Заліковий троль• 03 января 2025

За кого вийдуть заміж наші дівчата?

з ким будуть зустрічатися?
кого кохати?
якщо матері вивезуть за кордон своїх синів.
автор Заліковий троль • 03 января 2025
Ответ дляНеКонец-Света
З моїх знайомих таких не має, звичайно, є такі що 18+ було на момент війни, чи перший рік .. а ждали перемогу. Деякі знайшли гроші і вирішили після 18
А от щоб 17+ і залишали не має, серед друзів сина - жодного ( йому 19 в цьому році)
От!
Буде велика проблема для дівчаток тако ж віку.
_Злата Ibra_• 03 января 2025
Ответ дляНезламна
Будуть ваші дівчата ’старими дівами’
Але он више пишуть, що ще вижити треба
Уедут заграницу, кого не вывезли сейчас
_Злата Ibra_• 03 января 2025
Ответ дляНезламна
Або завезуть для вашим дівчатам китайців чи індусів
Зачем им в Украину?
НеКонец-Света• 03 января 2025
Ответ дляЗаліковий троль
От!
Знайдуть за кордоном
Своего не предлагать• 03 января 2025
Ответ дляЩедрик ведрик
А що заважає хлопцям,там собі іноземок знайти?
Не заважає. Але по ментальності наші дівчата все ж такі ближче.
Незламна• 03 января 2025
Ответ для_Злата Ibra_
Уедут заграницу, кого не вывезли сейчас
Там прям, дочекатися не можуть, коли ж вони приїдуть
ЖенаАйтишнеГа• 03 января 2025
Ответ дляЧервона калина
Та шо ут думать, дівчат теж треба вивозить що їм тут ловить? Відбудова країни за копійки, сумашедші тарифи і податки...
100%
ЖенаАйтишнеГа• 03 января 2025
Ответ дляНезламна
А парней прям ждут там?))захотят и уедут, если сейчас их родители не вывезут
kpss2017• 03 января 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
Надо спросить сына. Специальность специфическая мужская
Не оптика часом?)
Не цілуюсь з бодуна• 03 января 2025
А що робить? Подякуємо потім потужним і х*йлуші
Щедрик ведрик• 03 января 2025
Ответ дляЧервона калина
Там такі щп, що покривають і оренди і комуналки. Подруга поїхала в норвегію рік тому, влаштувалась інженером на роботу, тягне двох дітей, оренду і ще в іспанії на морі відпочивали. І робота на хвилиночку не з ранку до ночі 😝 а з 10.00-до 16.00. Да не за красиві очі вона отримала, вона вчила мову, підтверджувала диплом, ходила на співбесіди і перший час працювала поваром
Прям за рік,підтвердила диплом вивчила мову,і поваром працювала?
Силиконочка• 03 января 2025
Ответ дляЗоя Жорівна
Дочке знакомой 18, красивая, общительная, но тем не менее парня и отношений не было никогда. Зато 30ти летнюю соседку назвала недавно старой девой)
Яка невихованність. Причому, притаманна українцям, росіянам. Якби хтось німкені, польці чи ін. сказав родібне- то б отримав між зуби і подали б ще на суд. Як і з фігурою- лише у нас можуть обізвали товстою
І лише у нас лізуть з питанням:’ а чому у вас нема діток? стільки років в шлюбі’.
Країна невігласів
kpss2017• 03 января 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
Спросила 7 девушек из 21. 3 это выехавшие парни
Получается 11 парней тут, не все печально значит)
_Злата Ibra_• 03 января 2025
Ответ дляЗоя Жорівна
Ужас)))
Братья Капли• 03 января 2025
Ответ дляПишу з калідору
Кстати, довольно интересный момент.
Парни реже встречаются с местными, чем девушки
Да, так и есть.
_Злата Ibra_• 03 января 2025
Ответ дляСнежнакомка
Не переживайте, як тільки знімуть всю соціалку, і мамаши, і їх хлопчики повернуиься додому.
А в Украине работать не надо.?
Пишу з калідору• 03 января 2025
Ответ дляЩедрик ведрик
То, что они там менее востребованы, чем девушки
ivareka• 03 января 2025
а сколько у вас девчат? вывозите и выдавайте замуж на здоровье
kpss2017• 03 января 2025
Ответ дляСнежнакомка
В Украине проблем с мужчинами не было и нет.

В третий раз вам говорю - это только ваш опыт, что не удивительно с таким пониманием.
Ну что значит не было и нет, если женщин больше чем мужчин и прилично?

Да у меня как раз все ок, но я в Киеве живу, в мегаполисах эта проблема всегда была и будет менее ощутима.
Червона калина• 03 января 2025
Ответ дляЩедрик ведрик
Так і ще на курси ходила, поваром теж не сутками а з 16.00-22.00 там люди не працюють як у нас сутками, там лайт версія, нікуди не поспішають, але цього їм вистачвє на життя.
А і ще, за підвердження диплому платив роботодавець.
ivareka• 03 января 2025
Ответ дляМати тріля
Дай Боже,щоб дівчата вижили
у вас с автором ники интересно совпали
Снежнакомка• 03 января 2025
Ответ для_Злата Ibra_
Уедут заграницу, кого не вывезли сейчас
Все, у кого хватало мозгов и характера выехать до войны, уже там.
В начале войны выехали отчаявшиеся. Но и большинству из них прийдется вернуться.
А не выехавшие до сих пор - так здесь уже и останутся, там их уже точно никто не ждет.
Незламна• 03 января 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Жінок більше чоловіків
Щедрик ведрик• 03 января 2025
Ответ дляМрію про космос
Араби , сирійці, євреї ,різноманіття ....бо наших вже не буде..може ще індуси ,як варіант...Їм землі потрібні

Рукаліцо ілі злой смайл 😥Насправді до сліз
А в Європі,що їх немає,та їх більше ніж корінних
Силиконочка• 03 января 2025
Ответ дляНезламна
Жінок більше чоловіків
Якось того не бачу зараз. Чесно.
В супермаркетах- переважно чоловіки, водії- чоловіки, в кафешках- компаніями чоловіки
_Злата Ibra_• 03 января 2025
Ответ дляСнежнакомка
Посмотрим как оно будет. Пусть люди хоть попытаются остаться, понятно ,что у многих не выйдет
БЦАшка• 03 января 2025
Ответ дляМати тріля
В моєму оточенні і класі сина майже всі тут ( хлопці)
Ключове в класі. Але після 11 класу багато поїде.
Мій син в тому числі, хоч як би не хотілося
Щедрик ведрик• 03 января 2025
Ответ дляБагиня
Іноземки не хочуть укр,рос і тд. Це для них не чоловіки,це як білі сирійці,негри і тд. Шось другого сорту. Такі пару ну дуже рідкісні
Не смішіть,повно таких пар , на вулицях бачу
_Злата Ibra_• 03 января 2025
Ответ дляНезламна
Жінок більше чоловіків
Где? В Европе западной- нет. Захотят и уедут, а там уже будет как будет
_Злата Ibra_• 03 января 2025
Ответ дляМрію про космос

Не поедут они в Украину