Радуга-дуга• 03 января в 15:26
Какие мысли по поводу цен на недвижимость?
Что будет дальше?
Заела_пластинка• 03 января в 16:26
Ответ дляГопница-Советчица
Це виняток, а не правило. У цьому районі є ще квартира, яка по ціні пройде. Я їх дивилась. Вони убиті. Там, щоб жити, треба повністю зробити ремонт. Фото не передають ступінь ушатаності. Плюс тут продаж по довіреності 3-й особі , навіть, не родич власника. Довіреність виписана за кордоном. Мій нотаріус наполегливо радить такі варіанти обходити стороною.
Там на фото квартиры с нормальным ремонтом.
Гопница-Советчица• 03 января в 16:28
Ответ дляЗаела_пластинка
Я її вживу бачила, фото не передає реальний стан шпалер, і штукатурки, які відпадають від стін.
Квартири, яких можна зайти і жити у цьому районі 1300-1500 квадрат. Якщо щось дешевше, значить, зі своїми ´нюансами´
Ms. Анонимная• 03 января в 16:29
Ответ дляЗаела_пластинка
Большую роль в цене квартиры, помимо ремонта и локации, играют документы.
И еще если право собственности меньше 3х лет, то продавец часто хочет перекинуть свои налоги на покупателя.
Вы попробуйте купить квартиру и офигеете сколько есть подводных камней
Заела_пластинка• 03 января в 16:29
Ответ дляГопница-Советчица
Там ещё вторая квартира есть. И это пример.
На практики квартиры большой площади не так у д и редко оказываются с хорошим дисконтом.
Ответ дляПросто красавица
Не поняла.. Вы по Гордону живете? Война что окончилась?
Так бабушатрики и сдают бизнес вумен в Европах- им пора тоже самостоятельно работать а не на социале жить.+ комуналка сейчас ’ немножечко’ подросла как и курс валют...обычный кран поменять от 500 грн- а толкового сантехника найти ( который умеет бегать от ТЦК) это еще -+ 1000 грн.
А как вам завещал Гордон жить ?! Я не в курсе ..
да в европах социал не бесконечен , приедут никуда не денутся ))
Или думаете некуда будет возвращаться?
Заела_пластинка• 03 января в 16:31
Ответ дляMs. Анонимная
Я к тому, что если задастся целью найти квартиру большой площади за цену с дисконтом это вполне реально сделать.
Заела_пластинка• 03 января в 16:31
Ответ дляliss
Или думаете некуда будет возвращаться?
А деньги на покупку откуда будут?
Ms. Анонимная• 03 января в 16:33
Ответ дляЗаела_пластинка
Если большой дисконт, то на это тоже есть причины)
Не факт, правда, что потом останетесь с этой квартирой
Заела_пластинка• 03 января в 16:34
Ответ дляMs. Анонимная
Да, к примеру продать жилье, в стране где больше не живёшь.
Гопница-Советчица• 03 января в 16:35
Ответ дляЗаела_пластинка
Ви це на практиці знаєте?
Я чесно влітку 2024 намагалась купити на Лівобережці квартиру на вторинному ринку в будинках від 2000 р, я їх там, мабуть, вже усі напам´ять знаю, варіанту, де зійшлися б ціна-стан квартири-стан будинку-документи-адекватний господар - я не знайшла.
І купила новобудову, зданий будинок, з документами, голі стіни, вирішивши, що легше зробити ремонт з нуля під себе, ніж перероблювати чуже, яке робилось 10-15 років назад
Гопница-Советчица• 03 января в 16:36
Ответ дляЗаела_пластинка
Це теорія.
По факту - немає дурних, задешево продати в Україні мало хто хоче, бо в ЄС купляти доведеться задорого ...
Заела_пластинка• 03 января в 16:38
Ответ дляГопница-Советчица
Ви це на практиці знаєте?
Знаю, знакомый продавал в 23 году квартиру с которую покупал в целях инвестиций. Около 120 квадратов было. Продал с неплохим дисконтом, относительно цены покупки.
Заела_пластинка• 03 января в 16:39
Ответ дляГопница-Советчица
Це теорія.
Это тоже теория.
Лучше живые деньги на руках, чем замороженные деньги в квартире, которая их вытягивает.
Гопница-Советчица• 03 января в 16:41
Ответ дляЗаела_пластинка
Это тоже теория.
Ага, саме тому квартири на луні більше року ´висять´ і господарі знижують ціну на 1-2 тис раз в 3-4 місяця
Заела_пластинка• 03 января в 16:44
Ответ дляГопница-Советчица
Кому надо продать продает, кто не хочет, сидит годами ждёт покупателя, всегда так было
Заела_пластинка• 03 января в 16:44
Ответ дляliss
Вы как с луны . Спросите кто на пособиях , работают ли они 😹..
Спросите лучше есть ли у них деньги
Заела_пластинка• 03 января в 16:49
Ответ дляliss
Спросила. Об этом и пишу ж ))
Вариант невозврата один .. когда некуда будет .. ( я не про жилье )
Из намного больше
Стефанія• 03 января в 16:51
Ответ дляРадуга-дуга
Я наоборот увидела в продаже много квартир, которые явно сдавались в аренду. Киев. И не понимаю почему так? Будет падение цен дальше? Плохо сдаются?
Бо ж ті, хто раніше тут здавав і жив тут же
А з початку війни люди виїхали і вже вирішили будувати життя в цій країні (к мене друзі в США але не по 4фор4, а по робочій візі. І так уже 2 родини), тому продали те, яке здавали і те в якому жили
Просто красавица• 03 января в 16:59
Ответ дляСтефанія
В Києві, як було все ок, так стало ще більше рости, бо як і в 2014 впо з усюди їдуть, бо тут роботи повно
Повно)) ага. Кому переселенцям яким поки що держава покриває частину оренди, чи чоловікам які сидять дома чи втікають перебіжками від ТЦК. Ви про цей Київ- якого паралізовує від тривоги до триаоги- весь громадський транспорт. Пробки від кожної неробочої калимаги чи переселенців, які не звикли до такого руху транспорту, а ну да..ще таксісти по 500- 1000 грн в час пік в тривогу або за пів години до коменданського. Або варіанти- садочки, які не критичні- можна закрити. Та в школу бігати за дітьми під час тривоги. Можливо і переводити в школу біля роботи, щоб ближче бігати. Ви про цей комфортний Київ? Де за продуктами потрібно їздити на бази чи на ринок, бо супермаркети- вже як музей з генератором ))
Щедрик ведрик• 03 января в 17:01
Ответ дляliss
Прикинтье))) не то что у нас в тумбочке 6,5 млн уе .. честно заработанных патриотами
от тому на хмельниччині так надвига і продається.).
Радуга-дуга
• 03 января в 17:17
Ответ дляГопница-Советчица
Щойно подивилась на луні , площа - від 60 кВ, ціна - до 1100 за квадрат, з ремонтом в будинках від 2000 р - це Троєщина, Позняки і Виноградар.
А чем позняки не хороши? Метро, новая застройка, тц, набережная
Радуга-дуга
• 03 января в 17:18
Ответ дляСтефанія
Тому що зараз ситуація з енергетикоґ краще ніж взимку 2022/2023
Минулої зими було без відключень взагалі, цієї поки що майже немає
Якщо ж з енергетикою стане гірше, то життя в нобудові вище 8-10 поверху неможливе. Зараз усі ЖК скинулися на генератори і це прекрасно, але знову ж таки на фоні епізодичних відключень. Якщо відключень буде багато, то заправка і обслуговування генераторів стають дорогими і люди потихеньку перестають на нього скидатися
Сильно круто жити на 20 поверсі без опалення, води, газу і електрики, якщо ще і ліфт не працює?
Новобудови в умовах сильного енергодифіциту стають непридатними для життя
Вы явно не в Киеве живете
Гопница-Советчица• 03 января в 17:23
Ответ дляРадуга-дуга
Я не казала, що погані. І у Троєщини´ теж є свої плюси. Просто це ´не мої´ райони. На ПОХе я б для себе розглядала , хіба, більш свіжу частину - будинки від 2018, ближче до Осокорків.
Радуга-дуга
• 03 января в 17:23
Ответ дляГопница-Советчица
Вы шутите, надеюсь?
Все квартиры всегда с нюансами. И переклеить обои - это не проблема совершенно
Радуга-дуга
• 03 января в 17:24
Ответ дляЗаела_пластинка
Их на самом деле очень много. И они продаются
Гопница-Советчица• 03 января в 17:24
Ответ дляРадуга-дуга
Вы шутите, надеюсь?
Купивши квартиру за 150 тис уе, робити в ній одразу ремонт не дуже хочеться )) І там, як правило, зі шпалер усе тільки починається, а далі одне за інше чипляється
Радуга-дуга
• 03 января в 17:25
Ответ дляГопница-Советчица
Ви це на практиці знаєте?
В новостроях нюансов в 100 раз больше, чем в домах десятилетней давности.
Поэтому предпочту не продолжать с вами беседу - она перестала быть мне интересна