Пупс• 02 января в 12:27

Чи можна вибрати шарф, якщо на бірці вказана лише суха чистка

Є такий шарф
https://edinburghcashmere.co.uk/products/100-pure-...
Увібрав у себе запах парфумів, які вже не ношу.
Тижневе провітрювання на балконі не допомогло. Чи можна випрати гелем для шерсті, у холодній воді?
ЭкстрасенсиХаЯ• 02 января в 12:30
Жесть
Це магазин товарів для мерців? Чи що за одяг який торкається до тіла але не можна прати ?
Сонячний зайчик• 02 января в 12:32
Можна, руками в холодеій воді
Ні грама• 02 января в 12:32
Можна і в гарячій
автор Пупс • 02 января в 12:32
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Жесть
Цк Ви дарма. Шарф дуже теплий і якісний.
Я підозрюю, мається на увазі суха хімчистка))
Бензопирен• 02 января в 12:33
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Жесть
Ви вперше стикаєтесь з речами, які треба чистити тільки в хімчистці?

Автор, шарф - не светр і не сукня. Його не так страшно прати, навіть, якщо на бірці тільки суха чистка.
Наберіть в таз холодной води, налийте туди трошки рідкого мила або геля для душу. Покладить шарф на годинку. Потім пополощіть, трошки руками відіжміть та сушіть на рушнику горизонтально. Я так перу свої два шарфи кашемирові, кашемирові рукавички та шкарпетки.
автор Пупс • 02 января в 12:35
Ответ дляБензопирен

Дякую! Пальта я здаю у хімчистку, шарф жаба дусить нести))
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 02 января в 12:36
Тільки ручне прання. І не можна прати гелевеми порошками. Краще взагалі купити порошок для шерсті. Нічого йому не буде.
Бензопирен• 02 января в 12:38
Ответ дляПупс
Якщо чесно, я не дуже розумію, що там за парфум, який аж так в´ївся в шарф, що ви його не можете носити. Я користуюсь парфюмерією майже щодня, але жодного разу не було, щоби я мала прати шарф через це. Зараз такі теплі зими, що той кашемір на себе мотаєш разів п´ять за сезон. ну, може десять. Тому перу все один раз навесні)))))
автор Пупс • 02 января в 12:38
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
У мене є гель саме для шерсті, з ланоліном, светри шерстяніним перу. Вручну, без віджиму.
Правда на бірках светрів все ок, прання дозволене.
автор Пупс • 02 января в 12:40
Ответ дляБензопирен
Парфум вічний, bois imperial🤣 от чую його і все.
Шарф мотаю на пальто. Я мерзлюк.
Бензопирен• 02 января в 12:40
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Хімію для вовни та шовку потім дуже важко виполоскати, якщо переш руками. Я вже так один раз мала клопіт з Перволем для делікатного прання. Вода майже прозора, але мильна. Я замахалася з того тазу воду виливати і нову заливати. Все ж таки, ці засоби розраховані на роботу пральної машини, а не на руки. А ось звичайні ’людські’ шампуні, гелі для душу або рідке мило - ідеально.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 02 января в 12:41
Ответ дляПупс
Я б на вашому місці цим порошком би прала вручну і все. Може загугліть також про то як прати делікатну шерсть. Моїй подрузі в хімчисткі спортили кашемірове пальто, так що хімчистка це не залог якості.
Пускаю бісики• 02 января в 13:59
Ответ дляПупс
Це виробник перестраховується. Але будь яку річ з вовни/ кашеміру можна прати спеціальним засобом хоч руками хоч в машинці на режимі вовна/ ручне прання.
Сільський ансамбль• 02 января в 17:23
Ответ дляПускаю бісики
Перестраховується, бо не впевнений в якості.
Я навіть бабовняний светрик нещодавно втратила, виправши вручну. Така от чудова тканина була. Не дивно, що на неї поставили відмітку ’лише хімчистка’