Радуга-дуга• 03 января в 15:26
Какие мысли по поводу цен на недвижимость?
Что будет дальше?
Гопница-Советчица• 03 января в 15:57
Ответ дляРадуга-дуга
Т е если что-то интересное попадается- есть смысл покупать сейчас? Не ждать существенного падения? Или, если доллар пойдёт вверх, цена в долларах присядет?
Нерухомість Києва завжди оцінювалась в уе. І від курса не залежала. Люди відкладають на житло в уе, продають і купують теж, вказуючи ціни в уе. Колись на стрибках долара можна було вигідно купити у забудовників, у яких ціна була в грн і які не швидко реагували на пару грн-дол. Зараз первинний ринок занадто ризикований.
Якщо щось вам особисто цікаве, дзвоніть-приходьте-торгуйтесь. Можливо, комусь буде ´горіти´ і зроблять гарну знижку.
Я влітку з цікавості дивилась кілька квартир , але господарь, якому б горіло і він знизив ціну на 10-20 тис при стартовій 130-150 тис, мені не зустрівся )) Цікаво, що усі ці квартири і зараз продаються
Оно само купилось• 03 января в 15:57
Ответ дляСтефанія
Де саме?
Навіть хрущі у Львові та Києві будуть тільки дорожчати, бо там і без ліфта та електрики можна прожити(газ, воду і опалення не вимикають).
Чому? Бо схід і південь продовжують знищувати. Держава дає по краплі гроші на єВідновлення (в Києві хрущ взяти не можна, а от уже за межею в Бучі/Ірпені і т.п. можна) і люди будуть купувати або там де дешевше (Черкаська, Житомирська, Кіровоградська), або там де робота є(Київ і Львів)
С каких денег они будут за дорого покупать?
В этом же суть.
За дёшево, да, готовы,но за дёшево никто им продавать не будет
В этом же суть.
Заела_пластинка• 03 января в 15:58
Ответ дляПросто красавица
Так карты нет )) тоже мне проблема. Не смешите. Что там Интерпол начал уже искать в Европе должников по комуналке? Или за кредиты по немуществующим квартирам))
Если гос.нае..вает- то и не грех гос.на..пать.
Нет карты? То есть нет оф дохода? Тогда вам не дадут купить жилье в кредит
Не будете платить, то вас не выпустят.
Введите, у вас будет криминальное дело в стране, что закроет дорогу к получения ПМЖ и гражданства
Не будете платить, то вас не выпустят.
Просто красавица• 03 января в 15:58
Ответ дляliss
Куча у меня знакомых мотаются по европе америке и здесь они лучше жили .
Так пускай возвращаются. Жилье целое? Есть куда. Не сдают свои квартиры - а экономику страны поднимают, донатят, сетки, тушенку, свечи делают.а то мучаются в тех Европах и США на социалках по 2 года не работая...эх
Радуга-дуга
• 03 января в 15:59
Ответ дляГопница-Советчица
Сейчас на большой метраж вообще цены сказочные. Новые дома с хорошими ремонтами меньше 1000 дол за метр. Ещё год назад было дороже и продавалось
Аноним ФЕЯ• 03 января в 16:00
Жартуєте. У нас в місті розкупили всю ліквідну нерухомість. Залишилися халупи глиняні в ближніх селах і стодоли недобудовані по 200-250 квадратів.
Радуга-дуга
• 03 января в 16:00
Ответ дляАноним ФЕЯ
Нет, не шучу. Меня киев интересует. Его не раскупили
Радуга-дуга
• 03 января в 16:01
Ответ дляЦветочница
Удалено администрацией...
Просто красавица• 03 января в 16:02
Ответ дляliss
Во время войны однухи были и 6 и 8 .. сейчас однушку за 10 попробуйте найти 😹это будет где то в опе с бабушатником
Не поняла.. Вы по Гордону живете? Война что окончилась?
Так бабушатрики и сдают бизнес вумен в Европах- им пора тоже самостоятельно работать а не на социале жить.+ комуналка сейчас ’ немножечко’ подросла как и курс валют...обычный кран поменять от 500 грн- а толкового сантехника найти ( который умеет бегать от ТЦК) это еще -+ 1000 грн.
Гопница-Советчица• 03 января в 16:02
Ответ дляРадуга-дуга
Я не бачила нових будинків з ремонтами за 1000 / квадрат. Хіба, на Троєщині чи забудова початку 2000-х на ПОХе.
Те, що мене цікавило - Лівобережна, Оболонь, Голосіївський район - від 1300, у середньому 1500
Просто красавица• 03 января в 16:03
Ответ дляЗаела_пластинка
Не будете платить, то вас не выпустят.
Фантазии они такие)) Вы точно в Украине живете ))
Заела_пластинка• 03 января в 16:04
Ответ дляПросто красавица
Фантазии у вас скорее. Как легко не платить кредит без последствий.)
Ms. Анонимная• 03 января в 16:04
Ответ дляГопница-Советчица
Теж саме хотіла написати, - такої ціни і близько не бачила, Троєщину не розглядала, а те, що ліквідне на правому березі та біля метро від 1200-1300…
Радуга-дуга
• 03 января в 16:05
Ответ дляГопница-Советчица
То, что мне нужно - в таких же пределах. Но мне нужен метраж 60-80 метров.
А вот 140-150 метров попадались шикарные варианты по цене, которую я указала
Щедрик ведрик• 03 января в 16:05
Ответ дляГопница-Советчица
Цікава стаття щодо нерухомості України
Коротко: первинний ринок мертвий, вторинний - трішки живий, десь росте , десь падає. Найвищі ціни - Ужгород, Львів, Київ. Здивував Хмельницький - ціна, як у Запоріжжі чи Сумах.
Оренда - Центр-Захід здається усе , ціни тільки вверх
ну так там же заповідник прокурорів. . є за що хом’ячить..
Просто красавица• 03 января в 16:07
Ответ дляЗаела_пластинка
И? ...дайте себе ответ, а потом повествуйте здесь. В Украине есть законы и они работают?
Ваше мнение не интерестно, за последние деньги только псих во время войны будет покупать жилье (не считая западных областей).
Гопница-Советчица• 03 января в 16:11
Ответ дляРадуга-дуга
Щойно подивилась на луні , площа - від 60 кВ, ціна - до 1100 за квадрат, з ремонтом в будинках від 2000 р - це Троєщина, Позняки і Виноградар.
Стефанія• 03 января в 16:13
Ответ дляРадуга-дуга
Кстати, на хрущи сейчас цены все ещё существенно ниже, чем на новострои, хоть те и, в большинстве своём, на электрике полностью и высокоэтажные
Тому що зараз ситуація з енергетикоґ краще ніж взимку 2022/2023
Минулої зими було без відключень взагалі, цієї поки що майже немає
Якщо ж з енергетикою стане гірше, то життя в нобудові вище 8-10 поверху неможливе. Зараз усі ЖК скинулися на генератори і це прекрасно, але знову ж таки на фоні епізодичних відключень. Якщо відключень буде багато, то заправка і обслуговування генераторів стають дорогими і люди потихеньку перестають на нього скидатися
Сильно круто жити на 20 поверсі без опалення, води, газу і електрики, якщо ще і ліфт не працює?
Новобудови в умовах сильного енергодифіциту стають непридатними для життя
Стефанія• 03 января в 16:14
Ответ дляРадуга-дуга
Бо ціни ніхто спускати не збирається!
Всі чекають кінця війни і нової хвилі ВПО у пошуках роботи, бо це єдине місто в Україні, яке буде рости
Заела_пластинка• 03 января в 16:17
Ответ дляПросто красавица
Да, в случае банков, они прекрасно работают.
Так вы же выше предложили в кредит брать и не платить))
Ясно, вы просто теоретик
Добротная• 03 января в 16:18
Сосед продает 104 метра за 152 тысяч, ровно год продает и повышает цену. Квартира не продается, а он цену повышает, в чем логика?
Заела_пластинка• 03 января в 16:20
Ответ дляГопница-Советчица
Авто про квартиры 100+ метров говорила
Добротная• 03 января в 16:20
Соседка до войны продала за 175к на два этажа выше, такая же планировка. Другая соседка весной 2023 за 120 продала. У всех хороший ремонт+ добротная мебель
Щедрик ведрик• 03 января в 16:22
Ответ дляliss
Думаете нашим в эвропе мед :)?!
Только вчера и подруги выслушивала какая Швеция 💩
багато виїхавших ще пам’ятають наше раніше життя. Та навіть 2 роки війни було ще терпимо якось в тихих районах.., зараз- летим в бездну. відчуття жаху постійне.
Заела_пластинка• 03 января в 16:23
Ответ дляГопница-Советчица
.
Гопница-Советчица• 03 января в 16:23
Ответ дляЗаела_пластинка
Авто про квартиры 100+ метров говорила
Це виняток, а не правило. У цьому районі є ще квартира, яка по ціні пройде. Я їх дивилась. Вони убиті. Там, щоб жити, треба повністю зробити ремонт. Фото не передають ступінь ушатаності. Плюс тут продаж по довіреності 3-й особі , навіть, не родич власника. Довіреність виписана за кордоном. Мій нотаріус наполегливо радить такі варіанти обходити стороною.
Купляють ще і як... у мене сестра медсестра в воєнці ( в тилу) за рахунок війни купила дочці і на ремонти гроші є. Скоріш за все куплятимуть ще і сину малому зразу, поки зп позволяють. А ви знаєте скільки сімей задіяні в воєнній сфері? Я не знаю ( бо не признаються) які у них зп - але хто раніше не міг нічого купити - скуповують нерухомість. Кожна друга сімʼя. По крайній мірі в моєму оточенні. Більше того, беруть кредити і іпотеки, під інфляцію.
Щедрик ведрик• 03 января в 16:24
Ответ дляliss
Ну и вот в Польше знакомому не дают купить квартиру .. покажи доход дай сращу 50 штук … сейчас машину будет продавать .. при чем он там хорошо зарабатывает , кредитная история ок
ти диви, хочуть чисті доходи. от жеж гади.