ПП-шница• Изменено 02 января в 13:36
Чи треба поступатися декретчиці робочим місцем
Конфлікт у відділі, я третя сторона (ні декретчиця, не новий співробітник). Виходить з декрету співробітниця, яка до декрету пропрацювала 10 років, мала найзручніше місце в кабінеті. Зараз на цьому місці сидить відносно нова співробітниця, яка числиться не на декретному місці. І поступатися ним не хоче. Керівництво самоусунулося, сказало вирішувати питання самостійно. Хочу почути, як це відбувається у інших. Поділіться досвідом.
P. S. Я в хороших відносинах з обома, не хочу ставати ні на чий бік.
Анонім Завгосп• 02 января в 16:16
Ответ дляДавно без алко
Я так колись прийшла на декретне місце. З часом мене перевели на іншу посаду, наш відділ пересадили у інший кабінет, де були вже меблі. Через час вийшла вона -
Королева-мати. Їй поставили стіл з кріслом в не дуже зручному місці, бо на її посаду після мене нікого не брали. То це чудо підійшло до мене і питає чи вистачить мені тижня, щоб звільнити її місце. Я тільки посміялася, думала, що вона шуткує. Але до мене почали ходити її подружки і розказувати чому я маю їй поступитися. Мене це стало підбішувати і я просто поговорила з начальником і від мене нарешті відчинилися. Але ще довго робили ´козью морду´.
От що це було?
Ой, в мене таких історій купа.
Прийшла новий головбух, з´ясувала, що бухгалтери не взаємозамінні, тобто вміють тільки свою ділянку виконувати і героїчно ходять під час відпустки та лікарняного на роботу. Зобов´язала всіх заміняти один одного, не всі всіх, а наприклад Оля знає і роботу Іри, Іра знає роботу Олі і т.д.
Боже, що тоді було)))) Такого курятника я не бачила ні до того, ні після того. Найактивнішу революціонерку звільнили, інші швидко допетрали, що в штатному розписі всі вони бухгалтери 1 категорії.
Далі навіть сподобалось їм нормально у відпустку ходити.
_Alekssandra_• 02 января в 16:16
Ответ дляПП-шница
Фізичному : стіл, крісло, розташування
У меня до декрета было отличное рабочее место, одно из лучших. Уходя в декрет я спросила сохранится ли оно за мной, сказали руководители, что, конечно же нет. Так и произошло, собственно. Вышла и ’села’, где было место
marydgayne• 02 января в 16:17
Ответ дляПП-шница
Тепер протрузії у хребті як наслідки
остальные в отделе все нерожавшие?)
Давно без алко• 02 января в 16:18
Ответ дляМарафетчица
Я б на місці нової співробітниці чітко усвідомлювала, що я сиджу на робочому місці людини, яка в декреті і має повернутися. Звичайно, після виходу декретчиці перейшла б на інше місце.
Ви коли приходите на нове робоче місце, то вивчаєте там історію меблів?!
Україна понад усе!• 02 января в 16:18
Ответ дляПП-шница
Тепер протрузії у хребті як наслідки
Троль
_Alekssandra_• 02 января в 16:18
Вы, автор, не встревайте. Есть же ’руководитель’, решать такие вот бытовые вопросы- его обязанность.
marydgayne• 02 января в 16:18
Ответ дляБулькаю
Декретчиця права. Це було її місце до декрету, вона має право його займати. Коли пропонували обрати місце новій співробітниці, були неправі
ничего подобного! стол и кресло не закреплены за человеком на всю жизнь), лишь ее должность.
Анонім Завгосп• 02 января в 16:18
Ответ для_Alekssandra_
Ткніть їх носом в тему
.
_Alekssandra_• 02 января в 16:20
Ответ дляАнонім Завгосп
Ткніть їх носом в тему
.
Мне не актуально, я там уже давно не работаю.
Но и я считаю, что правильно было сделано
marydgayne• 02 января в 16:20
Ответ дляПП-шница
До декрету у відділі пропрацювала 10 років. Нова трохи більше року
уйдет новая в декрет и та старая займет свое прошлое место) иначе никак не выйдет.)
marydgayne• 02 января в 16:22
Ответ дляПП-шница
Я так само. З одного боку, мені б хотілося після довгої відсутності зайняти те місце, на якому вже звикла працювати. Але з іншого, ніхто ж не буде сидіти на табуретці, якщо вільне м´яке крісло людини в декреті.
Автор, всем так хочется, но декретчицы выходят на свободное место, а не на свое додекретное. И у меня так было, тоже госслужба. И у меня тоже было самое удобное в кабинете)) но пришла на свободное место. И это нормально.
marydgayne• 02 января в 16:23
Ответ дляПП-шница
Але ж у кожного з нас були співробітники, які були на тривалих лікарняних. У нас ніхто їх місця не займав ( наприклад, у нас була жінка, у якої виявили онкологію). Чи може то тільки в нас?
больничный и декрет - это разные вещи. если человек на больничном, то на его должность никого не берут.
Давно без алко• 02 января в 16:23
Ответ дляБулькаю
Ну тобто законодавчого акту не існує?
Законодавчого акту на що? На передачу табуретки?
Анонім Завгосп• 02 января в 16:23
Ответ для_Alekssandra_
Та я жартую.
Мені досі дивно як взагалі можна не розуміти, що стіл, стілець і куток в кабінеті не належать конкретному працівнику.
Душа компанії• 02 января в 16:24
Ответ дляПП-шница
Тепер протрузії у хребті як наслідки
Удалено администрацией...
Слоник-тоник• 02 января в 16:27
Ответ дляМаурита
Нет,человека из декрета будут гонять, которая 10 лет отработала,а какая-то сцыкуха припёрлась и не согнать.Фактическое место и должность остаются всегда,если нет каких-то глобальных изменений.Она не уволена,не понижена в должности,вышла на свою должность и своё рабочее место.Я бы не уступила ни при каком раскладе.Новенькая хитро сделанная,выбрала лучшее,ну теперь придётся подвинуться.Без году неделя,как говорится,а туда же-права качать.
очень интересно, как бы вы не уступали?)) мордобой устроили с перетаскиванием кресла как каната?)) кто кого?
Или за волосы бы оттащили? Тоже вариант, сразу стало бы понятней, кому не место в коллективе)
marydgayne• 02 января в 16:27
Ответ для_Alekssandra_
Если руководитель станет на сторону декретчицы, то это уже будет панибратство и непрофессионализм. Так как никто не имеет права пересаживать сотрудника в угоду другому сотруднику. Столы и стулья не могут быть закреплены.
Душа компанії• 02 января в 16:28
Ответ дляБулькаю
На период отпуска по уходу за ребенком до достижения им трех лет за работником сохраняется место работы (должность). Должность, а не стол , стул и геолокация до сантиметра.
Два-три тижні і фсьо• 02 января в 16:31
Ответ дляБулькаю
Например, на моей предыдущей работе декретчица, во время первого декрета родила и сразу, не выходя на работу, взяла второй декрет. В итоге, ее не было на работе больше 5 лет. Что, нужно было всё это время держать рабочее место для неё? К тому же, после выхода с декрета, она сразу же написала заявление на увольнение и пошла в отпуск. И смысл держать для декретчиц их рабочее место пустым
Душа компанії• 02 января в 16:32
Ответ дляПП-шница
Звичайно, наслідків важких пологів в природі не існує) тільки у фантазіях)
Пологи і все що не стосується роботи - є виключно відповідальність самої людини, а не колективу.
Душа компанії• 02 января в 16:35
Ответ дляПП-шница
Так, тоді (до повномасштабної) були у всіх у відділі були зручні м´які крісла. Тепер вже не у всіх (
І що з того? Крісла були іменним подарунком ? Ні. Якщо у декретчиці атрофувалися за період сидіння в декреті почуття міри, то хай собі купить крісло і воно буде її власне.
Душа компанії• 02 января в 16:38
Ответ дляАнонім Завгосп
Автор, розкажіть нам чим цей двобій закінчиться.
Так авторша і є той самою декретчіцею.
Душа компанії• 02 января в 16:39
Ответ дляПП-шница
Я думаю, що без залучення керівництва не обійдеться. За одно і всі побачать, кого воно насправді цінує)
Може Ви знову підете в декрет?
Душа компанії• 02 января в 16:40
Ответ дляПП-шница
Вони одного віку, новенька не молодий спеціаліст. Якщо це важливо, то у неї вже є двоє дітей, і на лікарняних вона буває не дуже рідко. У декретниці 1 дитина. Якщо вже почалися розмови про лікарняні
Народжуйте ще.
Душа компанії• 02 января в 16:41
Ответ дляПП-шница
А де я писала, що то моє крісло?
Це чорним по білому шито.
Анонім Завгосп• 02 января в 16:42
Ответ дляДуша компанії
Так авторша і є той самою декретчіцею.
Так, але ж вона явно розраховувала на суцільну підтримку. А не так сталося))
Душа компанії• 02 января в 16:44
Ответ дляПП-шница
Її б влаштувало повернутися за свій стіл з кріслом без зміни умов (через проблеми здоров´ям)
Проблеми зі здоров’ям це її виключно проблеми. Аби у мене у відділі влаштували таку возню - особисто би вижила дектретку к бісовій матері.
ничевока• 02 января в 16:46
Ответ дляМаурита
Приятно познакомиться, чукча )))
Стартопик, если шо. Третье предложение ВСЕГО ЛИШЬ))))