Юпитерная• 28 ноября 2024

Мами дівчат , а ви не хвилюєтесь що скоро хлопців на всіх не вистачить ?

У моєї дитини в класі ( клас випускний) 70% хлопців по закінченню школи виїжджають за кордон. Всі знайомі хто має хлопців такого віку , всі планують вивозити до 18 і вступати закордоном.
Дівчата теж деякі планують , але значно менше ніж хлопці.
Ви не думали про те що скоро нашим дівчатам не буде з кого обирати собі пару ?
Ms. Любмая жена• 28 ноября 2024
Теж думала, будуть їхати закордон і шукати там хлопців
Попадалочка• 28 ноября 2024
Очень, поэтому три мужчины держу возле себя, делиться не намерена
Невгамовна• 28 ноября 2024
Не хвилююсь, моя третій рік за кордоном, зараз 17
Хлопців хватає, і українців, з ними спілкується більше
Сімʼї всі ок, товаришуємо.
Срочнокпсихологу• 28 ноября 2024
В нашому класі хлопців більше ніж дівчат.І їде лише один.Вистачить.І хлопці гарні)
Говорилка• 28 ноября 2024
Наше правительство планирует завезти чурок из Азии, потому что не хватает рабочих рук при мизерной зарплате, так что варианты женихов будут )) Будут наши девушки выбирать из разных сортов говен )
Ингердия• 28 ноября 2024
Нет, мир большой)
автор Юпитерная • 28 ноября 2024
Ответ дляНевгамовна
Сімʼї всі ок, товаришуємо.
Після слів «моя третій рік за кордоном» далі могли вже нічого і не писати. Ясно ж що питання не про вас і не до вас .
КартаБезКомиссий• 28 ноября 2024
Взагалі біда, що молодь виїжджає…
Але як же тут лишатися?
Дама с собачкой• 28 ноября 2024
Мої діти за кордоном
Говорилка• 28 ноября 2024
Ответ дляЮпитерная
За кордоном може опинитись кожна при бажанні
Contento• 28 ноября 2024
Так девушкам тоже можно выехать. Им ещё и личную жизнь будет проще устроить за границей.
Невловимий Джо• 28 ноября 2024
Ответ дляЮпитерная
А чим поможе ваше хвилювання?
Говорилка• 28 ноября 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Взагалі біда, що молодь виїжджає…
Але як же тут лишатися?
Коррупционеры тут останутся, не переживайте. И прочая гниль.
ОхиИВздохи• 28 ноября 2024
Мене більше хвилює питання, щоб була наша перемога і хлопці , і люди не гинули
После 18• 28 ноября 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Взагалі біда, що молодь виїжджає…
Але як же тут лишатися?
Для молодежи не беда, выезжают строить нормальную жизнь и бардак в Украине был до войны, поэтому правильно делают
Плету интриги• 28 ноября 2024
Ответ дляГоворилка
Вы нормальная вообще? Т.е. кто остаётся жить в Украине - прочая гниль?
Невгамовна• 28 ноября 2024
Ответ дляЮпитерная
Що заважає дівчатам поїхати за кордон на навчання ?
Українців хлопців багато. Навчаються, працюють ! Займаються спортом
Ось,в суботу, їдуть на концерт
Жена сантехника• 28 ноября 2024
Ні, бо моя вчиться в Європі, вибір величезний
автор Юпитерная • 28 ноября 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Одне заперечує інше? І так , частина загине, частина виїде … Сумно
Говорилка• 28 ноября 2024
Ответ дляПлету интриги
Я нормальная. Но приходится жить среди бандитов, коррупционеров, быдлоты и проч. элементах антинародной власти. Тяжело в Украине жить нормальному человеку. Он обречён влачить существование на свою среднюю зп, на пенсии его ждёт нищета, в отличие от судей и тех, кто наворовал миллионы и миллиарды.
Доктор Варвар• 28 ноября 2024
Не переживаю. Наоборот будет легче устраивать личную жизнь за пределами Украины. Можно знакомиться как с нашими, так и с местными.
Для девушки же главное удачно выйти замуж, а не выскочить за любого, лишь бы был в Украине
Все і одразу• 28 ноября 2024
Ні, поїде за кордон за хлопцем, не переживаю😂 а може вона лізбійуа, то не поїде. Короче не переживаю. Якщо доля бути в парі - то пара знайдеться
Крошка Енот• 28 ноября 2024
Зауважте, що виїжджають здебільшого потенційно успішні хлопці, які націлені на подальше навчання. Знаю багато прикладів з близького оточення виїзду талановитих юнаків. Це у майбутньому велика проблема не тільки для українських дівчат, а і для країни в цілому. Навряд чи більшість з них приїде після закінчення війни реалізовувати свій потенціал у Україну.
Невгамовна• 28 ноября 2024
Ответ дляПлету интриги
Ні, може діти прокурорів, видатних хірургів, військових з нагородами, податківців, суддів, броньованих держслужбовців в третьому поколінні
Ми не бідні , але, набагато простіше
Тому поки не бачимо перспектив
Якщо,вони повернуться, для більш простіших людей, ніщо не заважає повернутися
Мудрецыха мира• 28 ноября 2024
Так и моя выедет. Я хочу чтоб у ребенка было будущее.
Фуліганка• 28 ноября 2024
Автор, тиндер сайты знакомств это не имеет границ, познакомятся и разберутся где встречаться, кто к кому поедет и тд. Я вам больше скажу, сейчас все переходят на этот формат, люди сидят на учебе работе, друг друга в упор не видят, а знакомятся в интернете, из дочки универа все через тиндер знакомятся
Невловимий Джо• 28 ноября 2024
Ответ дляЮпитерная
Боже та вгомоніться ви, тут невідомо чим взагалі все закінчиться. Чи залишиться хоч хтось на цій території, чи буде існувати держава. А їй все турботи щоб дочці мужика хватило 🤦
жижифреймут• 28 ноября 2024
Ну судя по новостям, в до 18 надо выехать. И скажите что этого не будет. Пообещают помощь и отправят детей на войну
❗️Тема зниження мобілізаційного віку до 18 років дійсно обговорюється на переговорах з США, — речник МЗС Тихий

’Це є частиною дискусій, як і інші теми, такі як надання зброї, стратегії, оборона, санкції, стримування тощо. Це обговорюється серед інших тем’.
ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
Патика-мотика• 28 ноября 2024
Ответ дляЮпитерная
А ваша дочка не выездная?У моей, 20 лет, на начало войны не было мальчиков(пару друзей по школе/ВУЗу не в счёт). За границей в 22 года познакомилась с мальчиком, сейчас бегает на свидания.
Вырастет - найдет с кем встречаться.
И племянницы в Украине около 20 лет: все с кем-то встречаются/живут.
Или вы думаете что люди с 16-ти лет влюбляются и это на всю жизнь?
Невгамовна• 28 ноября 2024
Ответ дляФуліганка
Моя взагалі не має тіндеру
Є якийсь телеграм, по локації знаходять своїх всюди