ИНЬэтовамниЯНЬ• Изменено 03 января 2025
Люди, которые не моют руки после туалета
Как вы относитесь к людям, которые не моют руки после туалета? На работе замечаю, что некоторые этого не делают..
ОдинРазНадетое• 03 января 2025
Ответ дляВумна вутка
То де ж тут питання про рушники?))
https://sovet.kidstaff.com.ua/answers-89067114
😂😂😂 ви та вчителька? Про рушник там же де і відповідь на питання. Про рушник в моєму пості йде окремим питанням, це вже мої розмірковування на цю тему, я не казала що і про це вас спитала. Але як вчителька ви цього не зрозуміли.
Вумна вутка• 03 января 2025
Ответ дляОдинРазНадетое
Зрозуміло, що Ви як вуж на сковорідці.
Я ж дала посилання на всі Ваші повідомлення. То де ж там питання/розмірковування про рушник?))
Як незручно вийшло) Перепрошую, але Ви не тільки за.ранка, яка не розуміє елементарних правил гігієни, а ще й брехло.
Чекаю у відповідь, що як це непедагогічно)
Снідаю авокадо• 03 января 2025
Ответ дляХропочка з гривкою
Папір промокає і сеча опиняється на руках, це не хвилює чудо-гінекологів?
Может, вам стоит отрывать больше бумаги и складывать ее в большее количество слоев?
Гуляю босоніж• 03 января 2025
Ответ дляУсміхайлик
какой человек в заведении не мыл руки? кушающий за соседним столом?) мне все равно - ее выбор. А если вы о поваре, то разве повара не пользуются перчатками? Тут даже кулинарных блогеров, готовящих дома хейтят, что с голыми руками готовят, трогают, пробуют... Вы пойдете в заведение, зная что повар голыми руками трогал вашу еду? Мытыми или немытыми - вот вопрос)
Этот человек работает в ресторане, что непонятного??
Туфли в чешуе• 03 января 2025
Ответ дляОдинРазНадетое
Якщо в ТЦ нормальний туалет з милом, паперовими рушниками та потужними сушилками, а не отими ледведихаючими фенами, то можна вимити руки. А якщо це державна поліклініка з холодною водою у кранику з вентилем та шматком мила, то вибачте, я краще скористаюсь вологими серветками та антисептиком
Но вы же понимаете откуда сушилка берет воздух для сушки? То ваше мытье рук становится буквально до одного места.
бибизяна• 03 января 2025
Ответ дляtereska
А ви свій йоршик в унітазі миєте чи де?)))
Мийки потім миються засобами для чищення з дезинфікаторами. Нічого тут страшного немає, миєте руки під напором води з милом, майже все з рук змивається. Хто годує, той носить з собою дезінфектор для рук.
Ви мабуть та прибиральниця з ТЦ.Так от вона просто сполоснула умивальник водою і рукою в рукавичках в г..ні кран закрила.
За саніт.нормами неможна йоршики мити в умивальниках.Для цього є відро з дез.розчином.
І я дома дійсно мию йоршик в унітазі. І щей міняю його раза 3-4на рік.
Усміхайлик• 03 января 2025
Ответ дляГуляю босоніж
перечитайте текст)
Гуляю босоніж• 03 января 2025
Ответ дляУсміхайлик
перечитайте текст)
Перечитайте. Всё поняли, кроме вас.
Крихітка на всі• 03 января 2025
Ответ дляУсміхайлик
гинекологам важно чтоб вы свою мадаму не заразили, а что вы там нажимаете после - ваше дело, хотите мойте, не хотите не мойте. В тексте же ясно написано ’после - по необходимости’. Но с точки зрения предотвращения вашего заражения - важно мыть ДО. Многие, кстати, по этим же соображениям кнопку слива в общественных не нажимают, выходят так, много раз была свидетелем, когда очередь, все ждут, заходишь после кого-то и желтая моча в унитазе.
А ви свою мадам руками мєцкаєте, чи колупаєтесь там? Як я можу її заразити якщо я навіть не торкаюсь її?
Крихітка на всі• 03 января 2025
Ответ дляУсміхайлик
Такого бидла хватає, яке не змиває після себе