Заліковий троль• 03 января 2025

За кого вийдуть заміж наші дівчата?

з ким будуть зустрічатися?
кого кохати?
якщо матері вивезуть за кордон своїх синів.
Багиня• 03 января 2025
Ответ дляЗаліковий троль
’Ще невідомо з ким нашим виїхавши хлопцям одружуватися’
От, і шо робити?
Хлопці за кордоном самотні.
Дівчата в Україні самотні.
Вони щас в соцмережах і іграх знайомляться.
kpss2017• 03 января 2025
Ответ дляЯк_наготую...
судя по вступительной кампании КПИ - много
Я по киси и Нау смотрю, все печально
Пишу з калідору• 03 января 2025
Ответ дляБагиня
Майже ніколи. Місцеві дівчата не дивляться на укр,рос і тд. Це не їх польоту мужчини,не той менталітет . А українки так,цілком щасливо знаходять пару,і тд. Жінки на місці все таки більш адаптивні. А кому потрібен середньостатистичний український юнак біженець,ніщий. Це другий сорт,а-ля білі сірійці
Есть такие примеры. Но обратных знаю больше. Есть знакомый, который из Швеции вернулся, из-за того, что не мог пару найти.
Большой секретик• 03 января 2025
Ответ дляЧервона калина
Я проти закривання, тому це скоріше всього зробили такі як ви.
Такие, как я, сейчас сидят здесь и весело прикалываются, потому что от нашей писанины ничего не зависит.
автор Заліковий троль • 03 января 2025
Ответ дляБожа кульбабка
А більше розумній дівчині, робити нема чого, ніж мріяти вийти заміж? У дівчат зачасту зараз інші пріоритети, ніж стосунки заради стосунків. Це освіта, спорт, подорожі, спілкування з однодумцями, з людьми які поділятимуть певні духовні цінності. Я, як мама, забезпечу їй фінансову можливість навчатися і розвиватися. І обирати, а не хапатися за першого ліпшого. Плюс топовий універ в Україні завжди краще для подальшого працевлаштування, бо топові іноземні нашим дітям не світять. Чи навчаючись в КПІ чи УКУ вона буде гіршим спеціалістом ніж після посереднього польського чи словацького універу?
Я не про це... що нема чого робити.
Я не про першого ліпшого ( як не буде з кого вибирати, то будуть самі).
Освіта само собою, також навчається в універі, але ще повинно бути особисте життя, дітки, так не зараз, хай через 5 років, 10 років. Але ж де ці однодумці чоловічого полу зявляться тоді, як зараз іх всіх вивезуть?
Багиня• 03 января 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
Якщо без знайомств, то це в два заходи. Спочатку комісія і оформлення документів. Потім десь через місяць забирати приписне. Завдяки тому що знайомий воєнний на зараз зробили все за три дні.
Дуже дякую!
kpss2017• 03 января 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
В 2024. Либо уже есть, либо исполнится в этом году. Посмотрим сколько к концу учебного года останется
Я в смысле из 21 все 18 человек это парни?
Божа кульбабка• 03 января 2025
Ответ дляБагиня
А в чому проблема 178 см доньки? Маю 2 знайомі пари,де жінка вища,чоловіки люблять,щоб ще каблуки надягала. Не програмуйте дитину.
Нема проблеми, вона свій зріст любить, я сама висока, теж завжди хвалю, що струнка і довгонога. Просто високих хлопців менше ніж середнього зросту, їй високі подобаються більше) У мене свого часу було багато симпатій зростом нижче.
Рожайтретьего• 03 января 2025
Ответ дляsvitochkaa
не знаю никого кто выехал.школы забиты.в две смены дети учаться.классы а б в.молодежи полно
А есть школы, которые закрываются и сокращают учителей.
автор Заліковий троль • 03 января 2025
Ответ дляНеКонец-Света
Не самотні хлопці. Син їздив в Грецію з дівчиною, у всіх компанія - дівчата українки. Нарасхват
Тож ті дівчата українки виїхали?
А наші тут.
І їхати не планують.
Своего не предлагать• 03 января 2025
Ответ дляkpss2017
Надо спросить сына. Специальность специфическая мужская
НеКонец-Света• 03 января 2025
Ответ дляЗаліковий троль
Я не про це... що нема чого робити.
7000 дітей чиновників відправлять вчитися в Англію, поки підростають
Є шанси, поки не відправили
НеКонец-Света• 03 января 2025
Ответ дляРожайтретьего
Це бот, Маня, не старайтесь
df364tye3• 03 января 2025
а если не вывезут ,,,
Чучело-Мяучело• 03 января 2025
Ответ дляЯнка-угомонись
Мамы когда вывозили парней, в последнюю очередь думали об этом. Хотя, даже и не думали. У меня в Варшаве несколько знакомых, чьи мальчики выехали до 18 лет. Трое из них встречаются с девочками из Украины.
Зі своїми ментально простіше.
Силиконочка• 03 января 2025
Ответ дляНеКонец-Света
В мене 4 прабабки, одружена була тільки моя, і чоловік інвалід
Інші три самотні, у двох вбили чоловіка, і були вдови
Одна просто самотня
Я кажу про післявоєнний час. Моя бабка залиш лася вдовою в 32. І до неї клеїлися.Але вона не захотіла інших стосунків. Друга знайома- була в Німеччині. І там закохалася.Але його вбили наші в 1945. Теж все життя була одинокою за власним бажанням.
Мрію про космос• 03 января 2025
Араби , сирійці, євреї ,різноманіття ....бо наших вже не буде..може ще індуси ,як варіант...Їм землі потрібні

Рукаліцо ілі злой смайл 😥Насправді до сліз
Я не в теме• 03 января 2025
Ответ дляСиликоночка
Після другої світової- були закриті кордони і жодної дівчини, яка б не вийшла заміж. а зараз- дівчата незалежні. Їм не обов´язково виходити заміж. І кордони відкриті- коли що.
Жаль лише батьків загиблих
Бред пишите. Была куча одиноких женщин. И таких, кто выходил от отчаяния и за инвалидов, алкашей и т.п
Щедрик ведрик• 03 января 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
Время офлайн знакомств прошло. Девченки будут онлайн знакомится с выехавшими зарубеж ребятами и заводить отношения) После войны пойдет отток девушек зарубеж к уже адаптированным парням
А що заважає хлопцям,там собі іноземок знайти?
Як_наготую...• 03 января 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
у нас мальчиков 13-15, девочек чуть меньше, класс выпускной, многие будут сдавать нмт, а там уже посмотрим
Багиня• 03 января 2025
Ответ дляПишу з калідору
Ну так отож. Місцеві дівчатка не хочуть наших хлопчиків. Наші хлопчики або самі,або з україночками знайомляться
НеКонец-Света• 03 января 2025
Ответ дляdf364tye3
а если не вывезут ,,,
З моїх знайомих таких не має, звичайно, є такі що 18+ було на момент війни, чи перший рік .. а ждали перемогу. Деякі знайшли гроші і вирішили після 18
А от щоб 17+ і залишали не має, серед друзів сина - жодного ( йому 19 в цьому році)
Силиконочка• 03 января 2025
Ответ дляЯ не в теме
Почитайте теми на Совєтчиці. До лютого 22. Теж таке враження, що всі виходили за бомжів і алкашів...нічого не змінилося
НеКонец-Света• 03 января 2025
Ответ дляСиликоночка
То я теж післявоєнний час розповіла з моєї родини
Багиня• 03 января 2025
Ответ дляЩедрик ведрик
Іноземки не хочуть укр,рос і тд. Це для них не чоловіки,це як білі сирійці,негри і тд. Шось другого сорту. Такі пару ну дуже рідкісні
Я не в теме• 03 января 2025
Ответ дляЩедрик ведрик
Не нужны они иностранкам. Неужели не понятно? Женятся на местных , но очень редко.
НеКонец-Света• 03 января 2025
Ответ дляЯ не в теме
Так і було
Зоя Жорівна• 03 января 2025
Ответ дляЗаліковий троль
Тим кому 15 років з ким дружити? Зустрічатися? Дічатам 16-18 років.
Хлопців ще не було.
Дочке знакомой 18, красивая, общительная, но тем не менее парня и отношений не было никогда. Зато 30ти летнюю соседку назвала недавно старой девой)
Своего не предлагать• 03 января 2025
Ответ дляkpss2017
Спросила 7 девушек из 21. 3 это выехавшие парни
Снежнакомка• 03 января 2025
Ответ дляkpss2017
Ну так в Украине всегда с мужчинами проблема была, по крайней мере после 20-х годов
В Украине проблем с мужчинами не было и нет.

В третий раз вам говорю - это только ваш опыт, что не удивительно с таким пониманием.