Так точно!• 03 января в 18:11

Чому так гидко на душі?

Просто себе ненавиджу. Хотілося просто відчути себе жінкою а не лошицею яка тільки паше щоб всім було добре в свої 34 вже як стара бабка сива і скоро буду без волосся бо воно просто випадає купою від нервів. Відчуваю себе взагалі нікому непотрібною. Не хочеться взагалі нічого жити не хочеться. З самого дитинства мріяла просто щасливо жити але що дитинство загублене бо жила в постійному страху і стресі через батька пияку який кожного дня приходив з роботи чи то п´яний чи ні постійно влаштовував скандали і ножами в нас кидався і підпалював і душив одного разу пам´ятаю мені було років 5 тоді бабушка мене попросила приглянути за курчатами я присіла біля них а він в гаражі щось там довбався і щось там на нього найшло він штовхає ногою двері з гаража а вони просто були збиті з дощок як щит 2х3 і вони падають мені на спину мені дуже боліло бабушка відразу до мене підійшла каже йому ти що не бачиш що там дитина а він відразу визвірився нічого з нею не ставиться не здохне я їй кажу мені не больно бо боялась щоб небуло сварки знову а сама ще довго терпіла і ходила через біль коли до мене приходили діти грати то я просто казала я не хочу біти я посиджу. Я так мріяла вирватися з того пекла мріяла бути щасливою хоча б колись. а потім зустріла чоловіка людину яка мене дійсно полюбила але прожила щасливою я не довго лише 5 років бо почалась війна і чоловіка мобілізували в перші ж дні і от майже три роки знову пекла а недавно в чоловіка виявили діабет тепер на інсуліні я говорю йому що потрібно якось намагатись чи переводитись чи як ну як із інсуліном в окопах а він говорить мені все рівно що буде те буде мене все рівно не відпустять якби він був хоча б трішки розбитий а то так куди пошлють туди пошлють він ніколи за себе не добивається навіть відпочинку побратим його і у відпустку відпрошував і все але зараз цей побратим списався. Набридло мені це життя шкода що в мене немає сили волі щоб підти з цього життя
Котогосподиня• 03 января в 18:12
Автор, начните пользоваться запятыми. Ваша жизнь улучшится
празники не помню• 03 января в 18:13
Ответ дляКотогосподиня
Фу. Яка ви бридка людина
Доль Чекомбана• 03 января в 18:14
Ответ дляКотогосподиня
Та й крапки б не завадили))
КонФФетОшка• 03 января в 18:15
в психдиспансере видела маму, оформляла ребенку инвалидность по аутизму, из ее разговора из медсестрой услышала, что она из Мариуполя и муж 2 года в плену....вот где полный абзац
празники не помню• 03 января в 18:16
Автор, у кожної людини свої проблеми. Я не бачу у вас таких, щоб прямо думати про самогубство. Повірте, є набагато гірші ситуації.
Кили и Манджаро• 03 января в 18:17
Ответ дляКотогосподиня
Вам умение пользоваться запятыми явно не добавили человечности
КонФФетОшка• 03 января в 18:17
Ответ дляпразники не помню
теж так подумала
Указка• 03 января в 18:19
Ответ дляДоль Чекомбана
Та й крапки б не завадили))
Еще одна ...
Самоутвердились, полегчало?
Доль Чекомбана• 03 января в 18:23
Ответ дляУказка
Еще одна ...
Самоутвердились, полегчало?
Лучше у автора спросите, полегчало ли ей после этого словесного поноса.
Баба на горошині• 03 января в 18:28
Ответ дляКотогосподиня
И точками. Читать невозможно
Молчавочка• 03 января в 18:29
Контакти того побратима є?
Звʼязуйтесь, зʼясуйте як вдалося списатися, шукайте гроші на це діло, бо явно комусь башляв(. Коротше кажучи, робіть щось, беріть життя в свої руки
Фокус-Покус• 03 января в 19:04
Ответ дляКотогосподиня
Долбо@б ты
Наивная Хо• 03 января в 19:05
Ответ дляКотогосподиня
Яка ж ви 🤮🤮🤮🤮
Я допоможу• 03 января в 19:06
Автор, милая.
Тяжело Вам. Обнимаю. 🫂
34 это молодость. Если хотите, пишите в личку, поговорим. Просто, по -человечески
автор Так точно! • 03 января в 20:29
Ответ дляМолчавочка
Контакти того побратима є?
Ні не башляв просто лікарі сказали що йому жити залишилось недовго 😔
автор Так точно! • 03 января в 20:58
Ответ дляЯ допоможу
Автор, милая.
Тяжело Вам. Обнимаю. 🫂
Дякую ❤️
Доктор Варвар• 03 января в 22:07
Досить жити минулим. Почніть нарешті щось робити, добивайтесь за чоловіка якщо він не в змозі. Збирайте документи, заключення лікарів, звертайтесь до керівництва. Що ви чекаєте?