Заліковий троль• 03 января 2025
За кого вийдуть заміж наші дівчата?
з ким будуть зустрічатися?
кого кохати?
якщо матері вивезуть за кордон своїх синів.
кого кохати?
Карапулька• 03 января 2025
Ответ дляТепличная
Конечно, по защите и внж нет, живите в гостях пока вам позволяют и мечтайте
У меня уже ВНЖ есть
Маю сечі• 03 января 2025
Ответ дляТепличная
Главное чтобы вы знали
я знаю, в отличии от вас, вам даже в вашу голову не пришло, что есть и другие законные основания пребывания в стране и право на получение ВНЖ, для студентов, кроме защиты
Самоучка• 03 января 2025
Ответ дляЗаліковий троль
Я не про
’шукати собі хлопця у 17-18-19 ну так собі’ вже зараз.
А про те, що і надалі вони не з*являться.
Ось ваша донька така, велике коло спілкування.
Є інші дівчата - нема кола спілкування, сором*язливі, не впевнені, не потребують того кола саме зараз.
Їхати куди завгодно не хочуть. Хочуть залишатися там, де народилися, вчилися, живуть, де ії батьки, рідні і близькі люди.
Я про таких.
Жіноче щастя - це лотерея,або виграєш,або ні. Маю родичку - вчительку,ото як ви описали. Вийшла заміж за хлопця,що прийшов ремонтувати тєлік , через пару років в того хлопця була своя фірма з ремонту техніки,зараз їх декілька. Ще одна йшла з подружкою в театр,закінчився дощ, вони зайшли до третьої лишити парасольку, а там в гостях двоюрідний брат. Теж круто живуть.Ваші міркування занадто примітивні
Карапулька• 03 января 2025
Ответ дляТепличная
Ещё советчица, самый достоверный источник
Для вас, очевидно, новость, что страны имеют данные по количеству браков среди своих граждан с иностранцами.
Бывает
Пригощаю кашею• 03 января 2025
Ответ дляЧервона калина
Ні, малим закорд паспорт без кода роблять і в 14 років укр також.
В 14 доньці укр.паспорт робила, брала код.
Щедрик ведрик• 03 января 2025
Ответ дляКарапулька
Да прям втратилися.
А що не так? Внж видається на основі чогось, наприклад ,з роботи можуть звільнити,брак може розвалитися, навчання скінчитися.ВНЖ не гарантує,вам те що ви все життя будете жити в іншій країні
НеКонец-Света• 03 января 2025
Ответ дляМаю сечі
Для студентів є студентські візи, які були і до війни
Це взагалі не проблема
Потім - робочка
Син саме на студентській візі зараз, не захист
Це взагалі не проблема
Потім - робочка
Щедрик ведрик• 03 января 2025
Ответ дляНеКонец-Света
Це взагалі не проблема
Потім - робочка
Це взагалі не проблема
Потім - робочка
А нічого,що ви їх в Україні отримуєте
НеКонец-Света• 03 января 2025
Ответ дляЩедрик ведрик
Так, але через пʼять років можна отримати постійний дозвіл на проживання.
Карапулька• 03 января 2025
Ответ дляЩедрик ведрик
В стране работает только одно предприятие, что увольнение равно концу света?
Маю сечі• 03 января 2025
Ответ дляНеКонец-Света
Це взагалі не проблема
Потім - робочка
Це взагалі не проблема
Потім - робочка
я в курсе, просто тут некоторые)) советчицы этого не знают. Они пишут, что все уехали только на защите и все обязательно вернутся.
НеКонец-Света• 03 января 2025
Ответ дляЩедрик ведрик
А нічого,що ви їх в Україні отримуєте
Вже не так
НеКонец-Света• 03 января 2025
Ответ дляМаю сечі
Значить хай почитають, бо витрачати час і щось доводити, без толку таким
Тепличная• 03 января 2025
Ответ дляЩедрик ведрик
Бесполезно писать, люди не знают элементарных истин. И при этом не могут понять, что без предоставления защиты и до войны эмигрировали, причём действительно навсегда только единицы. А сейчас они размечтались
Щедрик ведрик• 03 января 2025
Ответ дляНеКонец-Света
Щоб отримати пмж,теж треба виконати вимоги, наприклад підтверджене знання мови,і регулярний, легальний стабільний дохід,на протязі років і т.д.Не видають же пмж,просто на основі того,що ви проживаєте в країні .
Тепличная• 03 января 2025
Ответ дляНеКонец-Света
Имея все это время работу, а не находясь по защите
Щедрик ведрик• 03 января 2025
Ответ дляКарапулька
Це ви в Польщі?
НеКонец-Света• 03 января 2025
Ответ дляЩедрик ведрик
5 років можна прожити в отримати
В тій же Словаччині, Чехії
В нашому випадку буде тільки 6 років навчання. Потім робота, на яку забирають практикантом з 4 курсу з руками і ногами
В тій же Словаччині, Чехії
НеКонец-Света• 03 января 2025
Ответ дляТепличная
Син не має захисту від війни
Тепличная• 03 января 2025
Ответ дляНеКонец-Света
Син не має захисту від війни
Так речь не о вашем сыне
Карапулька• 03 января 2025
Ответ дляЩедрик ведрик
Це ви в Польщі?
Какая разница кто и где?
Работы в Европе полно везде
Щедрик ведрик• 03 января 2025
Ответ дляНеКонец-Света
5 років можна прожити в отримати
В тій же Словаччині, Чехії
Так не просто прожити треба,ви ж це знаєте.Там треба виконувати вимоги, якщо у вас якихось документів не вистачає,то нічого ніхто не отримає.
Карапулька• 03 января 2025
Ответ дляЩедрик ведрик
А это проблема?
До войны получали, что изменилось?
Щедрик ведрик• 03 января 2025
Ответ дляКарапулька
Какая разница кто и где?
Работы в Европе полно везде
Ага повно,але для внж потрібна не просто ,аби яка робота
НеКонец-Света• 03 января 2025
Ответ дляТепличная
Так речь не о вашем сыне
А про кого? У всіх свої кейси, в багатьох вони вже успішно складені
Яке діло кому в кого як? Хай кожен думає за себе, і насправді, війні кінця і краю не має
Як закінчиться, і все буде ок, людина ( студент ) нічого не втратить за ці роки
Крім нормального життя, навчання, вивчення іноземних мов, подорожей
Карапулька• 03 января 2025
Ответ дляТепличная
Каких истин?
Я выехала после войны, уже как полгода имею ВНЖ.
А вы как и жили в злобе и зависти, так и будете дальше жить
Щедрик ведрик• 03 января 2025
Ответ дляКарапулька
А это проблема?
До войны получали, что изменилось?
Ну отримайте,тоді напишите,як легко ви отримали пмж чи ні)
Карапулька• 03 января 2025
Ответ дляЩедрик ведрик
А яка?
Расскажите)
Прям у всех стран Европы одни правила?)
Расскажите)
Прям у всех стран Европы одни правила?)
Тепличная• 03 января 2025
Ответ дляКарапулька
Каких истин?
Внж временное у вас, на срок действия защиты