Шикаю і викаю• 01 января в 20:28

Обʼява няні, щось трохи в шоці

Ось побачила обʼяву, і трохи шокована, не забагато побажань для 4 годин в день, 500 грн та 2 дітей?)Чи можливо це вже норма? А як Ви вважаєте?
З горіха зерня• 02 января в 22:21
Ответ дляМишка-шалунишка
Більшість батьків платить репетитору 10 років і на виході дитина не говорить і не розуміє іноземну. За що платили?
Найкращі репетитори, яких знаю особисто, займаються онлайн, дорого, до них черга мінімум на рік. Бо є результат - дитина вільно говорить і все розуміє.
Не сильно зрозуміло, чесно кажучи, як так виходить. Старшій 12, займаються на якійсь платформі півтора роки. Ну Гарі Поттера дивиться спокійно. Це ж робота самої дитини. А по вашому лишень репетитора. То мій чоловік репетиторів у очі не бачив, основна мова робочого спілкування - англійська. Не прямо високий рівень, з етнічним англійцем не сплутають, але все ж
АсобеннАя• 02 января в 23:27
Ответ дляДжавеліна
Так нужно предлагать больше, чтобы найти профессионала. А за предложенное вознаграждение только тётя с соседнего подъезда согласится или молоденькая девочка, которой копеечка нужна.
Или учитель, который устал скакать перед 30ю ангелочками и за те же деньги выучит уроки с двумя
Щебетуха• 03 января в 00:27
Ответ дляМальчун-задирун
Не смешите про ’майже у всіх однакові зп’ )))) Даже с учетом налогов никогда у врача и уборщицы в развитых странах не будет почти одинаковых зарплат
ЗП різні, але після сплати податків, різниця між ЗП не така і велика. Прибиральниця сплачує мінімальні податки, а у професора з зп €10тис, податки сягають майже половину. Тобто: кожна професія дає можливість жити гідно
PORKA• 03 января в 10:42
Ответ дляПекельнi Борошна
Все набагато простіше)
Я отримую стільки, скільки мені готові платити. І якщо мені платять, значить вважають, що мій досвід, вміння і результат, який я забезпечую вартує цих грошей.
Якщо ви вважаєте, що вартість вашої робочої години - це 1000 грн чи 2000 грн, та хоч і 10 тис грн, то продайте її. Якщо знайдете, хто вам заплатить такі гроші, значить ваші послуги дійсно вартують стільки.
Питання не в цьому, а в тому, чому ви вирішили, що хтось має отримувати більше-менше? Хто ви така щоб знецінювати працю няні?
Пекельнi Борошна• 03 января в 11:03
Ответ дляPORKA
я не вирішую, скільки має отримувати няня, я озвучую, скільки я особисто готова була б за це платити. І огрунтовую чому. Тому що для цієї роботи достатньо бути просто адекватною відповідальною людиною, вона не потребує додатково освіти чи спеціальних навичок, з нею справиться і 11-класниця і пенсіонерка.
І далі шукала б бажаючих працювати на таких умовах.
Якщо ви вважаєте, що ваші послуги няні мають коштувати 500-1000 грн за годину - ви так само можете озвучувати цю суму. І шукати бажаючих оплачувати вам таку вартість.
І все, і ніякого знецінення)
Н@Диете• 03 января в 14:40
Ответ дляМарфа Українівна
А если ребенок не хочет делать домашку....
Сидит такой и .... а я нипанимаю
Как помогать будете?
Вам еще есть готовить и на кружок идти
А он так заунывно .... а я нипанимаю-ю-ю-ю....
И я не хочу и не буду, не буду, аааа
Пить, писять, яблочко, ты плохая, сделай сама.Напиши за меня, я не знаю...
А то прям сказки пишут: такие пришли сами, руки помыли, сели пообедали и давай за уроки.Сами посмотрели что, открыли и все написаои.На завтра сложили портфель сами и не знаю, полы пошли подметать.
Н@Диете• 03 января в 14:45
Ответ дляМарфа Українівна
Ок, нашла, включила, оставила ребенка смотреть, сама ушла готовить еду
и тут заунывное.... а я нипанимаю-ю-ю-ю....
Кто вам сказал, что ребенок хочеть слушать эту бурду? Он и на уроке это не слушал)) Он хочет в телефоне видосики смотреть))
Тем более, что и няне проще не парить себе мозг за копейки, в лучшем случае продиктовала что писать бегом.И спокойно включить потом ютуб тому дитю.Или вывести на улицу, пусть гасают как дикари.
Какой спрос за почти бксплатно?Живые, ноги руки целы?Функция выполнена.
Н@Диете• 03 января в 14:51
Ответ дляжінка незаміжня
значить у вашому світі жінки не працють а лише такі от лениві ледащо лежать собі і в вус не дують, дитиною займатись хоже, стерво таке... лише шукає таку ось нещасну забиту жіночку, щоб всі роботи робила задурно ну в крайньому випадку, за копійки.
Ви навіть не можете собі уявити, що мами теж працюють і шукають няню, щоб провела час з дитиною поки мати/батьки не повернуться з роботи і дитина мала свою звичну рутину в цей час: кружки, прогулянки, обід чи полудник, домашнє завдання, якщо є.
Так пусть платят.Адекватно.И все.
Н@Диете• 03 января в 14:52
Ответ длябарабанщица
Ні
С рождения детишек на работу, что ими еще заниматься...
Н@Диете• 03 января в 14:54
Ответ дляжінка незаміжня
знову
Мати ПРАЦЮЄ!

ви типова домогосподарка, яка навіть не має уявлення, що є такі жінки, які працюють поза межами свого будинку повний робочий день
Дети опция необязательная, можно не заводить детей.
Н@Диете• 03 января в 14:56
Ответ дляПухнасті штани
А мама пришла и качественно провела время с ребенком и все довольны. А кто на кружок отвёл, это вторично)
Телефон разрешила?
пьЯНА• 03 января в 14:58
Ответ дляУкраиночка
В магазині де я бачила оголошення , не такий графік .
А який?)
Н@Диете• 03 января в 15:31
Ответ дляНе прохожу мимо
ну например оживленную дорогу нужно переходить по пути из школы домой, собраться вовремя на кружки, сообразить как разогреть еду если вдруг выключили свет. раньше эти проблемы работающих родителей решала продленка, а сейчас у нас в городе продленка только в нескольких школах, в остальных вторая смена и делай что хочешь со своим ребенком
Ключевое ’ со своим ребенком’.
А кто с вашим ребенком вам что должен?
Не прохожу мимо• 03 января в 19:08
Ответ дляН@Диете
Ключевое ’ со своим ребенком’.
А кто с вашим ребенком вам что должен?
Вообще не понятно к чему ваше высказывание. У каждого ’свой’ребенок, кто то сидит в декрете 10 лет, кто то ищет няню, у кого то куча бабушек, мои СБ выросли уже.