Пацака-задирака• 02 января 2025
Хто ставив холтер?
Самопочуття погане , сказали зробити якесь навантаження .
Я пройшлася для мене це вже навантаження (((
Дадосвидания• 02 января 2025
Ответ дляПацака-задирака
У вас високий тиск ?
Мамі по екг сказали ніби інфаркт був
Тиск постійно високий .
Мамі по екг сказали ніби інфаркт був
Тиск постійно високий .
При проходженні ХМ ЕКГ потрібно вести щоденник, де записувати симптомитику (час вказувати), фізичне навантаження (час вказувати), прийом ліків (які і вказати час), сон (від_ до_). Тоді кардіолог при написанні заключення буде особливу увагу звертати на моменти вказані в щоденнику.
Холтерівський монітор ЕКГ можна встановити на 1 добу, на 2 доби, на 3 доби, на 1 тиждень, на 2 тижні.
Із фізичних навантажень у мене були - 3-4 раза по декілька хвилин велотренажер.
Ще фізичне навантаження може бути при проходженні ХМ ЕКГ - сходинкова проба (піднятися сходами на 3-4 поверх і потім у щоденнику записати симптоми, які відчувалися при цьому фізичному навантаженні).
Пацака-задирака
• 02 января 2025
Ответ дляДадосвидания
Дякую що я казали за ліки
Я цей момент упустила