ХвостПистолетом• 01 января 2025
Як зробили б Ви?
У мого чоловіка є тітка якій 85 років сама себе обходить, але пам´ять у неї частково помне, частково провали)...живе в селі! Отримує пенсію 6000 грн. До неї ходять хто може і неможе займає гроші, а повертати, я так розумію шиш....вона, себе називає простофіля! Як зробилиб Ви...віддає нам картку, щоб гроші були у нас, а через 2 дні звоне везіть назад...ну маразм!!! Її обробляють там по повній, а лохоми виставляє нас!
Задираю носа• 01 января 2025
Ответ дляДа Щас же
Вимолодці, а сестра хай розказує, що хоче, в неї нема доказів
Та мені пох на неї, але чоловік дуже важко це переносив перший час.
Він навіть вчора за столом згадав, що у 24 році- це найважче що з ним відбулося
А він ( до слова) отримав сильну інвалідність і ще плюс інсульт у 2024.
Загалом йому ну дуже важкі ті слова були…
Бо ніби він обікрав маму (
Да Щас же• 01 января 2025
Ответ дляХвостПистолетом
Тож ніхто не відмовляється, але бісить саме те що ти хочеш допомогти, а те щей поганий...
Вам ніби ж не 16, щоб такому дивуватися. Любов - це нічого не очікувати натомість. Он деякі в дітей все вкладають, а вони батьків брудом потім поливають. Таке буває, це не новина.
Да Щас же• 01 января 2025
Ответ дляЗадираю носа
Бо ніби він обікрав маму (
Шкода, що він так засмутився.
Да Щас же• 01 января 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
Маме, если она старенькая Вы при любом раскладе обязаны материально и физически помогать , даже по закону. А у автора это тетка мужа, помощь только добровольная и странно было бы ее оказывать за свой счёт, ущемляя свою семью.
Ну тітка по ходу одинока і хата дістанеться саме чоловіку автора.
ХвостПистолетом
• 01 января 2025
Ответ дляДа Щас же
Ні, у неї є син, але в Раші. Хату вже кажуть сусіди по селі, що комусі відписала дарчу
Галя із Дарниці• 01 января 2025
Ответ дляХвостПистолетом
Не по звонку, но она забрать деньги у зайомщиков не может! А потом про нас розповідає, що віддала картку і все таке...ми їй гроші можемо зняти, а вона потім каже, що ми їй їх невіддавали
Таке враження, що ви і х та сама 85-річна тітка.
Якою мовою ви пишете??
В якій місцевості ´ себе обходить; помне; опікунство’ ?
Якою мовою ви пишете??
ХвостПистолетом
• 01 января 2025
Ответ дляМerida
Вы же сами пишите, что у неё деменция. На что вы злитесь?
Так не злюсь. Вона помне, що займала, а щоб їй віддали гроші сказати людям не може або не повне
Да Щас же• 01 января 2025
Ответ дляХвостПистолетом
Тобто ви з нею не спілкуєтеся, але збираєте чутки по всьому селу, ну й картку її, правильно?
Да Щас же• 01 января 2025
Ответ дляГаля із Дарниці
Якою мовою ви пишете??
Що не так зі словом опікунство?
Галя із Дарниці• 01 января 2025
Ответ дляДа Щас же
Що не так зі словом опікунство?
У авторки опекунство.
Мені телефон навіть виправив на ´і´
ХвостПистолетом
• 01 января 2025
Ответ дляДа Щас же
Спілкуюсь і до неї провожу продуктииоплачую комуналку