Послушная• 02 января 2025
Інфекціоніст. Київ. Гепатит С
Сімейний дав направлення до інфекціоніста з приводу виявленого гепатиту с (при здачі донорської крові). Підкажіть з власного досвіду до кого краще записатись через хелсі, щоб міг гарно обстежити та поставити на держ.програму.
ПриснитсяЖЕ• 02 января 2025
В інститут Громашевського зверніться, там швидше поставлять на програму.
Послушная
• 02 января 2025
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Як уди потрапити з направленням? Це треба туди просто приїхати з направленням, чи телефонувати туди для запису?
Не обижаюсь• 02 января 2025
Ответ дляПослушная
В 2017 году мужу так же в центре крови по тестам сказали что гепатит.
Он был донором.
Участковый доктор, тогда ещё не было хелси выписала направление.
Мы обратились в институт громашевского. Нужно найти телефон приемного и обратиться.
Тогда по направление сам прием доктора был бесплатный. А за анализы и обследования платно.
Где то 150 долларов на тот год вышло.
Диагноз у мужа не подтвердился.
Я бы обращалась только туда. Там профильное направление.
По поликлиникам и частникам не ходила б
Он был донором.
Где то 150 долларов на тот год вышло.
Диагноз у мужа не подтвердился.
По поликлиникам и частникам не ходила б
ПриснитсяЖЕ• 02 января 2025
Ответ дляПослушная
Я б їхала на консультацію просто, там все взнаєте. Просто заплатіть щоб вам все розказали всі ваші дії далі. Я там лікувалась 10 р тому, там на програму швидко ставлять. І лікарі ті що вам треба. В черзі можна розпитать шо і як навіть. Там саме цим врачі займаються, в поліклініці ніхто толком не допоможе
Послушная
• 02 января 2025
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Дякую!
Послушная
• 02 января 2025
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Зараз дивлюсь по карті і не можу зрозуміти в який там корпус заходити. Підкажіть, як там розібратись? Там є якийсь номер корпусу чи вивіска?