https://www.youtube.com/live/H8sQWEYufTA?si=8weS5nVxXgUZcota
Обираємо Ложная информация
Все, всього тричі натиснути пальцем. Будь ласка, не проходьте повз! Це не можна так залишати
Адміни, не видаляйте, його кара мине всеодно, то хоч так
Обираємо Ложная информация
Корочка Хлеба• 31 декабря 2024
Ответ дляYaЯна
Та всі знаємо, що ловить хайп. А моя мама 68 років дзвонить мені і каже: а Гордон сказав....
Він дав їй маленьку надію, це не нормально.
Скаржимося усі
+
lekon-lekon• 31 декабря 2024
Ответ дляVlada-Maria
ті. хто , висолопивши язика і причмокуючи, у 2019 році летів за кінцем епохи бідності
У вас всі виборці Зе винуваті у всьому що десь відбувається. На чому грунтуються твердження? Схоже, що яник визиває менше негативу, ніж Зе, хоча за всіх більшість голосувала.