успокойте_Меня• 01 января в 02:06

Будете отмечать Рождество 7го?

Гірчинка• 01 января в 12:03
Ответ дляІллюха Перчик
Це жесть.
А чё?
Шо не устраивает?
Іллюха Перчик• 01 января в 12:04
Ответ дляГірчинка
А чё?
Шо не устраивает?
Вы еврейка что ли?
Аноним_1857• 01 января в 12:05
Ответ дляЗвездолётчица
Удалено администрацией...
Цей наратив вже заїзджений, методичну і нема чим оновити?
Іллюха Перчик• 01 января в 12:06
Ответ дляАноним_1857
А при чому тут методички?Який норотив?Те що ви плюєте на свої традиції і з радістю щастя на очах приймаєте традиції чужорідних народів?Явно не дружелюбно налаштованих,хитрих і досить могутніх,які зроблять тут вимерлу пустелю єгипту.
Гірчинка• 01 января в 12:08
Ответ дляІллюха Перчик
Вы еврейка что ли?
Нет.
Но за срачами так званых православных ржачно наблюдать.
Такие ж все веруны, а какие зарубы в интернете устраивают. С прокленами с угрозами найти и сдать в СБУ
И прочей ересью. Представляю оффлайн как это все происходит. Перья, космы, зубья во все стороны летели б)))
Евреи все соблюдают какую тысячу лет. И похрен им те календари. Юлианский, григорианский.
А наш нарИд так с воодушевлкние со всей святой Верой так друг друга мочит
Іллюха Перчик• 01 января в 12:08
Ответ дляАноним_1857
Ти скоро мацу будеш їсти і будеш казати що це Українська традиція.
Гірчинка• 01 января в 12:09
Ответ дляІллюха Перчик
О, а вы шо? Антисемит?
Іллюха Перчик• 01 января в 12:10
Ответ дляГірчинка
О, а вы шо? Антисемит?
Х.емит!!!
Іллюха Перчик• 01 января в 12:11
Нехай кожен народ святкує свої свята і не забуває своїх традицій!!!Народ який забув свої традиції буде винещений з лиця землі!!!
Гірчинка• 01 января в 12:11
Ответ дляІллюха Перчик
Х.емит!!!
Я в такие слова ставлю букву У))) вместо точки
Правильно?
Борщик• 01 января в 12:12
Ответ дляАноним_1857
Не паліться, так і пишіть - хожу в московський ратріархат, а там мізки промили... прикриватись многолєтніми традиціямм, а не визнати, шо вони настільки ортодокси, що єдині в світі не погоджуються з правильною тривалістю року... до речі, святкувати 25-го многолєтніша традиція, ми так сотні років святкували..
Я в церковь не хожу. А разве у нас не запретили рашистскую церковь?
Гірчинка• 01 января в 12:13
Ответ дляІллюха Перчик
Пытання.
А какие традиции были здесь, на территории нынешней Украины 2 тысячи лет тому.
До рождества?
Іллюха Перчик• 01 января в 12:14
Ответ дляГірчинка
Правильно?
Євреї ніколи не святкують свят чужих народів.Вони строго дотримуються традицій свого народу.Отже Українці теж є інший народ і мають дотримуватися традицій свого народу.Не викидати своїх дітей на смітники,не пити,не курити не робити абортів,а бути сильним,розумним і міцним народом.Таким як є Євреї.В іншому разі,якщо ми занепастимо себе,та свої традиції інші народи нас розірвуть і розвіють по землі як попіл!!!
Гірчинка• 01 января в 12:14
Ответ дляБорщик
Подпольно вроде правят.
Соседка очень набожная бабуля, рассказывала
Акуна_Матата• 01 января в 12:15
Ответ дляІллюха Перчик
Істина! Коли збираємося на щекавиці?😀
Борщик• 01 января в 12:15
Ответ дляГірчинка
Подпольно вроде правят.
Подпольная церковь
Гірчинка• 01 января в 12:15
Ответ дляІллюха Перчик
Согласна. Написали красиво и правильно.
Только откуда христианство пошло?
Не от евреев ли?
Іллюха Перчик• 01 января в 12:16
Ответ дляГірчинка
Согласна. Написали красиво и правильно.
Только откуда христианство пошло?
Не от евреев ли?
Тому вони і сильні і дуже розумні і могутні!!!
Аноним_1857• 01 января в 12:16
Ответ дляІллюха Перчик
Ми святкували Різдво сотні років 25-го, поки московська церква не наплювала на наші традиції і відмовилась перейти на сучасний календар, в той час як навіть совєти в світському житті перейшли на нього... не показуйте свого невігластва, беріть інформацію з різних джерел, щоб зрозуміти суть переходу... ну чому в нас посівали після Різдва, і у посівалних віншуваннях - привітання з Новим роком? Правильно, тому що зажди українці святкували Різдво, а потім новий рік!!!! Ну чому у нас був Старий новий рік? Ви над цим не задумувались, Адепти многолєтніх традицій ?
Гірчинка• 01 января в 12:17
Ответ дляІллюха Перчик
Так шо, на хануку?
Вы где живёте?
Аноним_1857• 01 января в 12:17
Ответ дляІллюха Перчик
Ми святкували Різдво сотні років 25-го, поки московська церква не наплювала на наші традиції і відмовилась перейти на сучасний календар, в той час як навіть совєти в світському житті перейшли на нього... не показуйте свого невігластва, беріть інформацію з різних джерел, щоб зрозуміти суть переходу... ну чому в нас посівали після Різдва, і у віншуваннях привітання з Новим роком? Правильно, тому що зажди українці святкували Різдво, а потім новий рік!!!! Ну чому у нас був Старий новий рік? Ви над цим не задумувались, Адепти многолєтніх традицій ?
Аноним_1857• 01 января в 12:18
Ответ дляІллюха Перчик
Московський патріархат так віщає по протоколу ? А чим ще вони можуть своє твердолобство виправдати? Ось такими тупими наративамм
Ну ниче се• 01 января в 12:19
Ответ дляІллюха Перчик
До новогодних куриц это не дойдет. Они просто курицы)
Іллюха Перчик• 01 января в 12:20
Ответ дляАноним_1857
Головне що б в народі люди любили і поважали одне одного.Якщо буде це,то і свят ніяких можете не святкувати.При такій ненависті як зараз то ти святкуй,не святкуй.Подівіться навколо що робиться.Люди викидають своїх дітей на смітники,продають,пють вживають всяку гидоту,ненавидять та проклинають одне одного.Це в нас тут не потрібно кудись їхати далеко.при такому підході ніякі святкування вам не допоможуть.Або народ поважає одне одного та старається жити добре або такий народ зникає з лиця землі.Від ненависті ще ніхто не процвітав.
Іллюха Перчик• 01 января в 12:20
Ответ дляНу ниче се
З такою ненавистю ніяке свято не допоможе.
Гірчинка• 01 января в 12:21
Ответ дляІллюха Перчик
Поддерживаю такой пост.
Без сарказма!
Квітка папороті• 01 января в 12:21
В нашей международной компании, которая ни в Украине, ни в рф не работает, был информационный постер-напоминание, что Рождество 25-го и 7-го
Аноним_1857• 01 января в 12:22
Ответ дляБорщик
Твердолобі все одно ходять... і паляться на таких коментах і темах.. ті що 7 святкують, то з московського патріархату, їм мізки там промивають, що не можна своїх традицій зраджувати, інакше буде кара за гріх..
Іллюха Перчик• 01 января в 12:23
Ответ дляГірчинка
Поддерживаю такой пост.
Без сарказма!
Народ має стояти одне за одного, бути дружнім, допомагати одне одному.В цьому нехай будуть ваші свята.Де це є ? ДЕ?
Аноним_1857• 01 января в 12:23
Ответ дляГірчинка
Пытання.
До рождества?
Ніхто вам достеменно не скаже, бо писемних джерел з того часу не лишилось