво, як вони це роблять… Якщо людині не потрібно, то вона й не цікавиться.
Бяки-козяки• 31 декабря 2024
Ответ дляфрау Гітта
То й що? Ми теж робимо фотосесії. Тематичні також. Гарні фото, приємні спогади, якісні портрети. Відписалися якісь заздрісні гадюки.

Якісні фото, зроблені професійно на камеру, не на мобілку. І воно того варте. Якщо у вас немає коштів на добрі фото, то нема чого фукати на інших.
Я фотограф в минулому, вигоріла) і з
відмовляла в таких студійних фото. Якщо вже хочеться з сімʼєю і новорічне то краще на вулиці.
Бачила і істерики, і сварки між дорослими. І якщо навіть сімʼя суперова, завжди питання, люди, ну, навіщо оце? Це ж не ви.
Залишила біля себе зараз лише сімʼї з якими ми від весілля і до народження дітей. То все «мої» люди)
Ms. Похвала• 31 декабря 2024
Ответ дляДама с заначкой
Погано висновки робите. Спробуйте ще читати
Дама с заначкой• 31 декабря 2024
Ответ дляMs. Похвала
Спробуйте ще правильно висловлювати свої думки😂👍