YaЯна• 30 декабря 2024

Заходимо до цього Г**дона, натискаємо поскаржитися

https://www.youtube.com/live/H8sQWEYufTA?si=8weS5nVxXgUZcota

Обираємо Ложная информация
Все, всього тричі натиснути пальцем. Будь ласка, не проходьте повз! Це не можна так залишати
Адміни, не видаляйте, його кара мине всеодно, то хоч так
Prervana• 30 декабря 2024
Ска, хоть не заходи на форум, ну...

Бабы, сделайте тему про елки, а? Уже ж все нарядили, давайте хвастаться и кидаться какашками😆
cherry_colibry• 30 декабря 2024
Не думала, что он настолько жестокий. Как после этого человек посмеет в принципе из дому выйти и людям в глаза смотреть. Это блин дьявольщина на таком рейтинги клепать.
Mrs.Ochmonek• 30 декабря 2024
Ответ дляAlinchik 777
Автор, ви молодець! Треба його захейтити, бо ця істота задовбала! Воно хто зна шо несе і навіть не стидно йому! Терпіти його вже не можу! Мотлох!
Якщо йому онкохворих було нормально оббирати своїми чудопірамідками, то що йому - просто ляпати зараз. Це напевно, щоб всі розслабилися, хоча розслаблятися ще дуже зарано
Vlada-Maria• 30 декабря 2024
Ответ дляlekon-lekon
Жесть, в нього більше 4 млн підписників хто ці люди?
ті. хто , висолопивши язика і причмокуючи, у 2019 році летів за кінцем епохи бідності
Paolla• 30 декабря 2024
Та нормальна пропозиція. Не смійтеся, а краще, дійсно, поскаржіться. Задовбав зі своєю шизофренією.
Alinchik 777• 30 декабря 2024
Ну прямо фу фу фу на нього! Я навіть не можу його терпіти, гнида!
Олеся Польова• 30 декабря 2024
Ответ дляYaЯна
Не вставляється посилання
https://www.youtube.com/live/H8sQWEYufTA?si=Dm-EWaalFnYajUzf
77 года рождения• 30 декабря 2024
Ответ дляYaЯна
Ви ж розумієте, що ніхто його притягати не буде. А можливо повезе і його блоконуть
Він лисий, тягати не будуть.
З ним...
Очікуйте!
Lor111etta• 30 декабря 2024
Ответ дляAlinchik 777
Як це зробити!? Бо реально задрав
Ви зареєстровані в ю тубі?
То переходьте по посиланню і скаржтесь
МаргоХ• 30 декабря 2024
Ответ дляAlinchik 777
Як це зробити!? Бо реально задрав
Треба зайти на його канал, у правому верхньому кутку 3 кнопки, натискаєте туди і далі побачите
Mrs.Ochmonek• 30 декабря 2024
Ответ дляYaЯна
Він просовував Смєшка, явно з тих сбушників , що в зв´язці з фсб були завжди. При ретельній перевірці на гордона запросто роботу на ворога можна накопати.
Файна_зупка• 30 декабря 2024
Ответ дляYaЯна
Бо немає сил терпіти це знущання
Именно так это и называется. С кем-то пари заключил на трафик людей, теперь сидит руки потирает что выиграл его. Нет ничего святого
катерина12009• 30 декабря 2024
Не кидайте капцями😅 Що він там утнув? Крім того що прокатив всіх це було зрозуміло з початку
77 года рождения• 30 декабря 2024
Ответ дляMrs.Ochmonek
Тсс
Mrs.Ochmonek• 30 декабря 2024
Ответ дляcherry_colibry
Він же дивлячись в очі і говорив ’ я нікогда нє вру’, і це після всіх пірамідок, Кашпіровських і тд
Nifertity• 30 декабря 2024
Ответ дляYaЯна
Бо немає сил терпіти це знущання
У мене немає кнопки ’поскаржитися’
Дева Мария• 30 декабря 2024
Ответ дляPrervana
Ска, хоть не заходи на форум, ну...

Я выпила раз в году . Я добрая . Подождите пару дней
ТА7НЯ7• 30 декабря 2024
Автор он такой нудный, можно в 2х словах как он выкрутился?
автор YaЯна • 30 декабря 2024
Ответ дляNifertity
У мене немає кнопки ’поскаржитися’
Листайте праворуч
Nifertity• 30 декабря 2024
Ответ дляYaЯна
Листайте праворуч
Знайшла. Яку причину вказати?
автор YaЯна • 30 декабря 2024
Ответ дляNifertity
У мене немає кнопки ’поскаржитися’
Дивіться, під відео будуть такі кнопки
автор YaЯна • 30 декабря 2024
Ответ дляNifertity
Знайшла. Яку причину вказати?
Ложная інформация
автор YaЯна • 30 декабря 2024
Ответ дляТА7НЯ7
Я не дивилась, не хочу цю гниду дивитись. ’Зустріч не відбулась’
МаргоХ• 30 декабря 2024
Ответ дляYaЯна
Дивіться, під відео будуть такі кнопки
Тю, а я на канал поскаржилася, а треба було на відео тільки?))
автор YaЯна • 30 декабря 2024
Ответ дляМаргоХ
Та куди завгодно. На канал звісно краще
tetnes• 30 декабря 2024
Ответ дляТА7НЯ7
Люблю Келлера за лаконичность)

Переговоры закончились ничем. Путин сорвал сегодняшнюю встречу. В ближайшее время будут подтверждения, что я был прав, — Гордон.

Подробнее о сенсационном заявлении:
📍 РФ хотела начать переговоры без остановки боевых действий. Остановка возможна только в процессе переговоров.
📍РФ требовала: Украина не должна вступать в НАТО, демилитаризация и денацификация Украины, недопущение иностранных военных.
📍РФ готова рассмотреть введение военных только из Китая, Бразилии и Белоруссии, не более 20 тысяч.
📍Трамп выдвинул свои условия: создание демилитаризованной зоны на 1300 км с миротворцами стран НАТО.
📍Если РФ нападает на этот контингент, это приравнивается к нападению на НАТО, и задействуется 5 статья НАТО.
📍 Путин отверг мирный план Трампа и сорвал эту встречу, которая должна была завершить горячую фазу войны.
📍Трамп обещал, кто не согласится на его план – он задействует всю силу США. Быстро вооружит Украину, включая передачу Tomahawk и другого нового вооружения и обрушит санкции на РФ.
Prervana• 30 декабря 2024
Ответ дляДева Мария
Та через пару дней уже будет неинтересно😆😆😆
Zhanetta• 30 декабря 2024
Ответ дляYaЯна
Та всі знаємо, що ловить хайп. А моя мама 68 років дзвонить мені і каже: а Гордон сказав....
Він дав їй маленьку надію, це не нормально.
Скаржимося усі
А чому не можна просто його не слухати і не сприймати його слова серйозно? Я його не слухаю і мені пофіг хто що меле з екранів.
Zhanetta• 30 декабря 2024
Ответ длякатерина12009
Я так розумію, що ’ поматросіл і бросіл’))) Люди полюбляють вірити в диво, а потім страдати від того, що повірили і самі себе зробили дурнями))
Олеся-a8c5• 31 декабря 2024
Ответ дляmarata
А ви вірили, чекали? )
Не смешно