Не вмію заміряти• 01 января в 14:24

Яку країну Ви б розглядали як золоту середину між Україною і Німеччиною для житт

Ілюзій про Європу ніколи не мала, всім скрізь важко і непросто. Може щось підкажете зі свого досвіду?
No problems• 01 января в 15:49
Ответ дляНе вмію заміряти
Зараз їх достатньо, що буде далі ніхто не знає...
вы много фантазируете, ВЗ вам гарантирована и все, и то она уже скоро закончится.
Вы очень наивно полагаете, что переезд очень просто осуществить
автор Не вмію заміряти • 01 января в 15:53
Ответ дляNo problems
Якщо в Вас голова повна обмежень, то не намагайтесь переконати в цьому інших. Знаю досить багато людей які мешкають в різних країнах світу. У кожного свою неповторна історія.
No problems• 01 января в 15:56
Ответ дляНе вмію заміряти
Прежде чем фантазировать сначала законы изучите, чужие истории вам абсолютно нiчем не помогут.
А я давно с гражданством европейской страны, поэтому в теме в отличии от вас
автор Не вмію заміряти • 01 января в 15:58
Ответ дляNo problems
А чому ви вирішили, що в мене нема підстав? Чи чоловіка, чи не навчаюсь в вузі? Ви до,сутьвузько погано і обмежено мислете, європейський паспорт явно не на користь...Раджу ще раз свої обмеженості не переносити на інших.
No problems• 01 января в 16:00
Ответ дляНе вмію заміряти
перечитайте свои посты, особенно про основания.
Главное чтобы вам ваш паспорт, как и ваше гражданство было вам на корысть
автор Не вмію заміряти • 01 января в 16:03
Ответ дляNo problems
Ви якась дивна і дуже обмежена. Де ж там написано, що я Вузі не навчаюсь? Чи не працюю? Можете не відповідати, мислення для Вас складно.
Попельшка• 01 января в 17:18
Ответ дляочки_ннадо
Паразитируете или полноценно живете?
Працюю тайлцайт в адвокатській компанії
Мусик Пусик• 01 января в 17:25
Нет ничего лучше любимой Германии
автор Не вмію заміряти • 01 января в 17:53
Ответ дляМусик Пусик
Нет ничего лучше любимой Германии
Давно мешкаєте? Коли звикли?
Мусик Пусик• 01 января в 18:08
Ответ дляНе вмію заміряти
Давно мешкаєте? Коли звикли?
С апреля 2022. Давно привыкла. Некоторое время назад полюбила.