Заліковий троль• 03 января 2025
За кого вийдуть заміж наші дівчата?
з ким будуть зустрічатися?
кого кохати?
якщо матері вивезуть за кордон своїх синів.
кого кохати?
Карапулька• 03 января 2025
Ответ дляЩедрик ведрик
Ні,це дитячий садок у вас.Ви не маєте пмж за кордоном,но вперто доказуєте що це легко і просто.А я вже цей шлях пройшла,на відміну від вас .
Где я писала, что легко и просто?
Я писала, что в требованиях нет ничего нереального и кто задаётся целью, тот все прекрасно получает. Вон, даже у вас получилось
Заліковий троль
• 03 января 2025
Ответ дляКарапулька
А вы за детей собрались до старости зубами цепляться?
Не собиралась. Но хочу видеть их, ждать в гости, няньчить внуков. Это плохо?
Продавчиня кіз• 03 января 2025
Ответ дляkpss2017
Где вы их видите?
В Украине.
А вы где не видите их?
Тепличная• 03 января 2025
Ответ дляЗаліковий троль
Будете ездить друг к другу в гости, в чем проблема
Карапулька• 03 января 2025
Ответ дляЗаліковий троль
Нет, не манипулируйте.
Вы пишете именно об одиночестве. Вас никто не обязан няньчить до смерти, у детей своя жизнь. Нормальная мать была бы счастлива, что ее дети счастливы, пусть даже далеко от нее.
Молчу уже о том, что дети в принципе могут не хотеть иметь детей. Или внуки родятся уже после смерти бабушки/дедушки
Освічую темряву• 03 января 2025
Ответ дляЗаліковий троль
Тим кому 15 років з ким дружити? Зустрічатися? Дічатам 16-18 років.
Хлопців ще не було.
Ото ми зш а ваших дівчат не переживали. Якось пофіг, вибачте.
Тут як почитаю, то через одну сприймають народження сина негативно, а якщо ще й другий чи третій син, то паніка і депресія. А як діло до замужества, то давайте хлопців
Щедрик ведрик• 03 января 2025
Ответ дляЗаліковий троль
Автор,дай бог війна закінчиться,то будете їздити один до одного.Це якщо десь в Америці будуть діти жити,то тяжче бачитися частіше,а в ЕС немає нічого страшного
Эт вернячОк• 03 января 2025
тоже задумалась ,дочь в 10-м классе и мамы мальчиков ждут лета (крайний срок поставили себе) на 11-й всех вывезут
т.к запереть их в клетку ни у кого желания нет, а границы открывать не хотят т.к это огромный бизнес за выезд бабло косить
ВундерКИНГ• 03 января 2025
Я мама дівчат і якщо чесно хотіла б щоб вони вийшли заміж не за наших хлопців
Вибачайте мами хлопців, але я бачу що від покоління до покоління підхід до виховання хлопців не змінюється
мамині бубочки, які не звикли брати на себе відповідальність, а ставлення до ролі жінки у сімʼї нажаль майже не змінилося з часів совка
Тому рада буду якщо мої доньки знайдуть партнера закордоном.
Щедрик ведрик• 03 января 2025
Ответ дляВундерКИНГ
А якщо араба теж будете раді?
ВундерКИНГ• 03 января 2025
Ответ дляЩедрик ведрик
А якщо араба теж будете раді?
Чекала на щось подібне)
Ні за араба не вийдуть
Бо в арабів теж типаж ставлення до жінок, який мої дівчата вважають неприпустимим
Ні за араба не вийдуть
Закуйовджена життям• 03 января 2025
Ответ дляЗаліковий троль
Але якщо і сини і доньки виїдуть, то виходить їх батьки, іх бабусі втратять і будуть доживати вік тут, без своїх дітей, онуків. Одне тягне за собою інше.
Почему потеряют? В гости ездить будут. Можно подумать, все рядом с родителями сидят. Многие живут в разных городах, будут в разных странах.
Заліковий троль
• 03 января 2025
Ответ дляОсвічую темряву
Не обов*язково переживати, але ось бути ’пофіг’, то зовсім недалекоглядно.
ВундерКИНГ• 03 января 2025
Ответ дляОсвічую темряву
Боже
Я так хотіла двох синів ))))
Лише зараз відчуваю радість що дві доньки
Я прям мріяла про хлопчика
Я так хотіла двох синів ))))
Я прям мріяла про хлопчика
Заліковий троль
• 03 января 2025
Ответ дляВундерКИНГ
Звісно, вони самі будуть робити свій вибір.
Але я не маю нічого проти наших хлопців і чоловіків. Може тому, що з ’заморськими’ не мала справ.
Телепузик• 03 января 2025
Ответ дляБронетапці
Насправді, так! Проблема є!
Бо якщо молоді хлопці за кордоном освіту отримають, то додому повернуться лише їх батьки (якщо наших попросять назад), а молодь вже ні. Спочатку студентську візу отримають, а потім і нормальну роботу, а потім і громадянство
Так однозначно, я вивезла сина в 17,5 років і доньку , зараз син вже навчається тут і планів на повернення в нас не має (я працюю вже 2 роки і зробила робочу вазу). І з його класу в з паралельного всі хлопці до єдиного , хто був до 18 років, всі виїхали і всі вже навчаються по різних країнах. І до речі, син вже тут зустрічається з дівчиною з України, бо дівчат теж багато виїхало.
Маю сечі• 03 января 2025
Ответ дляЗаліковий троль
ну вы поедете к ним в гости
ВундерКИНГ• 03 января 2025
Ответ дляЗаліковий троль
Я теж особисто справ не мала)))
Але маю чимало друзів та колег у Європі
Мені дуже імпонує розподіл ролей між партнерами у Європі.
Але маю чимало друзів та колег у Європі
Полонянка SexShop-а!• 03 января 2025
Ответ дляНезламна
Будуть ваші дівчата ’старими дівами’
Але он више пишуть, що ще вижити треба
Удалено администрацией...
Петриківна• 03 января 2025
Маю двох доньок. У старшої у класі 22 хлопців і 10 дівчат . У меншої 19 хлопців і 14 дівчат. Середня школа. У меншої з класу виїхало десь 6 дітей за кордон як дівчат так і хлопців, але прийшли нові діти.
Телепузик• 03 января 2025
Ответ дляВундерКИНГ
Я теж особисто справ не мала)))
Але маю чимало друзів та колег у Європі
Плюси в розподіленні ролей звичайно є, але не все так райдужно. Я зустрічалась із німцем ще за 7 років до війни, 5 років була у стосунках. Зараз зустрічаюсь з англійцем. Як і в нас вони всі дуже різні і тут вже як пощастить)
Телепузик• 03 января 2025
Ответ дляПетриківна
Це ще норм бо школа середня. Показником буде кількість хлопців в 10-11 класах
Заліковий троль
• 03 января 2025
Ответ дляВундерКИНГ
Я теж особисто справ не мала)))
Але маю чимало друзів та колег у Європі
Мені здається, без досконального знання мови країни чоловіка, буде важко розуміти всі тонкощі, гумор, сарказм - це дуже важливо у відносинах, бути на одній хвилі, розуміти з пів слова про що мова.
Заліковий троль
• 03 января 2025
Ответ дляПетриківна
Можливо ви не в великому місті живете. Може в тихому, тому так.
Але я знаю що йде масовий вивіз хлопців вже не перший рік.
Крим мій• 03 января 2025
Ответ дляsvitochkaa
не знаю никого кто выехал.школы забиты.в две смены дети учаться.классы а б в.молодежи полно
Звичайно, дві зміни
30% окуповано
Ще добра кількість зруйновано шкіл, фронт йде далі вглиб..
30% окуповано
Чаклунка-ведунка• 03 января 2025
Ответ дляЧервона калина
Тепер вони сидять по хатах і їх нізто не бачить. Може в кижві трохи висуваються, мєлкими перебєжками, а передмістя уже всьо, ходжу з малими по селу гуляю (20км до Києва) ’ И тишина, А вдоль дороги мертвые с косами стоят’. Жодного чоловіка навіть на авто не зустріла.
Чайки?)
Телепузик• 03 января 2025
Ответ дляЗаліковий троль
Ви знаєте, вже через рік спільного проживання із чоловіком іноземцем, я розуміла його з полуслова і гумор, важко було лише перші 3 місяці. Не в цьому проблема, коли кохаєш і хочеш бути разом. Проблема була знайти мову з його друзями, колегами, їх ти не бачиш кожного дня, не спілкуєшся і там вже є нюанси в спілкуванні. Але і це не так важливо, мені з ними не жити)