ПП-шница• Изменено 02 января 2025

Чи треба поступатися декретчиці робочим місцем

Конфлікт у відділі, я третя сторона (ні декретчиця, не новий співробітник). Виходить з декрету співробітниця, яка до декрету пропрацювала 10 років, мала найзручніше місце в кабінеті. Зараз на цьому місці сидить відносно нова співробітниця, яка числиться не на декретному місці. І поступатися ним не хоче. Керівництво самоусунулося, сказало вирішувати питання самостійно. Хочу почути, як це відбувається у інших. Поділіться досвідом.
P. S. Я в хороших відносинах з обома, не хочу ставати ні на чий бік.
Нехай щастить• 02 января 2025
Ответ дляАнонім Завгосп
Ой, в мене таких історій купа.
Прийшла новий головбух, з´ясувала, що бухгалтери не взаємозамінні, тобто вміють тільки свою ділянку виконувати і героїчно ходять під час відпустки та лікарняного на роботу. Зобов´язала всіх заміняти один одного, не всі всіх, а наприклад Оля знає і роботу Іри, Іра знає роботу Олі і т.д.
Боже, що тоді було)))) Такого курятника я не бачила ні до того, ні після того. Найактивнішу революціонерку звільнили, інші швидко допетрали, що в штатному розписі всі вони бухгалтери 1 категорії.
Далі навіть сподобалось їм нормально у відпустку ходити.
Можна запитати, де це ще є таке категорії і тд..
Форточка• 02 января 2025
Ответ дляПП-шница
Я правильно зрозуміла, що всі, хто виходив з декрета, займали вільне місце, а не те, що було до декрету? Так?
Конечно, 100 лет прошло уже, и кресла ее нет уже давно детский садик!
Душа компанії• 02 января 2025
Ответ дляАнонім Завгосп
Так, але ж вона явно розраховувала на суцільну підтримку. А не так сталося))
От не покружили її тут.
Пишущаяся• 02 января 2025
я коли вийшла то взагалі в іншу кімнату (відділ переїхав за три роки) і нічого, працюю
Анонім Завгосп• 02 января 2025
Ответ дляНехай щастить
В сенсі де ще є? В класифікаторі професій, категорії в багатьох спеціалістів є. В штатному розписі зазначається як назва так і код класифікатора, в посадовій чи робочій інструкції також.
тогдалия• 02 января 2025
передайте дєкрєтчице, шо керівництво може псіхануть та переписать штатний розклад) і внєзапно посади не стане.
ничевока• 02 января 2025
Ответ дляАнонім Завгосп
Ну хай звиняє
ничевока• 02 января 2025
Ответ дляДуша компанії
От не покружили її тут.
Кстати, я когда вышла из декрета, то предприятие вообще поменяло форму собственности. Нужно было, пожалуй закатить скандал ’Хочу працювати в ПАТ! Уходила в декрет з ПАТ і вернутись хочу в ПАТ! А ну бистро верніть все в зад!’
СкокоМнеДадите• 02 января 2025
Я сидела за рабочим столом декретчика , прийдя на работу молодым специалистом. И освободила после выхода коллеги на работу. Иначе и быть не может. Потом одна из коллег уволилась и я заняла ее стол. Но тут как всегда понаписывали традиционную билиберду, как вроде в зверинце выросли.
Isa Dora• 02 января 2025
Ответ дляПП-шница
Чому мені не подобається думки?
Мені не подобається хамство і додумування. Тобто ви висловилися, тему можна закривати?
Автор перечитала все ваши ответы.

Видно что вы конкретно поддерживаете декретчицу, а не как пишите что нейтральны.

Девочки правильно говорят.
Анонім Завгосп• 02 января 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
Так вас попередили, значить так було заведено.
А дівчині сказали, що місце вільне і вона може обирати. Вона й обрала. Відчуваєте різницю?
ничевока• 02 января 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
Не, ну если Вы освободили, то конечно)))
А лично я в декрете 9 лет была. Офисные кресла столько не живут. Даже программа, по которой работу делать за это время 3 раза полностью поменялась. И шо робить?)))
СкокоМнеДадите• 02 января 2025
Ответ дляБулькаю
А дайте посилання на законодавчий акт, чому це місце повинний займати новий співробітник
Просто дать. Подж...ник новоприбывшей кллеге, если так не доходит и живет по принципу ’ Все вокруг колхозное ?’
СкокоМнеДадите• 02 января 2025
Ответ дляничевока
Ну тогда декрет был 1,5 года.
ничевока• 02 января 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
Ну тогда декрет был 1,5 года.
Тем более, этот опыт за царя Гороха)) а ещё поджопники собрались кому-то давать, спину не скрутит?)))
СкокоМнеДадите• 02 января 2025
Ответ дляАнонім Завгосп
Воно було ’пока вільне’. Не мається на увазі, що декрет затягнувся на роки
Сиреневая цапля• 02 января 2025
Ответ дляБулькаю
Декретчиця права. Це було її місце до декрету, вона має право його займати. Коли пропонували обрати місце новій співробітниці, були неправі
А якби фірма переїхала в новий офіс з новими меблями, то тоді що???
Все можна вирішити, знайти краще крісло або хай купе якісь накладки, протяг усунути, це ж не сарай, що дме з усіх сторін.
СкокоМнеДадите• 02 января 2025
Ответ дляничевока
Нормальный опыт. И да, песню дурочки тогда никто не пел.
ничевока• 02 января 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
Хочу увидеть как Вы раздаете поджопники за офисное кресло))) человечная Вы наша)))
СкокоМнеДадите• 02 января 2025
Ответ дляничевока
У нас забрать кресло можно ,если человек уволился или сам отдал. Так же и с компом., и с монитором.
ничевока• 02 января 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Ну як шо ’А я хочу працювать в старому офісі і на старому кріслі! Мені тут дує і сонце в око б´є! Зібрались і переїхали назад, бо королєва-мать вернулись і планують приступить до праці!’
ничевока• 02 января 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
Судя по тому, что Вы вышли на работу когда декрет ещё 1.5 года был, то Вас вместе с тем креслом на пенсию скоро укатят
Контрольница• 02 января 2025
Ответ дляПП-шница
Фізичному : стіл, крісло, розташування
Нет, у нас никто физическое место не уступал декретчицам.
Я работала на нескольких работах, нигде такого не было. Для меня это вообще звучит как то смешно и нелепо. Садятся на любое свободное место
Капризулька• 02 января 2025
10 років пройшло, хай сідає там де вільно
ничевока• 02 января 2025
Ответ дляКонтрольница
Ну это ж издержки работы в гос. структуре. Там все ещё как при совке и работу делать в таблице приоритетов где-то на последнем месте.
Вряд ли в какой-то айти конторе услышишь ’Уступи мне моё место трехлетней давности, а то поджопник дам’
Стебель березы• 02 января 2025
Нет
Латвийские_Номера• 02 января 2025
Когда я пришла работать в свою компанию, у меня было крутое место. Потом я ушла в декрет. За три года на нем сидели разные люди. Когда я вышла, на нем сидела другая девушка, которая раньше меня ушла в декрет и вышла, соответственно, тоже раньше. Даже не было разговоров, чтоб я кото-то выгоняла. Три года прошло! Я боялась, что я выйду, а там коллектив весь новый будет и ни одного знакомого лица))) Я ж не купила тот стол и стул и тот квадратный метр в кабинете. Я села на свободное место, хотя оно мне нравилось меньше. Потом еще одна девушка ушла в декрет и я заняла ее место, тоже одно из лучших, по моему мнению. А на моем месте потом сидела уже другая девушка, которая тоже вышла из декрета))) Когда я уходила во второй декрет, то понимала, что мое крутое место опять может пропасть. Но это ж мелочи на самом деле.
У нас директор мог перевести отдел в другой кабинет в любое время. Вот бы смешно смотрелись эти драки, если бы потом надо было менять кабинет))
Латвийские_Номера• 02 января 2025
Ответ дляПП-шница
Так
Латвийские_Номера• 02 января 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
Вас приймали на роботу з видачею під розпис з інвентарним номером кутка в кабінеті?
Колупалочка• 02 января 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
А я сидела в декрете 6 лет) Мне тоже должны были освободить мое додекретное место?))