КротоТо• 31 декабря 2024

Можете обьяснить, почему на НГ все готовят, пьют, готовятся?

На фи га ?
Кудрі кручу сама• 31 декабря 2024
Щоб було що згадати
Сегодня не целуюсь• 31 декабря 2024
Не готуйтеся, не готуйте, не пийте
Чемодан-Вокзал-Майами• 31 декабря 2024
Чтобы готовиться, готовить и пить)
Тарологичка• 31 декабря 2024
Традиция
интайм_не_предлагать• 31 декабря 2024
так заведено
Анонимушка• 31 декабря 2024
Ритуал. Люди хочуть свята. Вам не треба, мабуть, тому і нефіг.
Мексиканочка• 31 декабря 2024
Далеко не всі. Різдво, для багатьох основне зимове свято
Пустощі-веселощі• 31 декабря 2024
Автор, вас хтось змушує?
Сегодня не целуюсь• 31 декабря 2024
Запекла м´яса, випила газіровки з дитиною, закусила апельсином.
Завалилися спать
Гірчинка• 31 декабря 2024
Праздника хотят
Чемодан-Вокзал-Майами• 31 декабря 2024
На Новый год готовят,
Готовятся и пьют!
И только тролли вредные,
Сидят баклуши бьют!
Зубачистка• 31 декабря 2024
Ну так цей день вважається святом, то може тому? 🤔 Дивні у вас питання. Якщо для вас не свято - не готуйте, не пийте
Сегодня не целуюсь• 31 декабря 2024
Знайшла цікавий рецепт медовика, може на вихідні зроблю
Птица Говоруша• 31 декабря 2024
думаю,з часом,це зміниться.на Новий рік буде,просто,свято Василя,а всі святкування перенесуться на Різдво.
але,з часом!
Вероятненько• 31 декабря 2024
Тому ще це своєрідна умовна дата,коли все старе закінчується,а нове починається.
Дякуємо старому року,і зустрічаємо Новий.
Плету интриги• 31 декабря 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
На Новый год готовят,
Готовятся и пьют!
И только тролли вредные,
Сидят баклуши бьют!
Это от чего на такое вдохновение пробивает, поделитесь
Вероятненько• 31 декабря 2024
Ответ дляПтица Говоруша
але,з часом!
Не буде такого,бо це не просте свято Василя,а зміна одного року на інший
Чемодан-Вокзал-Майами• 31 декабря 2024
Ответ дляПлету интриги
Та я тут периодически выступаю поэтом Незнайкой, может это от голода?)) Я еще не ведала оливье, только нюхала
Мексиканочка• 31 декабря 2024
Ответ дляПтица Говоруша
але,з часом!
Вже багато чого змінилося.
волосатое стекло• 31 декабря 2024
Двадцатая тема от злых и одиноких! Не надоело ещё спрашивать одно и тоже,чтобы собрать побольше единомышленников? Какое вам дело кто и как отмечает ? Люди хотят и готовят 20-30 блюд,кто не хочет или другие причины тот так отмечает. Но новый год никто не отменит, и не надо нести сюда свой негатив !
я Кукарача• 31 декабря 2024
Тому що це ще один такий самий день в році. Ні, можна кожен день готуватись і пити, але тоді втрачається відчуття свята і це стає буденністю. А її і так хватає в нашому житті.
Ванна Тазиковна• 31 декабря 2024
З часів дохристиянської доби так повелося серед людей. Свято, їжа священна, Рід, Боги серед людей. Чим багатший стіл, тим кращий буде прийдешній рік
Хочу наколоти губи• 31 декабря 2024
Буду пожалуй в меньшинстве. Мой нелюбимый праздник, потому что ночью не ем. И вообще я жаворонок, который рано ложится спать. А по факту конечно каждый отмечает как хочет) или не отмечает))
Не їм після шостої• 31 декабря 2024
Не знаю,но сама уже выпила и наелась))зато в кою веки в ресторанчик выбралась
Фрекен бок• 31 декабря 2024
А зачем вам это объяснять? Хотят, готовят, едят, пьют, не хотят, не готовят. Делайте как хотите.
Мексиканочка• 31 декабря 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Для мене взагалі не свято. Повечеряли в 18.00 і все. В 21.00 в ліжко.
Їсти вночі це точно не мій варіант святкування, та і дефіциту зараз немає, як в ссср. Всі продукти доступні завжди
Бойцовская• 31 декабря 2024
Ответ дляПтица Говоруша
але,з часом!
какого еще Василя? 21 век на дворе, все больше атеистов. не видать вам торжества мракобесия!
Чесно брешу• 31 декабря 2024
Подивилася святкування НР в Сіднеї в Австралії такий салют, феєрверк.Вийшла до себе на балкон, темрява, де-не-де віконці в квартирах світиться, собака виє безпритульний.Так стало сумно, за що це нам, чому такий сусід припіжаний поруч.Який то голодомором, війною, іспитом на ЧАЕС нас знищує.
Пішла відкрила пляшку вина, може попустить
Бойцовская• 31 декабря 2024
Ответ дляЧесно брешу
та ну нафиг тот салют, от каждого баха дергает(
Хочу наколоти губи• 31 декабря 2024
Ответ дляМексиканочка
Сто відсотків. Мої друзі до 5 ранку пʼють їдять, так що всі різні)